Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Ostatni tydzień
 2. KLASYCZNY SERWER MINECRAFT SKYBLOCK NA WERSJE 1.18.2
 3. Wcześniejsze
 4. NAJLEPSZY SERWER SKYBLOCK MINECRAFT W POLSCE NA WERSJE 1.18 WYSTARTOWAŁ
 5. Zapraszamy na serwer turbo.maxcraft.pl 24/7 sa bedwars skywars itp. serwer nie posiada żadnych lagów. Bardzo miła i pomocna administracja.
 6. Standardowy nowy CHOWANY w CS 1.6 !
 7. JEDYNY TAKI SERWER MINECRAFT W POLSCE JAIL NA WERSJE 1.18.2
 8. Cześć! Chciałbym przedstawić CI nowo powstający serwer na znanej survivalowo eksploracyjną grze o nazwie Minecraft. Serwer jest tworzony od gracza dla gracza pod wersje 1.18.1, jego tryb będzie Survival Gildie. Wpadł pomysł na zrobienie czegoś fajnego, nowego z podejściem do gracza, z wieloma fajnymi konkursami, z wieloma możliwościami a jakimi dokładnie? Sprawdź SAM! Co możemy Ci zaoferować? - Stabilny dedykowany hosting - Ciekawe konkursy *do wygrania minimum konta spotify, kwoty pieniężne, nagrody na serwerze, koszulki z naszym logo i wiele więcej! - Pomocną dłoń - Odpowiednie podejście do każdej osoby - Ciągłe aktualizacje - Autorskie pluginy w pełni spolszczone *nie zamykamy się tylko na jedną edycję ale powoli zaczynamy prace nad drugą, która będzie o wiele lepsza od pierwszej! Z samej rozgrywki pokażemy Ci takie zasoby jak: - Różne nagrody do odebrania tygodniowe, miesięczne - Urozmaicone Topki - Ciekawa waluta na serwerze - Bezpieczny system wymian - Różne fajne kity na serwerze - Zautomatyzowany sklep - Coinsy za zabicie gracza bądź moba i wydanie je - System skrzyń i ich kluczy I wiele innych! START SERWERA PRZEWIDYWANA NA 05.05.2022 Niedługo ruszy rekrutacja w nasze szeregi! Niedługo projekt ujrzy nową szate graficzną i pojawi się strona na FB! Bądź na bieżąco wpadnij na naszego discorda! https://discord.gg/7WBWYdrbEu Obecnie trwa konkurs na zdobycie jak największej ilości zaproszeń discorda a do wygrania są ciekawe nagrody! Do zobaczenia !
 9. DUŻE DARMOWE DZIAŁKI NA SERWERZE MINECRAFT SURVIVAL 1.18.2 Z EKONOMIĄ
 10. Witaj --Zapraszamy na serwer GEOPOLITYCZNY-- Serwer BETA TESTY (SOON) Co Oferujemy ? --Miłą zabawę --Kanały z dużą ilością rozrywki --Serwer bez lagów --Miłą atmosferę --Prace nad serwerem zostały rozpoczęte --Jesteśmy otwarci na propozycje --Pełni zaangażowania link do discorda : https://discord.gg/rZFcM2jAkT Zapraszamy EastGEO.pl
 11. MINECRAFT: SERWER SURVIVAL+GILDIE DODANO /naprawkilof! ZAGRAJ NA NAJLEPSZYM SERWERZE
 12. DZIŚ START NOWEGO SERWERA MINECRAFT HARDCORE 1.18.2
 13. NOWA EDYCJA HARDCORE 1.18.2 PIĄTEK 18:00! SERWER MINECRAFT
 14. WYSPA NA WODZIE MINECRAFT SERWER WATERBLOCK 1.17
 15. STWÓRZ WYSPE NA NOWYM SERWERZE MINECRAFT SKYBLOCK 1.17
 16. ja mam ten sam problem. klient jak i plugin, NIE MOD, zostal wgrany na serwer, ale nie dziala
 17. NAJLEPSZY SERWER MINECRAFT SURVIVAL+GILDIE NA WERSJE 1.18
 1. Pokaż więcej elementów aktywności


×
×
 • Dodaj nową pozycję...