Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Dzisiaj
 3. Endrju

  Poradnik jak wgrać texturepack na serwer minecraft

  @FuXsiu Opisz z czym konkretnie masz problem, wszystko jest w poradniku opisane.
 4. @adaswik071 usuwasz 28383 i dajesz jeden z porów którego użyłeś w konfiguracji. Bez jakiś znaków specjalnych tylko kropki i dwukropek.
 5. Ostatni tydzień
 6. Zapraszamy na serwer mc: * Wersja:1.15.2 * IP:alfaserwer.ddns.net * Gildie * Drop ze stone * Eventy * Miła atmosfera * Brak lagów ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!
 7. Psiaki

  Jak skonfigurować logblock na serwerze enderchest?!

  Czy zainstalowany przez Ciebie plug-in wspiera Twoja wersję serwera?
 8. Nie wiem jak skonfigurować plugin logblock na mój serwer. Sprawdzałem w internecie i nie działało. Próbowałem również podpiąć do bazy myslq ale nie działa i wyskakuje powiadomienie:" An internal error occurred while attempting to preform this command". POMOCY!
 9. Filip

  Jak przenieść serwer?

  Mam serwer zapisany na takiej stronie gdzie kiedyś miałem serwer i próbowałem przenieść mój serwer za pomocą FTP tak jak mi doradzili. Jednak jak włączyłem serwer, to okazało się, że rzeczywiście cała mapa się zgrała,ale bez żadnych postępów. Skopiował się tylko region, a nie wszystko co tam miałem czyli do momentu kiedy 1 raz zagrałem. (Zrobiłem to za pomocą "WinSCP" przenosząc kopię folderu "world" tamtego świata.) Proszę o szczegółową odpowiedź i wytłumaczenie jak przenieść.
 10. Psiaki

  Problem z MySQL i Authme

  Witam, podczas uruchamiania serwera po zmianie strefy czasowej, w konsoli pojawiają się następujące błędy. [AuthMe] Can't initialize the MySQL database: [SQLException]: The server time zone value 'CEST' is unrecognized or represents more than one time zone. You must configure either the server or JDBC driver (via the serverTimezone configuration property) to use a more specifc time zone value if you want to utilize time zone support. [AuthMe] Please check your database settings in the config.yml file! [AuthMe] Could not create data source: [SQLException]: The server time zone value 'CEST' is unrecognized or represents more than one time zone. You must configure either the server or JDBC driver (via the serverTimezone configuration property) to use a more specifc time zone value if you want to utilize time zone support. [AuthMe] Aborting initialization of AuthMe: [IllegalStateException]: Error during initialization of data source Cały error: https://pastebin.com/udHXKwK6
 11. Mam taki problem, że zrobiłem wszystko co trzeba do rozmnażania villagerów(łóżka, jedzenie itp.) a oni się nie rozmnażają. Serwer to starter dla 20 graczy - spigot 1 15 2. Zrobiłem farmę wieśniaków, ale nie działa, czy to przez jakieś pliki?
 12. Siema szukam pomocy. Na serwerze vanilla mam problem z znikaniem itemów z ziemi. Własnie one znikaja po 13 sekundach da sie to jakos skonfigurowac?
 13. timsixth

  Gracz bez uprawnień niszczy serwer

  Najprawdopodobniej gracz włamał się backdoorem czyli luką w pluginie która daje najczęsciej Op'a lub * ale można również zrobić kilof z jakimkolwiek wyższym enchantem niż dostępny. Enchant na książkę lub inne przedmiot można też nadać tzw. exploitami (Nie pamiętam dokładnej nazwy) używając np. .enchant jest taka komenda w czitach Huzuni. Co do VPN czyli z ang. Virtual Private Network możesz zablokować łączenie z vpn za pomocą Firewall lub po prostu wgrywając plugin antyproxy lub antivpn.
 14. Patryk5813

  Gracz bez uprawnień niszczy serwer

  Może miał dostęp do konsoli/plików. Jakich pluginów używasz?
 15. Patryk5813

  Ile można czekać...

  Można, ale niczego to nie zmieni.
 16. Witam, otóż planowałem wgrać na mój serwer folder "datapacks" zawierający kilka tweak'ów które znacznie ułatwiły by grę na serwerze mi i moim znajomym, jednak po kilku nieudanych próbach (w FileZill'i wyświetlał się błąd "Nie można rozpocząć transferu" za każdym razem kiedy próbowałem przesłać .zip z datapack'iem) zacząłem się zastanawiać czy w ogóle jest to możliwe? W opisie oferty była wzmianka o braku dostępu do "pluginów" oraz "modów" ale po pogrzebaniu w komendach uświadomiłem sobie że istnieje na przykład dostęp do komend /bukkit więc moje pytanie brzmi: czy można na te serwery wrzucać datapack'i czy nie? Jeśli nie to szkoda, bo są to zmiany które nie wpływają znacznie na obciążenie danymi serwera a są pomocne w rozgrywce. :< Niecierpliwie czekam na odpowiedź. :)
 17. Serwus, przedstawiam wam server minecraft MediumHC PVP+Gildie: majorka-hc.pl Posiada on wiele dodatków, takie jak TurboEXP, TurboDROP, Skrzynki + klucze, bossy i wiele innych. Poniżej przedstawiam screeny z servera. Na serverze znajduje się system coinsów, za które można kupić itemy w sklepie. Zapraszam bardzo serdecznie chętnych.
 18. adaswik071

  Pluginy na Vanilli Enderchest

  Tworzysz folder w komputerze, wchodzisz w FTP przerzucasz w folder plik "world, world_the_end(JAK MASZ COS W ENDZIE), world_nether(JAK MASZ COS W NETHERZE) a następnie tworzysz nowy serwer czyli Starter albo Professional i tam otwierasz serwer wrzucasz pluginy wgrywasz save'y i załatwione.
 19. fafik265

  Ile można czekać...

  Można restartować stronę? Czy to coś da?
 20. Zcraft.pl to serwer Survival z Cuboidami na wersje 1.8.x - 1.15.x IP: zcraft.pl FB: zcraft.pl Strona: zcraft.pl W /kit start dostajemy blok działki. Wystarczy położyć działkę żeby zabezpieczyć teren. Do działki oczywiście można dodawać znajomych, wszystkie informacje znajdziecie pod /kp Na spawnie znajdziecie NPC'tów, którzy oferują wam /zadania lub oferty handlowe. Na spawnie znajdziecie teleport do Tajemniczej Krainy, w której znajdują się silne bossy. Drop z każdego bossa znajduje się przy jego respawnie. Wprowadziliśmy również ciekawy sposób zdobycia Netherowej gwiazdy dla osób lubiących wyzwania. Itemy potrzebne do jej stworzenia dropią z wyżej wspomnianych bossów Serwerową walutą są Złote monety można zdobyć je kopiąc stone, z bossów lub pandorek. Służa do handlu z NPC. 64x Złote monety można wymienić na Sztabkę złota. Zapraszamy do gry! IP: zcraft.pl Wersja: 1.8.x - 1.15.x
 21. Wojox

  Gracz bez uprawnień niszczy serwer

  Logi już sięskasowały. Wyglądało to tak Wszedł sobie nowy gracz na serwer patze konsole daje sam sobie opa enchantuje sb komendą kilof teleportuje sie do wszystkich graczy po czym pisze nic mi nie zrobicie dostał bana po chwili sie sam odbanował i zaczął banować cały serwer niszczyć spawn i napisał że jest nie zniszczalny i wspomniał o jakimś VPN
 22. Patryk5813

  Gracz bez uprawnień niszczy serwer

  Podaj logi i listę pluginów. Może ta osoba ma op'a lub * - all uprawnienia.
 23. Patryk5813

  Ile można czekać...

  "Zazwyczaj serwery instalują się w przeciągu kiku minut, jednak często z powodów niezależnych od nas, czas ten może się wydłużyć. Najczęściej instalacja wydłuża się w weekendy, wakacje oraz ferie, ze względu na większe zainteresowanie ofertą." A nie zapominaj, że jest koronawirus i sporo osób siedzi w domach.
 24. _SasKe_

  Rekrutacja na Moderatorów

  Imię: Antoni Podanie o helpera Nick: _SasKe_ Wiek: 13/14 Dostępność czasowa: różnie to bywa, ale myślę, że w przedziale 3-9 godzin dziennie Doświadczenie: Nigdy nie byłem w ekipie serwera Coś o sobie: Interesuję się informatyką, lubię grać w gry komputerowe oraz koszykówkę i siatkówkę. Jedną z moich pasji jest fotografia. Dlaczego ja: Chciałbym aby na czacie na serwerze panował porządek, a serwer sam w sobie się rozwijał. Jestem pewien, że nie zawiodę administracji lecz wręcz przeciwnie. Lubię grać na tym serwerze, a sam chciałbym go udoskonalić. Z chęcią będe pomagał nowym jak i starym graczom. Nick na discord: AntekK#2326
 25. Filip

  Ile można czekać...

  Gdy pokazuję mi się: ID Opłacony do Nazwa Status Opcje #254243 - Vanilla dla 20 graczy Oczekuje na instalacje... - to ile można czekać na tą instalację? Można czekać tydzień? Czy raczej powinno po dwóch dniach? Czy jak nie instaluje się po dwóch dniach, to jest błąd?
 26. Witam, niedawno założyłem serwer i dziś pojawił sie duży problem. Mianowicie wbił na serwer gracz po czym zenchantował sobie kilof na wydajnosc 100 po czym napisał ze może więcej, dodam ze gracz nie dostał od nikogo żadnych uprawnień . Dał sobie je sam..... po czym dostał bana zwykłego i na ip ODBANOWAŁ sie sam i banował wszystkich na serwerze niszczył wszystko. Prosze o pomoc pilne będę baaardzoo wdzięczny
 27. Wcześniej
 28. SaroksKnight

  Dynmap nie działa

  Cześć, mam ten sam problem. Serwer mam na wersji 1.15.2. Postępowałem według poradnika. Pobrałem plugin na dobrą wersję, w #webserver-bindaddress wpisałem adres ip serwera bez ":liczba" a w webserver-port wpisałem dodatkowy port podany na serwerze. Mimo wszystko strona nadal nie odpowiada. W grze wyświetlają się komendy do pluginy ale po wpisaniu wyświetla mi się błąd : "[16:50:10 INFO]: Admin issued server command: /dynmap fullrender [16:50:10 ERROR]: null [16:51:40 INFO]: Admin issued server command: /dynmap:dynmapexp [16:51:40 ERROR]: null org.bukkit.command.CommandException: Cannot execute command 'dynmap:dynmapexp' in plugin dynmap v3.0-beta-10-257 - plugin is disabled." Nie znalazłem żadnej opcji włączającej plugina w configuriation.txt. Proszę o Pomoc Pozdrawiam
 29. mmiszk

  Skorki na enderchest (vanilla)

  dziekuje
 1. Załaduj więcej aktywności
×