Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 24.04.2019 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
  Witam, napisałem plugin na premium case, mam nadzieje że się spodoba. Zostaw tutaj reputację żeby motywacja była do dalszego działania. Config zobaczycie na samym dole :) wersja: 1.8.8 silniki: craftbukkit oraz spigot permissje: kamyk.case = /dajcase drop z premiumcase: - można dodawać w configu :) Co dodano?: - Config - Zmieniono nazwe pluginu :) plugin: K-Premiumcase.jar CONFIG!:
 2. 2 punkty
  Znaczy teoretycznie nie powinienem się mieszać ale Endrju ma rację to co napisałeś to pisałem w 4 klasie szkoły podstawowej jako wytłumaczenie. Mogłeś się rozpisać ;)
 3. 2 punkty
  No niestety w mojang nie pracuje ale moim zdaniem to kwestia miesiąca może dwóch. Pomogłem? Byłbym wdzięczny za podarowaniem mi reputacji.
 4. 2 punkty
  Od 1.13 od 1.14 serwery działają strasznie, masa błędów i lagów, aktualnie osobiście czekam na wydanie poprawek w postaci wersji 1.14.1.
 5. 1 punkt
  Witam dzisiaj zaprezentuje wam plugin na sprawdzanie, jak się podoba proszę zostawić reputację żeby motywować mnie do pisania dalszych pluginów... wersja: 1.8.8 silniki: craftbukkit oraz spigot permissje: okey.check.cheater = permissja do banowania graczy za cheaty komendą /cheater <gracz> okey.check.check = permissja do sprawdzania graczy koemendą /check <nick> okey.check.clear = permissja do oczyszczania gracza z zarzutów /czysty <nick> okey.check.setspr = ustawienie pokoju za pomocą komendy /setspr plugin ma własny config ### CHECK ### message: check: - '' - '&c&l Jestes Sprawdzany' - '&8>> &7Masz 3 minuty na wejscie, na ts3 &6ts.twojts.pl&7!' - '' - '&c&l KARY' - '&8>> &7Przyznanie sie: &63 dni' - '&8>> &7Wykrycie cheatow: &67 dni' - '&8>> &7Wylogowanie sie podczas sprawdzania: &6Na zawsze' - '' clear: - '' - '&c&l Sprawdzanie' - '&8>> &7Jestes czysty!' - '&c&l Sprawdzanie' - '' cheater: - '' - '&c&l Sprawdzanie' - '&8>> &7Wykryto u ciebie cheaty mozesz juz sie pozegnac z serwerem ;(' - '&c&l Sprawdzanie' - '' logout: - '' - '&8>> &7Gracz &4{SPR-NAME} &7wylogowal sie podczas sprawdzania!' - '' error: '&c&lBlad: &7Podczas sprawdzania mozesz jedynie wykonac komende: &4&l/HELPOP' spawn: 0.1:80.1:0.1 plugin download: OkeySprawdzanie.jar
 6. 1 punkt
  TStone plugin na generatory Wsparcie dla WorldGuard! W przyszłości: Ustawianie bloku jaki ma się generować Ustawianie dropu Download: TStone.jar
 7. 1 punkt
  Daj zawartość konsoli, jaki błąd pojawia się gdy chcesz wejść na serwer?
 8. 1 punkt
  Trzeba wejść w servers unturned Level i usunąć lighting.dat i groups.dat i ponownie uruchomić serwer
 9. 1 punkt
  https://rocketmod.net/ pobierz wersję 4 i wgraj za pomocą FTP.
 10. 1 punkt
  Wchodzisz w FTP na Servers>Unturned>Servers>WorkshopDownloadIDs.json i edytujesz dodajesz tam id modyfikacji z warsztatów tak: [ 1238126732, 2387293812, 3891237912 ] Oczywiście to przykład i pamiętaj że ostatnie id ma być bez przecinka! Pomogłem ? Liczę na punkt reputacji ;)
 11. 1 punkt
  Pewnie ID bloków są takie same, sprawdź konfiguracje moda czy w niech możesz zmienić ID te rury. Ewentualnie wgraj mapę na serwer bez modów, wtedy ona powinna się usunąć jeśli nie występuje w tej wersji i następnie dodaj tego moda.
 12. 1 punkt
  Najlepiej przeinstaluj serwer, bo na jak ustawiłeś 1.14 to ustawiły się już rzeczy z tej wersji.
 13. 1 punkt
  Najlepszym rozwiązaniem to chyba będzie skorzystanie z opcji reinstalacji serwera, wtedy wszystkie ustawienia fabryczne zostaną przywrócone.
 14. 1 punkt
  No to 2GB wystarczy ale jak to kiedyś Endrju napisał serwery od 1.13 działają strasznie, polecam 1.12.2
 15. 1 punkt
  Dokładnie za to : Ustawia maksymalną liczbę ticków jaką może przyjąć serwer bez wyłączenia się. Kiedy liczba ticków zostanie przekroczona, serwer zostanie wyłączony. -1 - wyłącz opcję (opcja dodana w 14w32a)
 16. 1 punkt
  W server.properties w max tick time daj -1 a co do spawn-protection to jest tylko że w promieniu 16 bloków od bloku spawnu nie można nic niszczyć bez op'a na 1 poziomie
 17. 1 punkt
  Usuń wszystkie pluginy i sprawdź czy problem nadal występuje. Jeśli tak to zaktualizuj rocketmoda.
 18. 1 punkt
  Wydaje mi się że hostujesz serwer na enderchest. Na początku warto wspomnieć że nie kupował bym czego ci ma napisane ram nielimitowany bo to nie istnieje tak jak Pan @Endrju kiedyś napisał. Jeżeli chodzi o sam problem, próbowałeś reinstalować serwer? Masz tam jakieś pluginy? Podeślij najlepiej log z konsoli
 19. 1 punkt
  Usun Wszystkie PLIKI Modules i Wgraj ponownie z rocket moda 4
 20. 1 punkt
  Ta Tam gdzie zaznaczyłem dajesz swoj link a na koncu .png
 21. 1 punkt
  W ostatniej aktualizacji serwera usunięto system prywatnych skrzynek. Zabezpieczają je jedynie frakcyjne claimy.
 22. 1 punkt
  Aktualizacja 7.2.0 (24.04.2019) 1. Zmiany 1.1. Usunięto — Zabezpieczanie skrzyń za pomocą tabliczek. 1.2. Dodano — Bloki: skrzynka, piec, ramka na przedmioty, drzwi, właz, dźwignia, stojak na zbroje, stół do zaklinania są automatycznie zabezpieczane na terenie frakcji. 1.3. Poprawiono — Wydajność serwera. 1.4. Poprawiono — Tabliczka posiada wytrzymałość 1 eksplozji. 1.5. Naprawiono — System permisji frakcyjnych. 1.6. Naprawiono — Wodę i lawę można było rozlewać i zbierać na terenie cudzej frakcji.
 23. 1 punkt
  1. Prosty skrypt na AntyBot'a: 2. Skrypt na craftingi [AutoFosa], [SandFarmer]. [EnderChest], [BoyFarmer] 3. Skrypty na /awans, /degrad, /youtuber 4. Prosty skrypt na itemy na gildie dla Gracza/Vip'a 5. Skrypt na statystyki 6. Skrypt na sprawdzanie graczy 7. Skrypt na plecaki! 8. Skrypt na Helpop, z teleportacją do gracza! Dzięki za poświęcenie swojego czasu. Liczę na + @Odświeżam
 24. 1 punkt
  Załatwiłem 2 kody na zakup oraz przedłużenie aktywności serwera w enderchest.pl dla użytkowników naszego wspaniałego forum. Robiłem co mogłem żeby procenty były jak najwyższe Kod 50% rabatu na zakup serwerów Professional Kod 20% rabatu na przedłużenie serwerów z oferty Starter, Professional oraz Vanilla. Z tego co wiem ilość użyć kodu jest ograniczona do 200, więc proponuję się śpieszyć. Oczywiście postaram się załatwić więcej kodów w przyszłości
 25. 1 punkt
  W tym poradniku dowiesz się jak wgrać texturepack na serwer Minecraft 1.11.x 1.Najpierw wybieramy texturepack, możemy także użyć własnego texturepacka, ale należy go w tedy wgrać do jakieś chmury np:Google Drive, Mediafire. 2.Musimy mieć link bezpośredni. Co to? W taki link po kliknięciu od razu rozpoczyna się pobieranie, bez żadnego klikania itp. W Google Chrome możesz taki link bardzo łatwo znaleźć pobierając Texturepack który cię interesuje i w zakładce "Pobrane pliki" (klikasz w trzy pionowe kreski lub kropki) masz podany link bezpośredni pod nazwą pliku, wystarczy kliknąć prawym na link i wybrać opcję "Kopiuj adres linku". 3.Wklejasz to w plik o nazwie server.properties znajdujący się w folderze z serwerem obok resource-pack= Powinno to wyglądać tak: Ale ja nie mam "resource-pack="! W takim razie dopisz "resource-pack=<link bez pośredni>" (bez "). 4.Zapisz server.properties. 5.Restartujesz serwer, inaczej nie będzie działać. 6.Po wejściu na serwer powinno wyskoczyć okno z zapytaniem czy chcesz pobrać texturepack, jeśli nic ci nie wyskoczyło może masz wyłączoną funkcje serwerowych tekstur w Minecraftcie, lub zrobiłeś coś źle. Czemu może nie działać? 1.Link nie jest linkiem bezpośrednim. 2.Texturepack nie jest pod tą wersję Minecrafta, w przypadku 1.11 w pack.MCMETA powinna być liczba 3. 3.Zły format archiwum texturepacka. 4.Spróbuj wgrać to do innej chmury, nie na każdej chmurze może działać, na Dropbox powinno działać. 5.Masz coś źle ustawione w server.properties, lub serwer nie czyta twojego linku. 6.Link wygasł. Dalej nie działa? Pisz na PW lub pod postem, na pewno pomogę ,lub ktoś inny udzieli ci pomocy.
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×