Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 20.06.2019 we wszystkich miejscach

 1. 3 punkty
  Pozytywnie zostały rozpatrzone podania od osób: Cenger FidgetTapir currenthat GaskusPL Tym samym wyżej wymienione osoby zostają przyjęte na okres próbny na stanowisko młodszego moderatora. Rekrutacja zostaje tymczasowo zawieszona (podania można dalej składać). W przypadku rezygnacji lub braku pozytywnego przejścia okresu próbnego rekrutacja zostanie wznowiona i zostaną wybrane kolejne osoby.
 2. 1 punkt
  Chodz priv prosze bo juz trace cierpliwosc Problem rozwiazany - wystarczylo zresetowac haslo w FTP. Dziekuje za Pomoc Patryk5813
 3. 1 punkt
  A online mode? Fillezilla i winscp na pewno działa, tutaj jest błąd w połączeniu, musisz coś źle wpisywać.
 4. 1 punkt
  Może biała lista jest włączona? Odpal serwer jeszcze raz i jak się załaduje wejdź do folderu "logs" w webftp i daj logi. #EDIT. A i zapomniałem. Możliwe, że masz online Mode na True, jeżeli tak to zmień wartość na false.
 5. 1 punkt
  Nie jest ciężko, trzeba rozważyć każdą możliwą opcję. Spróbuj wgrać przez webftp i daj znać, raczej nie powinieneś mieć z tym problemu.
 6. 1 punkt
  Dlaczego webftp nie wchodzi w grę? Jaki kupiłeś pakiet? Podaj logi.
 7. 1 punkt
  Bukkit - bukkit (niestabilny, nie polecam używać) Spigot - ulepszony bukkit PaperSpigot - ulepszony spigot Różnią się m.in. zużywaniem ramu i wydajnością. Na Twoim miejscu brałbym paperspigot'a, ewentualnie spigot'a.
 8. 1 punkt
  Post słaby chociaż serwer fajny
 9. 1 punkt
  dałeś w konfiguracji własny silnik, jak nie możesz dołączyć do zresetuj hasło do ftp
 10. 1 punkt
  Ustaw swój serwer dla graczy non-premium, wtedy będziesz mógł się połączyć z serwerem.
 11. 1 punkt
  Pokaż nazwę silnika w FTP.
 12. 1 punkt
  W server.properties zmień online-mode na false.
 13. 1 punkt
  Imię: W razie wu to mówisz mi dżony Nick: YT_owruk Wiek: 15 Dostępność czasowa:Tak Doświadczenie: z kobietami, kilka razy, były pijane Coś o sobie: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew. Dlaczego Ty: Moja umiejętność wyczuwania przeginania pały z docinkami/przekleństwami/flodem na czacie będzie pięknie komponować się z napisem "YT_owruk wyciszył odbytxd za spam na 10 minut" nick na discord: YT_owruk#6451
 14. 1 punkt
  Imię: Dejw Nick: Vampir707 Wiek: 19 Dostępność czasowa: 24h z przerwami na sen Doświadczenie: no bylem u was no i ogolnie tu tez mialem admina: Coś o sobie: lubie niszczyc rpl, byc najlepszym pvperem, prowadzic najlepsza gildie ku zwyciestwom i masakrowac prawaków Dlaczego Ty: lud mnie kocha, kobiety tez Nick na Discord: masz mnie pov :v
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
  Nie jestem w stanie określić z jakiego powodu serwer się wyłącza. Możliwe, że za słabą ofertę wybrałeś, 2 GB ssd to naprawdę bardzo mało.
 17. 1 punkt
  Wersja 1.14 nie jest stabilna pod serwery i zużywa bardzo dużo ramu, myślę, że to jest główny powód. Powiększ ram do 6-8 gb, lub zmień wersję. Na wszelki wypadek podaj listę pluginów, oraz podaj logi po włączeniu serwera.
 18. 1 punkt
  Będzie mi łatwiej jeżeli wejdziesz na serwer i wpiszesz /sk reload nazwa.sk i pokażesz co się wyświetla na czacie.
 19. 1 punkt
  Mógłbyś chociaż dla poparcia swoich słów, dać ss ze skanem. Co do pluginu. Rozwijaj go dalej, dodaj opcje, że po najechaniu na "zasięg" w Mc będą wyświetlały się dodatkowe informacje itp.
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×