Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 16.01.2018 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
  Witajcie użytkownicy! Dziś chcę wam zaprezentować najnowszą wersję skryptu rkdrop! ChangeLog: - Możliwość konfiguracji wszystkiego! (poradnik do konfiguracji pod kodem) - Dodałem sprawdzanie fortuny - Zlikwidowałem większość zmiennych - Usunąłem komendę na przeładowanie configu gdyż nie jest ona już potrzebna wszystko aktualizuje się samo po zapisie configu! - Usunąłem stoniarki (pisałem wszystko od nowa i zapomniałem dopisać :P) - Dodałem wiadomości możliwe do wyłączenia pod /drop ToDo: - stoniarki - top górników - poziomy górnictwa - sprawdzanie silk toucha Bugi: - Gdy nie masz miejsca w eq dany item nie dropi bo zapomniałem to dopisać w następnej wersji to będzie - możliwe kopiowane itemów z gui (zapomniałem to zablokować w następnej wersji to zablokuję) Wady: - max 18 itemów w dropie - brak turbodropu (też zapomniałem dodać xd) - nie można wyłączać dropu cobbla (ach ta pamięć :D) Zalety: - łatwa konfiguracja - prawie wszystko możliwe do skonfigurowania KOD: Poradnik configu: Bardzo prosiłbym o rep ponieważ kod pisałem od nowa i zajęło mi to dużo czasu zwłaszcza że nie ograniczam was nie nadaje temu żadnych praw autorskich!
 2. 2 punkty
  Witam, to jest teraz ulepszony skrypt za chęci możesz dać mi reputacje możesz i nie musisz dawać mi reputacji, Tylko tak reputację za chęci kod: options: tag: &7[&aGL-CENZURA&7] command /cenzura [<text>] [<text>]: trigger: player has permission "cenzura.*": arg 1 is "dodaj": arg 2 is set: add arg 2 to {przeklenstwa::*} send "{@tag}&7 Slowo &c%arg 2%&7 dodane do cenzury." else: send "{@tag} &7Uzycie: &c/cenzura dodaj <cenzura>" arg 1 is "usun": arg 2 is set: remove arg 2 from {przeklenstwa::*} send "{@tag} &7Slowo &c%arg 2%&7 zostalo usuniete z cenzury." else: send "{@tag} &7Uzycie: &c/cenzura usun <cenzura>" arg 1 is "lista": send "{@tag} &7Cenzury &8[%size of {przeklenstwa::*}%]&7: &c%{przeklenstwa::*}%" arg 1 is "pomoc": send "{@tag} &7Komendy:" send "&3/cenzura dodaj <cenzura> &7- &cDodaje cenzure" send "&3/cenzura usun <cenzura> &7- &cUsuwa cenzure" send "&3Cenzura lista &7- &cPokazuje liste cenzur" else: send "{@tag} &cBrak uprawnien." on chat: loop {przeklenstwa::*}: replace "%loop-value-1%" with "&0&l│█║▌║▌║ ║▌║▌║█│" in message
 3. 2 punkty
  Łap plugin: https://www.spigotmc.org/resources/worldedit-command-crash-fix.35962/
 4. 2 punkty
  Dziwne by było gdyby serwer nie zużywał procesora ^_^. Dlaczego enderchest jest beznadziejny ?: - Maszyny nie działają czasem nawet 2 tygodnie, a support ma w dupie i odpowiada po 3 tygodniach, że właśnie zauważyli ten problem... (w wyniku czego ja przeszedłem na vps'y kvm pro GAME-3 na lvlupie) - Blokuje wstęp dla niektórych graczy ich zapora. - Fałszywe parametry. - Bungeecord strasznie drogi choć osobiście mogę mieć na vps go za darmo a na hostingu nawet 1000 zł za miesiąc (xD). - Ciągłe zmiany serwera na inną maszynę (w wyniku czego często serwery tracą stabilność i przestają działać czasami nawet na tydzień, trzeba przepisywać adresy wszędzie nowe i wiele innych pierd...ń) - Kiedyś mieli ofertę nieskończona ilość RAM czyli 16GB (dziwne, że jak miałem serwer wyłączony to nawet zużywał 8GB RAM - współdzielenie każdego megabajta jak cholera - słaba stabilność) - Sprzedają domeny po czym się dowiadujesz, że domeny nie dostaniesz tylko subdomenę. (W wyniku czego ja straciłem 200 zł) Plusy enderchest: - Nie blokują zarabiania na serwerów - rcon - Dają własny sklepik na utrzymanie serwera. - Dość tanie oferty (prócz bungecorda) i subdomenę (.ench)
 5. 2 punkty
  Źle obliczają ram (nie masz tyle ile zamówiłeś) procesor jest używany przez inne serwery nie masz go na wyłączność
 6. 2 punkty
  @Senzo pukawka.pl nie hostuje garrys mod. Jeszcze masz hostandplay.pl, z serwerem testowym na 2 dni, jednak z tego co widzę to aktualnie nie są one dostępne. Napisz jakie parametry Cie interesują, bo na 1s1k.pl masz najmniejszy serwer 12 slotowy, prywatny za 36 złotych. Jak chciałbyś żeby był publiczny to 48zł. Do tego usunięcie dopisku i dedykowany adres za 2x5zł, więc w sumie moim zdaniem bez sensu. Na liveserver.pl masz publiczny 8 slotowy za około 28zł. No ja bym zastanowił się nad hostandplay, najmniejsze parametry za 25 zł, bez tych dopisków i z dedykowanym adresem, parametry ewentualnie możesz zmniejszyć, no ale najlepiej skorzystać z serwera testowego.
 7. 2 punkty
  na prawdę? dobrze to wybaczcie nie wiedziałem o tym ale i tak ładne forum można zrobić i na darmowym forum a ich jest paskudne
 8. 2 punkty
  Tak, silnik forum mpspot.pl jest płatny.
 9. 2 punkty
  Silnik tego forum Nie każdy jest darmowy
 10. 2 punkty
  Sprawdź https://mintshost.pl/ ale co do jakości nie daje pewności. Sprawdź też czy dają możliwość płacenia za pomocą PSC bo nie jestem w 100% pewny.
 11. 2 punkty
  Tak, ovh to też będzie spoko rozwiązanie. Niektóre hostingi oferują domeny za 0zł, ale potem przedłużenie ich ważności to kwestia ponad 100zł.
 12. 2 punkty
  Skrypty to przeszłość, zrób to w pluginie to będzie co oceniać. Skrypt nie warty żadnej ceny. Po necie latają lepsze za darmo.
 13. 1 punkt
  on chat: replace all "O\/O" in message with "(͡° ͜ʖ ͡°) " on chat: replace all "demonologia" in message with "demon✄logia" on chat: replace all "gwiazda" in message with "✰" on chat: replace all "zaraza" in message with "☣" on chat: replace all "kwarantanna" in message with "☣" on chat: replace all "TM" in message with "™"
 14. 1 punkt
  Domyślam się że nie działa Ci plugin BetterRTP, z tego co wynika plugin nie może znaleźć pliku en.yml w BetterRTP.jar
 15. 1 punkt
  Moze po prostu dodawaj permisje VIPA do gracza? Prefix nadal zostanie
 16. 1 punkt
  Podaj listę pluginów i silnik.
 17. 1 punkt
  Ile masz tpsów podczas tych lagów i jakie zużycie procesora? Może spróbuj napisać do hostingu
 18. 1 punkt
  Wyłącz serwer Wyczyść zawartość pliku world Zawartość twojej mapy wgraj do folderu world Włącz serwer Liczę na + zbieram by się dostać do topki
 19. 1 punkt
  Wyłącz server, usuń mapę, włącz server.
 20. 1 punkt
  Z PSC najczęściej jest drożej, bo dochodzi do tego prowizja. Dlatego polecam skorzystanie z płatności przelewem, przelew możesz zrobić na poczcie lub w jakimś banku.
 21. 1 punkt
  Zależy też ile kasy na to możesz wydać. https://www.ovh.pl/vps/vps-ssd.xml - Tutaj masz spoko ofertę, bo w Polsce też są. Ewentualnie ten pakiet https://www.ovh.pl/vps/vps-cloud-ram.xml ale to bez dysku ssd, nigdy nie stawiałem jakiegoś większego serwera na zwykłym dysku, więc nie wiem jak to się spisze.
 22. 1 punkt
  Najlepiej po prostu kupic lajwa/reklame od jakiegos youtubera ktory ma duzo subow i ma duzom aktywnosc i masz serwer gut gut.
 23. 1 punkt
  Core? Rozumiem, że paczka z neta, ta?
 24. 1 punkt
  Masz vault i essentialschat? Podaj listę pluginów.
 25. 1 punkt
  Forum powstało z myślą o stworzeniu jednego miejsca w którym wspólnymi siłami będziemy w stanie pomagać sobie w tworzeniu własnych serwerów gier. Jak wiadomo samych gier jest coraz więcej, więc i zapotrzebowanie na serwery gier rośnie. Istnieje już kilka podobnych for internetowych, lecz ja wraz z Endrju doszliśmy do wniosku że jesteśmy w stanie stworzyć forum o wiele lepsze, od tych które aktualnie istnieją. Naszym głównym sponsorem, bez którego to forum by nie powstało jest firma Host Universe LTD, której z całego serca dziękujemy za cały wkład finansowy oraz zaufanie. Dzięki tej firmie już w tym momencie możemy nagradzać naszych użytkowników doładowaniami w hostingach enderchest.pl oraz hostandplay.pl za reputację. Jestem przekonany że na tej współpracy skorzysta wielu naszych użytkowników, poprzez np. konkursy lub specjalne kody rabatowe.
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+01:00
×