Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. LeafCraft > IP: leafcraft.csrv.pl > Sloty: 30 > Wersja: 1.14.4 > Serwer: non-premium Co oferujemy? Serwer nakierowany jest dla graczy, którzy chcą pobawić się na survivalu i jednocześnie pobudować. Posiada system działek! Działkę można stworzyć samemu. Wystarczy wpisać komendę /menu, wybrać blok działki i położyć na ziemi. Nic prostszego. Surowce pozyskuje się z rud, brak dropa. Serwer ma rozwiniętą ekonomie. Gracze mogą tworzyć własne sklepy. W przyszłości zostanie dodany plugin dodający prace dla graczy. Serwer posiada również system randomtp. Serwer jest nowy i nadal w trakcie tworzenia. Za wszelkie braki (np. niekompletny sklep) przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Wszystko zostanie uzupełnione w swoim czasie. Proszę informować mnie o niedociągnięciach. Z góry dziękuje.
 3. Cześć, Posiadamy zespół zajmujący się tworzeniem serwera minecraft. Jest to serwer o charakterystyce gildyjnej, posiada najnowsze standardy dotyczące pluginów z własną domeną. Zamysł jest taki, że gracze reprezentują dany swój region, czy szkolę, a potem mierzą się z graczami z innych placówek. Zapraszam nowych graczy, na pewno się odnajdą.
 4. Ostatni tydzień
 5. Czesio69

  Serwer survival

  Witam! Wraz z przyjacielem mamy serwer survival (coś w stylu K.M., ale chyba dodamy jeszcze plugin na działki). Szukam ludzi do grania. Jednak by się dostać chciałbym zrobić mała selekcje, by na serwerze się przyjemnie grało. Podania można wysyłać na https://discord.gg/dAXqmf lub mój e-mail: [email protected] . Dziekuję i liczę na dużą ilość próśb.
 6. »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» [Nowości 16.10.2019] -> Wkrótce Zmiana Hostingu, Poprzednio Zmieniono Też Maszyne Na 4x Lepszą A Za Kilka Dni Będzie 3x Lepsza Od Aktualnej. -> Dużo zmian w pluginach, optymalizacja rozgrywki, aktualnie 2 rangi możliwe do zakupu vip,sponsor -> Zmiana youtubera od 150 subskrybcji. -> Zmieniony troche wygląd strony www -> Zmieniony spawn,nowe craftingi, usprawniony system działek. -> Dodano otwieranie skrzynek (Klucz można zakupić w /shop na serwerze z zarobionych pieniędzy serwerowych) -> To jest część z wielu zmian na serwerze które były przez ostatni miesiąc.
 7. Endrju

  Problemy z dołączeniem do serwera

  Logi serwera z katalogu logs lub z konsoli.
 8. Endrju

  Błędy w konsoli, i wyrzucanie serwera.

  Błąd po stronie mapy, zrestartuj ją, innego wyjścia nie widzę.
 9. Endrju

  Problem z wolnym rośnięciem bambusa na moim serwerze

  Jest to błąd minecrafta, więc jeśli Ci nie działa, to oznacza to, że działa tak jak powinno. Błąd naprawiony w jakiejś aktualizacji silnika.
 10. Endrju

  Jak przyśpieszyć rośnięcie bambusa?

  Co rozumiesz przez to, że rośnie z normalną prędkością? Jak niby ma rosnąć?
 11. Endrju

  Błąd przy wgrywaniu własnego silnika

  Sprawdź wersję javy serwera, jeśli jest to 12 to zmniejsz ją.
 12. Endrju

  BŁĄD LOGBLOCK

  Czy podpiąłeś wgl mysql pod plugin?
 13. Endrju

  Nie działa mi FTP.

  Najlepiej używać WinSCP, u mnie działa bez problemu.
 14. KamiKamikadze

  Nie działa mi FTP.

  Witam, przy próbie zalogowania się do ftp przez Filezille, wyskakuje mi taki komunikat: Nie wiem co mam zrobić, używanie webftp do zainstalowania paczki modów odpada (niektóre pojedyncze pliki mają ponad 10 mb) Finalnie udało mi się przerzucić pliki przy użyciu winscp.
 15. Nesti

  BŁĄD LOGBLOCK

  Reset mysql: /usr/local/etc/rc.d/mysql-server restart Lub aby wylaczyc mysql : /usr/local/etc/rc.d/mysql-server stop Lub aby wlaczyc mysql : /usr/local/etc/rc.d/mysql-server start
 16. Patryk5813

  problem z essentials

  Wpisz w konsoli /pex user (twój nick) add *
 17. Gestys

  problem z essentials

  tylko ze ja nie moge uzywac komend typu /pex group Admin create a nan wgrane permissionsex
 18. Chciałem zainstalować silnik forge 1.12.2,przy uruchamianiu serwera wyskakuje błąd: at java.base/jdk.internal.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(NativeMethodAccessorImpl.java:62) at java.base/jdk.internal.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(DelegatingMethodAccessorImpl.java:43) at java.base/java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:567) at net.minecraftforge.fml.relauncher.ServerLaunchWrapper.run(ServerLaunchWrapper.java:70) at net.minecraftforge.fml.relauncher.ServerLaunchWrapper.main(ServerLaunchWrapper.java:34) Caused by: java.lang.ClassCastException: class jdk.internal.loader.ClassLoaders$AppClassLoader cannot be cast to class java.net.URLClassLoader (jdk.internal.loader.ClassLoaders$AppClassLoader and java.net.URLClassLoader are in module java.base of loader 'bootstrap') at net.minecraft.launchwrapper.Launch.<init>(Launch.java:34) at net.minecraft.launchwrapper.Launch.main(Launch.java:28)
 19. Patryk5813

  Przełożenia serwera na inny

  Tak jest taka możliwość. Wystarczy przenieść pliki przez FTP (użyj programu FilleZila/WinSCP). Tutaj masz poradnik do programu FilleZilla
 20. Patryk5813

  problem z essentials

  W essentialsie robi się prefixy rang. Jeżeli chcesz stworzyć rangi i dodać do nich uprawnienia to użyj pluginu LuckPerms, lub PermissionsEx. Poradnik do LuckPerms Poradnik do PermissionsEx
 21. Patryk5813

  Zmiana pakietu na enderchest.pl

  Po zakupieniu serwera nie można przeprowadzić takiej zmiany, można jedynie zmienić parametry serwera. Jeśli chcesz dokonać zmiany pakietu, musisz kupić nowy serwer, a następnie przenieść wszystkie pliki za pomocą FTP.
 22. kunegunda24

  Problemy z dołączeniem do serwera

  Czyli?
 23. Witam, czy jest możliwość zmiany pakietu z vanilla na professional? Pakiet vanilla został kupiony na 4 tygodnie, za 20 zł psc. Jeśli była by możliwość zmiany pakietu na professional, przykładowo za 3 zł, które mam na koncie oraz pakiet professional na krótszy czas, załóżmy 2 tygodnie. Więc czy była by taka możliwość? Pozdrawiam :)
 24. erysowatyy

  BŁĄD LOGBLOCK

  jak to zrobic
 25. snarx

  Błędy w konsoli, i wyrzucanie serwera.

  Jest w stanie ktoś mi pomóc, wątpię żeby pomoc z Enderchest w końcu nadeszła.
 26. Gestys

  problem z essentials

  mam wgrany plugin essentials i nie moge dodawac/edytowac rang bedac na serwerze
 27. Witam was serdecznie, jakiś czas temu zacząłem przygodę z minecraftem a dokładnie o pluginy etc i robienie serwera, mam taki jaki testowy na enderchest.pl ale zauważyłem ze wziąć większy i lepszy serwer, wiec lepsza opcje jest opcja dobra ponieważ lepiej mi się przyda bo na moim serwerze czym wiecej tym wiecej lagow. Wpadłem na pomysł przerzucenia serwera jest taka możliwość jesli tak może ktoś mi powiedzieć dokładnie co i jak? Z góry dzięki!
 1. Załaduj więcej aktywności
×