Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. MasterYi

  Wniosek o odbanowanie gracza MasterYi

  Panie @Matinex93 być może szanowny gracz ''lodomir'' o którym teraz mowa zapewne dostał bana na jakimś koncie i uznał że serwer jest zbyt ciekawy żeby go tam nie było i stąd ta wiadomość Faktycznie serwer jest ciekawy gdyż na liście serwerów jest w top 3 i jest czym się interesować ponieważ elegancki spawn O administracji nic na ten moment nie będę mówił brak cuboidow zamiary nich jest niesamowity plugin który zmienia całą rozgrywkę Opis sytuacji jak dodałem na Mc.mpspot Wpisałem w wyszukiwarce serwery mc I wyskoczyła mi lista na której znajdował się nasz kochany mc spot jako 2 na liście z pełnym zaciekawieniem weszłem na wspaniały serwer i nagle ... .... Oczarował mnie może są ludzie wyrażający się w sposób skandaliczny dla młodzieży poniżej 12 lat ale ten sam fakt Frakcji +surwiwal jest oszałamiający
 4. Matinex93

  Wniosek o odbanowanie gracza MasterYi

  Konto MasterYi zostało zweryfikowane pod kątem adresu IP, które odpowiadało adresom z multikont rzeczonego gracza lodomir, zbanowanego za posiadanie nielegalnego oprogramowania wspomagającego rozgrywkę. Dosłownie chwilę po nałożeniu kary otrzymałem od lodomira (aktualnie ukrytego pod nickiem Pieseł) poprzez komunikator discord wiadomość, którą załączam do niniejszego oświadczenia. W związku z zebranym materiałem dowodowym nie widzę możliwości przychylenia się do prośby o usunięcie kary.
 5. Witam was szanowni koledzy ,pisze do was niestety ze skargą :( W dniu 21-01-2020 zostałem zbanowany rzekomo za multika szanownego gracza o nicku'' lodi" jak to mówił @Matinex93 gracz lodomir ma nick pieseł na discordzie Proszę o rozpatrzenie i o kontakt ze mną na discordzie mój nick na dsc to: @baklazan#6395
 6. INFORMACJE Nazwa: BigMC IP: bigmc.ench.pl Sloty: 100 Wersja gry: 1.15 Premium: Nie Tryb: Survival + Gildie ROZGRYWKA Rozgrywka na serwerze polega na tym, aby zdobyć drogocenne minerały, założyć gildie i razem z innymi graczami podbijać wrogie tereny! Na serwerze funkcjonuje drop ze stone, generatory, oraz ciekawy system PvP! Posiadamy liczne obiekty które mogą znacznie podnieść przyjemność z rozgrywki! Codziennie organizujemy liczne eventy dla graczy! Każdy nowy gracz do końca stycznia otrzymuje rangę VIP!
 7. Kopałem rudy przy bedrocku miałem lagi więc wyszedłem i wszedłem , gdy wszedłem zrespiło mnie pod bedrockiem . Chwilę zleciałem i zadawało mi dmg. Czy mógłby ktoś mnie tepnąc na spawn albo zrobić kopię moich itków ? Aktualnie jeszcze nie zginąłem.
 8. Ostatni tydzień
 9. hamsik54

  Próba wgrania Forge EnderChest

  Cześć wiem że ten temat już poruszałeś dużo razy ale po wgraniu plików wyskakuje mi taki błąd: at java.net.URLClassLoader.findClass(URLClassLoader.java:381) at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:424) at sun.misc.Launcher$AppClassLoader.loadClass(Launcher.java:331) at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:357) at java.lang.Class.forName(Class.java:348) at net.minecraftforge.fml.relauncher.ServerLaunchWrapper.run(ServerLaunchWrapper.java:52) at net.minecraftforge.fml.relauncher.ServerLaunchWrapper.main(ServerLaunchWrapper.java:34) To zrzut z mojego katalogu komenda startowa zmieniona Java też ustawiona na 8 Z góry dzięki!
 10. Adres: mineplanet.pl Tryb: FreeBuild Wersja: 1.15.1 Sloty: 50 Premium: Nie Dostępność: 24/7 Hamachi: Bez hamachi Strona: www.mineplanet.pl (aktualnie nie działa) Sklep: sklep.mineplanet.pl Discord: https://discord.gg/9ezMVmr Administracja: Własciciel: SebxteR Własciciel: RarstManPL Helper: SuperCentki MinePlanet serwer, który nie jest przepełniony zbędnymi bajerami, wszystko jest proste i przyjazne dla każdej grupy wiekowej. Trybu FreeBuild nie trzeba przedstawiać, jest on tak stary, jak sama gra Minecraft, znajdziesz tutaj różnej wielkości działeczki, każda z nich posiada swoją cenę, pierwszą o wymiarach 20x20 możesz zdobyć już za 50$! Serwer jest tylko i wyłącznie na najnowszej wersji 1.15.1 dzięki temu będziesz mógł korzystać ze wszystkich nowości w grze! Zapraszaj znajomych, baw się, zarabiaj to tylko podstawowe rzeczy, które oferuje serwer, więcej informacji znajdziesz pod komendą /pomoc. Posiadamy 4 mapy Główną na niej znajduje się spawn oraz działki. Surowcowa tutaj zdobędziesz przedmioty potrzebne do twoich projektów. Piekło dostęp do tego świata jest płaty i wynosi 250$, niczym się nie różni od piekła z gry. End podobnie jak piekło koszt przeniesienia się na ten świat jest płatny i kosztuje 1500$. Zarobić można na kilka sposobów, sprzedawać zdobyte przedmioty w sklepie, przez handel innymi graczami oraz wybierając swoją pracę przy pomocy polecenia /prace. Aby ułatwić manewrowanie, działkami wprowadzone zostało polecenie /dzialka otworzy się specjalne menu, w którym możesz sprawdzić swoje regiony lub wyszukać wolny region. mineplanet.pl sklep.mineplanet.pl
 11. Mam plugin infoboardreborn i chcę tam dodać moje zmienne, {_thirst} to aktualne pragnienie. Mam plugin PlaceholderAPI ale nie wiem jak zaimportować zmienną czy jak to tam się nazwywa, ktoś się zna?
 12. Witam Mam problem z modyfikacjami na hostingu Enderchest w skrocie chodzi o to ze gdy uruchamiam serwer nie pojawia się katalog mods (mam zainstalowanego na serwer forga). W przypadku kiedy ja tworzę katalog mods mody nie dzialaja jeśli ktoś ma rozwiązanie i moglby jakos pomoc niech napisze.
 13. Co zrobić jak mi pisze Error: Unable to access jarfile forge-1.15.1-30.0.42-universal.jar
 14. bananek

  Napisanie skryptu na scoreboard

  Siemka, otóż mam paczkę skryptów. Chcę dodać do scoreboardu zmienne, tj. siła (np. 78/100), żeby się zmieniały. Tutaj jest źródło skąd to brać. Nick: data: name: Marek surname: Jazdzewski day: '10' month: Grudzien year: '1993' city: Gdansk gender: Mezczyzna statistics: strength: 127.0 max-strength: 900.0 thirst: 77.0 max-thirst: 900.0 library: 1.8000000000000007 bank: account: true balance: 170006.0 credit: 0 account: true diseases: poisoning: false broken-leg: false broken-arm: false jobs: job: Drwal payment: 2.193518608478836 statistics: drwal: 642.0 gornik: 0 zbieracz-kory: 0 kopacz: 0 ogrodnik: 0 I siła to jest strength. Chcę żeby było strength/max-strength, z pragnieniem podobnie. Mógłby ktoś napisać taki skrypt , żeby to ładnie pokazywało w scoreboardzie? (Woda thirst, sila, praca - job)
 15. Patryk5813

  Jak ustawić strefę radiacji?

  world-names: world Usuń world i zostaw tylko to na dole i powinno być ok.
 16. FL4CZ3K

  Jak ustawić strefę radiacji?

  Mam tak wpisane i nadal nie działa, a może jest tak daleko że nie zauważyłem, jak dalego to jest?
 17. na jaką wersję to dzisiaj zrobię ;)
 18. Nie można tego na nowszą wersję ziomeczku?
 19. Patryk5813

  Jak ustawić strefę radiacji?

  Klik
 20. FL4CZ3K

  Jak ustawić strefę radiacji?

  Rozumiem że wpisać World. Mam pytanie jak ustawić granice?
 21. Wcześniej
 22. Patryk5813

  Jak ustawić strefę radiacji?

  W world-names: dodajesz nazwę świata na którym ten plugin ma działać.
 23. FL4CZ3K

  Jak ustawić strefę radiacji?

  Jak skonfigurować ten plugin? Plugin mam wgrany, mikstury anty-radiacyjne działają, ale nie ma samej strefy radiacji, jak ja ustawić?
 24. lecki7

  non premium

  Dziękuję serdecznie za pomoc
 25. Patryk5813

  non premium

  Tak, tylko w server.properties ustaw online-mode na false.
 26. lecki7

  non premium

  Witam. Przychodzę z pytaniem czy jeśli stworzę serwer minecraft to gracze non premium też mogą z niego korzystać? Za odpowiedź z góry dziekuję.
 27. Cześć! Chciałbym cię zaprosić na nasz serwer! mc.glasshammer.xyz to najlepsze miejsce do grania samemu - bądź z przyjaciółmi! Oferujemy między innymi arenę PvP rodem z Team Fortress 2, aktywną, przyjazną, około 30-osobową społeczność, która posiada członków nie tylko z Polski ale i całego świata! Posiadamy również strefę sklepową opartą na prosto działającym pluginie. Serwer oczywiście działa nie od dawna, jest uruchomiony od kilku miesięcy, na zdjęciach możemy zobaczyć kilka budowli jakie zostały postawione po godzinach pracy! Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo, nie ma potrzeby. Hasło do konsoli jest losowo wygenerowane, 64 znakowe, cała baza danych jest zaszyfrowana BCryptem, co skutecznie pozwoli chronić twoje wrażliwe dane. Jeszcze nigdy nie doznaliśmy żadnego wycieku lub włamania na serwer. Jeżeli jesteś zainteresowany/a graniem z nami, napisz do jednego z adminów na naszym serverze na Discordzie (https://discord.gg/FzhXxt), gdzie (Jeżeli zaakceptujesz zasady servera i uznamy że pasujesz do naszego środowiska) dodamy cię na whiteliste. Do zobaczenia!
 28. ●● xFASTHC.PL ●●● WBIJAJ! MEGA DROP REKRUTACJA ON I EVENT O PSC ☆ ●●● 《 WIELKI POWRÓT 》 ●●● ☆☆☆ 《 IP: xFASTHC.PL 》 《 TRYB: MEGADROP 》 《 WERSJA: 1.8.8 》
 1. Załaduj więcej aktywności
×