Skocz do zawartości
MPspot

Tryton

Administrator
 • Zawartość

  88
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

32 Brak

6 obserwujących

O Tryton

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Serwer nie wykrywa modów czy coś...

  Do Game.ini dodaj jeszcze: [ModInstaller] ModIDS=IDMODA ModIDS=IDMODA ModIDS=IDMODA oraz sprawdź czy w komendzie startowej masz parametr "-automanagedmods"
 2. Pomoc w ustawieniu configu na serwer PVP

  Do tego potrzebujesz generatora, "ręcznie" zapisał byś się na śmierć http://arksurvivalevolved.gamewalkthrough-universe.com/dedicatedservers/customizationtools/customlevelstool/Default.aspx
 3. Exp na moim serwie

  To ma być serwer dla wielu graczy czy tylko dla znajomych ? Jak ustawić mnożnik dla poszczególnych surowców jednocześnie nie powodując lagów na serwerze: XP zmieniasz wartością: XPMultiplier w GameUserSettings.ini, nie wiem jaki dla ciebie jest "szybki", ale x100 w pierwszym dniu grania masz max lvl, x1000 w kilka minut (podobnie z dino). Do zmiany statystyk na lvl lub maksymalnego lvla postaci potrzebujesz generatora, powinieneś znaleźć go na stronie: http://arksurvivalevolved.gamewalkthrough-universe.com/gettingstarted/Default.aspx
 4. Jak włączyć Ragnarok

  Wystarczy w komendzie startowej podmienić podstawowe "TheIsland" na "Ragnarok". Podobnie masz dla zmiany na mapy TheCenter.
 5. Problem z serwerem

  Masz Biuro Obsługi Klienta w panelu system zgłoszeń.
 6. Problem z serwerem

  W sensie status masz w panelu taki ? aktualizacja powinna trwać może 5 min tym bardziej że ostatnia aktualizacja ważyła około 500 MB gry, wiec serwerowa powinna być mniejsza. Napisz do BOK niech poprawią status. Też tak miałem kilka razy.
 7. Problem z serwerem

  Jeśli masz aktywna opcje automatycznej aktualizacji modow to wystarczy serwer zrestartować i wszystko powinno się zaktualizować automatycznie.
 8. Problem z serwerem

  Jakieś mody są zainstalowane na serwerze ? Ile serwer ma RAM ?
 9. W "Konfiguracja" ustaw ten sam port podstawowy co w "query.port" w server.properties i po kłopocie.
 10. Jak instalować mody na serwerze ARK ?

  http://ark.gamepedia.com/244.3 -automanagedmods Za chwilę poprawię poradnik. Sprawdź czy w katalogu: /Engine/Binaries/ThirdParty/SteamCMD Znajduje się katalog Linux wraz z plikami steamcmd (wystarczy że w katalogu Linux będzie cokolwiek). Jeśli nie ma, napisz do BOK aby przekazali do adminów potrzebę instalacji, na pewno będą wiedzieć o co chodzi. Mody powinny się wgrywać automatycznie, aktualizacja modów odbywa się poprzez restart serwera (po prostu przy starcie się wgrywają i aktualizują jeśli jest potrzeba).
 11. Konfiguracja

  HarvestAmountMultiplier - zmniejsz wartość dla zbierania surowców XPMultiplier - masz aktualnie xp razy 2, więc nie jest zbyt szybko zmniejsz sobie tą wartosć
 12. Tak, tylko pozmieniaj sobie wszystko w zależności od potrzeb.
 13. Tak, ten plik standardowo jest pusty. (włączyłem sobie powiadomienia jakby co :P)
 14. Nie ma "XPMultiplayer" tylko jest "XPMultiplier", tak samo nie ma "TamingSpeedMultiplayer" tylko jest "TamingSpeedMultiplier" Aby je dodać, po prostu dopisz je pod "[ServerSettings]".
 15. [Propozycja] Regulamin

  Nie będziemy dodawać takiego regulaminu dla tego działu. Tak jak @Endrju napisał każdy publikujący temat odpowiada za jego treść i "wykonanie".
×