Skocz do zawartości

GordonPL

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Brak

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zapowiada się bardzo fajny serwer ^^
 2. GordonPL

  Citizens

  Pobierasz plugin ShopKeepers na serwerze wpisujesz /shopkeeper (pamiętaj aby przy wpisywaniu celować kursorem na punkty gdzie ma stać villager) i na villagera który się stworzy kliknij z shiftem prawym i kliknij Set Shop Name a potem napisz na chacie dokładnie to: Sky-Block (Bez /)
 3. GordonPL

  Citizens

  Nie pomogło ale przeinstalowałem serwer na Bukkit
 4. GordonPL

  Quester

  Witam, to już moje 3 pytanie tym razem chciałbym się zapytać czy za pomocą pluginów quester i citizens da się zrobić quest żeby trzeba było porozmawiać z innym npc. Proszę o odpowiedź.
 5. GordonPL

  Citizens

  Witam, chciałem się zapytać czy jest coś takiego jak citizens na spigot 1.7.10 czy tylko na bukkit bo jak wgrywam na spigot to nie działa.
 6. GordonPL

  Pluginy

  Może ustaw tylko wersje 1.8
 7. GordonPL

  Expowiska od lvl z mobów

  Sprawdze czy działa O widze że xN0MANDx Z evolutioncraft To raczej zadziała Mam jeszcze pytanie ten obszar expowiska robi się wandem? Tylko coś nie pyka. Nwm jak zrobić ten region czy we czy wg. A może jeszcze inaczej Dobra trochę przerobiłem skrypt też działa ale daje + bo bez tego bym nie dał rady command /Olimp1: trigger: if player's level is more than or equal to 5: execute player command "/warp Olimp" send "Olimp" else: send "&c&lNiemasz 5 poziomu."
 8. GordonPL

  Pluginy

  Pobierz ten plik: https://dev.bukkit.org/projects/permissionsex/files/882992 to jest na wersje 1.8
 9. GordonPL

  Expowiska od lvl z mobów

  Witam chciałbym zapytać czy wie ktoś jak zrobić expowiska od lvl z mobów np. Trzeba mieć 5lvl z mobów i możesz wejść do expowiska. Proszę o odpowiedź !
×