Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 26.04.2018 we wszystkich miejscach

 1. 3 punkty
  @rambo112 Odrzucono ze względu na małą aktywność w ostatnim czasie. @PaulinaPapi Witamy w ekipie serwera MC @Aron Ostatnio słaba aktywność, zobaczymy co będzie za jakiś czas. @Patryk5813 Wkrótce skontaktuje się z Tobą w prywatnej wiadomości. @Jeonggukie97 1 post który jest podaniem Co do osób które składały podanie na moderatora serwera MC tzn. @Pioruno @KamilosTV @Equartez @100PLN to aktualnie muszę odrzucić wasze podania, ponieważ nikogo nowego na ten moment nie potrzebujemy. Zapraszam do nowej rekrutacji już wkrótce, lub do składania podań na inne stanowiska.
 2. 1 punkt
  Jak tylko aktualizacje to wszystko zostanie.
 3. 1 punkt
  1. Usuwasz folder, nie plik .jar, 2. Zmień launcher (pewnie grasz na zyczu), 3. Jeśli masz plugin worldguard, to w permisjach dodajesz - worldguard.region.bypass.*
 4. 1 punkt
  Skrypt na Limit koxów i enderperłow w eq Reszta Przenosi do enderchesta! http://pastebin.com/CwhcTp9v Skrypt na administracje http://pastebin.com/YVBQFhCG Skrypt na losowe tp http://pastebin.com/hBNt9f9r skrypt na motd na wejscie na serwer http://pastebin.com/Ckjsv50K skrypt na chat http://pastebin.com/fghBzXg5 skrypt na sprawdzanie http://pastebin.com/JL6fRjA5 skrypt na NOSWEAR (Na zablokowane słowa) http://pastebin.com/8gS8j6dE Skrypt na kicniecie Jak gracz 1 raz wejdzie na serwer (WERYFIKACJA) http://pastebin.com/VK2vrjtB skrypt na cobelX http://pastebin.com/Mg02cQPd skrypt na HELPOP http://pastebin.com/6ZQdBzk1
 5. 1 punkt
  Nie, nie mam takich pluginów jak antibuild, a Essentials nie blokuje. Jedynie to problem się naprawił! <3 Musiałem tylko mieć opa. XD
 6. 1 punkt
  on chat: replace all "O\/O" in message with "(͡° ͜ʖ ͡°) " on chat: replace all "demonologia" in message with "demon✄logia" on chat: replace all "gwiazda" in message with "✰" on chat: replace all "zaraza" in message with "☣" on chat: replace all "kwarantanna" in message with "☣" on chat: replace all "TM" in message with "™"
 7. 1 punkt
  https://www.spigotmc.org/resources/-extreme-jump-pads--open-source--1-8-1-12--100-configurable-.46202/
 8. 1 punkt
  Nudziło mi się wiec zrobiłem prosty skrypt na alerty. Działa od 1.8 PASTEBIN: https://pastebin.com/Xj3H91Qt Potrzebny jest plugin Skquery options: czas: 5 #CZAS WYSWIETLANA WIADOMOSCI tag: &c&lUWAGA #Tag WIADOMOSC command /uwaga [<text>]: permission: title.wiadomosc permission message: &cNie masz uprawnien do tej komendy trigger: if arg 1 is set: send player title "{@tag}" with subtitle "&f&l%arg 1%" for {@czas} seconds else: send "Poprawne uzycie /uwaga <wiadomosc>"
 9. 1 punkt
  Wejdź w subkonta wpisz e-mail jego konta i zaznacz uprawnienia które chcesz żeby miał
 10. 1 punkt
  Hahaha te skrypty pisze się 10 min i conajwyżej możesz wystawić do działu skript za free
 11. 1 punkt
  Kto ci takich głupot nagadał??? Jeżeli skrypt jest dobrze napisany i nie zawiera wiele zmiennych to nie będzie lagować serwera jedyne co to będzie się dłużej ładować niż plugin
 12. 1 punkt
  BungeeCord [Pobierz] [Konfiguracja I Łączenie] Podstawowe informacje: - BungeeCord sluży do laczenia serwerów z silnikiem Spigot. - Polaczenie serwerów wymaga co najmniej 2 serwerów - lobby (serwer lączący) i tryb (serwer z którym będziemy się laczyć przez lobby). Konfiguracja: 1. Wchodzimy w pliki serwera każdego którego chcemy podlączyć i otwieramy spigot.yml i bukkit.yml. 2. W spigot.yml linijka okolo/lub 32 - bungeecord: false ---> true (Zmieniamy na true aby nie można bylo wbijać na serwer omijając bungeecord) 3. W bukkit.yml linijka okolo/lub 23 - connection-throttle: 4000 ---> -1 (Zmieniamy na -1 aby normalnie można bylo laczyć się z serwerem bez dolączania co pewien czas itp) 4. Czas na konfiguracje bungeecord skoro serwery są gotowe, czyli wchodzimy w pliki bungeecord. 5. W spoilerze poniżej (rozwiń): (Konfiguracja mniej więcej z moich serwerów dlatego napisalem 123.123 itp w ip itp (tam wpisujecie swoje)) 6. Teraz restartujemy wszystkie serwery i bungeecord aby zapisalo się wszystko. 7. Teraz wystarczy bawić się pluginami, skryptami itp aby wszystko funkcjonowalo) standardowa komenda dla admina do laczeń się z serwerami to na lobby poprzez zalogowanie bungeecord'em /server NazwaSerwera np: /server Serwer1 (Ja na swoich serwerach robilem w skript+wildskript laczenie się z serwerami tak aby graczowi nie trzeba bylo dawac uprawnień do komendy /server) INFO: Niektóre pluginy wgrywamy na lobby, a niektóre do bungeecord (w folderze plugins) ,żeby ktoś przykladowo nie wgral pluginu skript + wildskript do bungeecord'a zamiast do lobby I tak oto bungeecord już dziala w zakresie podstawowym.
 13. 1 punkt
  Stanowisko Moderator forum/Redaktor forum/Moderator serwera MC/Developer serwera MC Imię Karolina Nick Tutaj chyba nie obowiązkowe, aczkolwiek napiszę ten z forum: Jeonggukie97 Wiek 17 Dostępność czasowa Mam sporo wolnego czasu, myślę, że ponad 5-7 godzin będzie, w weekendy mam oczywiście więcej. Obecnie chodzę do technikum informatycznego, więc dlatego jest mniej czasu w dni robocze. Doświadczenie (Pracowanie na tym silniku) Korzystałam z tego silnika forum, więc punkty wymienione w zadaniach moderatora w regulaminie, nie są mi obce. Zajmowałam się kiedyś właśnie takimi rzeczami, na starym forum, lecz jednak z forum zrezygnowano (było ono do serwera Minecraft) Dlaczego ja? Staram się o to stanowisko, ponieważ interesuję się tak zwaną "opieką forum". Czynności w tym regulaminie, są dla mnie proste, oraz lubię z nich korzystać. Pomimo iż dzisiaj założyłam konto, stwierdzam, że będę aktywna tutaj codziennie. Lubię współpracować w grupie/z innymi, oraz jestem miła dla innych.
 14. 1 punkt
  Ładna i przejrzysta reklama nic tylko brać przykład niestety o serwerze nic nie powiem bo po prostu na nim nie byłem
 15. 1 punkt
  if command is not "helpop" or "2 komenda": Możesz tak dodawać ile chcesz komend
 16. 1 punkt
  Forge obsługuje tylko mody, zainstaluj sponge. spongepowered.org
 17. 1 punkt
  Hej! Szukasz dobrego serwera minecraft? Idealnie trafiłeś! Nasz serwer oferuje miłą atmosfere, dobrze dopracowane tryby, miłą i pomocną administracje! Nasze tryby to: Creative, SkyBlock, Freebuild, Survival oraz UHC! Jesteś YouTuberem? Marzy Ci się ranga YouTuber? Nic prostrzego! Napisz do właścicieli serwera, a oni załatwią tą sprawę! Lubisz budować? Chciałbyś, aby Twoje prace znalazły się na naszych trybach? Zgłoś się na budowniczego! Każdy tryb ma rekrutację na młodszego moderatora! ===== IP: mc.bluemc.pl TS: ts.bluemc.pl Forum: http://www.bluemc.pl/forum Sklep: http://www.bluemc.pl/sklep Główna Administracja: pitruk, IrisCreates Technik: Remikkk Wersja serwera: 1.12.2 ===== Czekamy na Ciebie! Wbijaj i zapraszaj znajomych! Baw się dobrze!
 18. 1 punkt
  https://stackoverflow.com/questions/25378734/how-to-make-child-packages-in-packages-on-eclipse
 19. 1 punkt
  1: name: Skunky Wheatbeer/Wheatbeer/Fine Wheatbeer ingredients: - WHEAT/3 cookingtime: 8 distillruns: 0 wood: 1 age: 2 color: BRIGHT_GREY difficulty: 1 alcohol: 5 Ingredients u Ciebie zaczyna się z wielkiej litery a w domyślnym configu jest z małej, może to jest przyczyną.
 20. 1 punkt
  Tworzę serwer survival + cuboidy, mam opłacone reklamy i skończone pliki. Ktoś chętny chce się dołożyć i zostać współwłaścicielem? Więcej informacji na PW Reklama jest zakupiona u youtubera, na serwerze znajdziesz questy, ciekawy system cuboidów, prace, parę eventów itd.. Start jest planowany w maju/czerwcu. Serwer będzie stał najpewniej na VPS, na którym również będą sklep i forum. Discord: Pyniu333#6560 Przy wpłacie 20zł na serwer, spowrotem otrzymasz pieniądze z przychodów serwera, jeśli serwer nie zarobi ja oddam te pieniądze z własnej kieszeni. Nie aktualne.
 21. 1 punkt
  Przeinstaluj silnik :D, spróbuj zmienić na 1.12.
 22. 1 punkt
  @Vitus27 Ale na logike, ktoś kto ma Ci zrobić pluginy ma pełny dostęp do serwera ma mieć rangę UVIP? Potem się serwery dziwią że mają "włamy"
 23. 1 punkt
  Komenda /pex user nick add *
 24. 1 punkt
  Limit został zwiększony do 1MB
 25. 1 punkt
  Witam, dziś chciałbym wam przedstawić mój plugin na MOTD. Zalety mojego pluginu: Mozliwosc ustawienia 2 linijkowego motd Mozliwosc ustawienia dowolnej liczby maxymalnych graczy na serwerze. Bardzo łatwy i przejrzysty config! Wsparcie dla serwerów na wersje 1.7-1.8 + 1.11.2 Komenda do przeładowania configu. Komenda do sprawdzenia aktualnego motd! Dostępne komendy: /ppmotd - głowna komenda pluginu. /ppmotd reload - komenda służąca do przeładowania configu. /ppmotd getmotd - komenda wyświetlająca nam aktualne motd. Pobieranie: Wersja 1.7-1.8: Kliknij tutaj aby pobrać! Wersja 1.11.2: Kliknij tutaj aby pobrać! Wszelkie bugi/propozycje proszę składać w poście pod tym tematem, dziękuje!
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×