Skocz do zawartości
MPspot

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatniej godziny
 2. a podeslesz mi tą płatną ?? przecierz masz kupioną PROSZE
 3. Today
 4. Jeżeli używasz darmowej wersji to nie, przy płatnej mogę pomóc
 5. [PROSZE O POMOC] [SZYBKO]

  WITAM !! Mam takie pytanka 1. Otóż jaki plugin jest na gildie (1.11.2) [NIE FACTIONS] 2. Jeśli nie ma na gildie czy w takim razie jest plugin na królestwa? 3. Jeśli nie ma żadnego z wzw. kto mógłby podesłać mi plugin na cuboidy (skonfigurowany preciousstones)
 6. [PROSZE O POMOC] [SZYBKO]

  WITAM !! Mam takie pytanka 1. Otóż jaki plugin jest na gildie (1.11.2) [NIE FACTIONS] 2. Jeśli nie ma na gildie czy w takim razie jest plugin na królestwa? 3. Jeśli nie ma żadnego z wzw. kto mógłby podesłać mi plugin na cuboidy (skonfigurowany preciousstones)
 7. [PROSZE O POMOC] [SZYBKO]

  WITAM !! Mam takie pytanka 1. Otóż jaki plugin jest na gildie (1.11.2) [NIE FACTIONS] 2. Jeśli nie ma na gildie czy w takim razie jest plugin na królestwa? 3. Jeśli nie ma żadnego z wzw. kto mógłby podesłać mi plugin na cuboidy (skonfigurowany preciousstones)
 8. Znak koło nicku

  Jezeli masz PermissionsEx to zrob tam takie grupy: Admin, Gracz, Vip, Svip Musza byc dokladnie takie. na 100% musi teraz dzialac
 9. Znak koło nicku

  siema , pomógłbym ci bo sie znam ale ty mi nigdy na PC nie pomagałes więc... @ShadowPL1 zapewne mnie kojarzyszysz z PearlCraft (TogetherBoy) Moge ci pomóc jak ty mi pomorzesz Znajdz w configu takie coś format: '{DISPLAYNAME}:&r {MESSAGE}' zmien : po znaku } na » (Powinno działac !! Liczę na rep+)
 10. Znak koło nicku

  Zrobiłem to co napisałeś, Config się nie zresetował ale nadal jest ten znak ":" mimo że Config jest zmieniony
 11. Znak koło nicku

  Teraz rangi: 'Admin', 'Gracz', 'Vip' i 'Svip' beda mialy ten znaczek.
 12. Znak koło nicku

  Witam Wszyszkich Użytkowników, Gdy Konfigurowałem Plugin Essentials to napotkałem problem i Mam pytanie czy ktoś wie jak to naprawić? Chce żeby Zamiast Znaku ":" koło nicku było "»" Ale Gdy Akurat Zmieniam w Configu Essentials ten znak to Config Essentials się resetuje i muszę od nowa konfigurować Plugin Częsc Configu group-formats: # Default: ' {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}' # Admins: ' &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}' # Admin: ' &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&8 »&c {MESSAGE}' # Gracz: ' &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&8 »&7 {MESSAGE}' # Vip: ' &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&8 »&e {MESSAGE}' # Svip: ' &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&8 »&6 {MESSAGE}'
 13. nie znalazłem pomorzesz w konfiguracji
 14. Wystarczy przetłumaczyć... Królestwa ---> Kingdoms
 15. Wczoraj
 16. [$] [Wykonam] Pluginy: Bukkit/Minecraft

  Nie ma to jak rozgrzebywać temat sprzed miesiąca, c'nie? Już się przyzwyczaiłem do przezwisk, więc jakoś mnie to nie rusza. Bardziej mnie włącza ludzka ignorancja. Zacznijmy od tego, do kogo kierowałem moją pierwszą wypowiedź. No właśnie. Macie prawo mnie nie znać. I dobrze. Jeżeli widzę, że jakaś osoba jest odporna na przyswajanie informacji, to po prostu się wycofuję jakimkolwiek pretekstem. Raz nie przemówię do rozsądku, rzucam temat i wychodzę, no ale cóż. Mam już dosyć, więc wyłączę powiadomienia, bo nie chcę uczestniczyć w tej gównoburzy, która zasypuje mi skrzynkę. Z Bogiem.
 17. Minecraft Forge

  Jak wgrać Forge'a na serwer enderchest minecraft 1.12?
 18. Witam AstarCraft jest serwerem Survival NoPremium z wieloma atrakcjami m.in: - Ulepszanymi piecyka - Działkami - Plecakiem dla VIPów, który pozwoli Ci zwiększyć ilość miejsca na przedmioty w EQ - Możliwość zmiany skina Staramy się zapewnić miłą atmosferę, pomoc nowym graczom oraz udzielamy informacji w razie potrzeby. IP serwera: astarcraft.ench.pl Administracja: MrAstar, Szabii, Ulardot Tryb: Survival Wersja: 1.12.2 Ilość miejsc: 20 Zapraszamy serdecznie oraz życzymy dobrej zabawy! Zdjęcia:
 19. Zmiana miejsca spawnu

  Stoisz na blocku na którym chcesz ustawić spawn i wpisujesz /setworldspawn Proste!
 20. Nie mogę zmienić silnika

  Mam taki problem że nie mogę zmienić ilości graczy na serwerze z 2 na 5 mam potrzebne pieniądze ale coś takiego wyskakuje : Maszyna na której znajduje się Twój serwer nie jest w stanie pomieścić wybranej ilości graczy. Maksymalnie możesz ustawić ilość graczy na 2. Sprawdź możliwość zmiany za jakiś czas. I sprawdzałem to już przez jakieś 8 godzin i nic się nie zmienia dalej... pomocy.
 21. PreciousStones

  kto wyśle mi zconfigurowanego pod cuboidy PreciousStones
 22. Zmiana miejsca spawnu

  Witam, jak zmienic miejsce spawnu? Posiadam server Vanilla 2 sloty. Respawn'uje mnie na małej wyspie cały czas i jak to zmienić?
 23. [$] [Wykonam] Pluginy: Bukkit/Minecraft

  Dostaje po kilka zleceń dziennie i muszę powoli je odrzucać z powodu braku czasu A wasze pomysły są tak autorskie, że 100000000000 milionów razy juz dostałem takie samo zlecenie... Ktoś powiedział że nie można się dogadać? Można Nawet dostaniesz papiererek że przekazuje ci prawa autorskie, to że twój pomysł? Opatentuj wtedy to będzie TWÓJ pomysł i bedę musiał mieć papierek ze zezwalasz mi na jego odtworzenie... Pozdrawiam, idź gdzie indziej szerzyć swoje herezje, a najlepiej nigdzie.
 24. jaki plugin na królestwa
 25. [$] [Wykonam] Pluginy: Bukkit/Minecraft

  Ale zrozum, że pomysl nie podlega prawom autorskim
 26. [$] [Wykonam] Pluginy: Bukkit/Minecraft

  Heh... jeżeli jesteś amebom to nic do tego nie mam Według mnie nikt nie weźmie od ciebie pluginów ponieważ warunki są nieopłacalne... i tyle w temacie.
 1. Pokaż więcej aktywności
×