Skocz do zawartości

GordonPL

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Brak
 1. Zapowiada się bardzo fajny serwer ^^
 2. Citizens

  Pobierasz plugin ShopKeepers na serwerze wpisujesz /shopkeeper (pamiętaj aby przy wpisywaniu celować kursorem na punkty gdzie ma stać villager) i na villagera który się stworzy kliknij z shiftem prawym i kliknij Set Shop Name a potem napisz na chacie dokładnie to: Sky-Block (Bez /)
 3. Citizens

  Nie pomogło ale przeinstalowałem serwer na Bukkit
 4. Quester

  Witam, to już moje 3 pytanie tym razem chciałbym się zapytać czy za pomocą pluginów quester i citizens da się zrobić quest żeby trzeba było porozmawiać z innym npc. Proszę o odpowiedź.
 5. Citizens

  Witam, chciałem się zapytać czy jest coś takiego jak citizens na spigot 1.7.10 czy tylko na bukkit bo jak wgrywam na spigot to nie działa.
 6. Pluginy

  Może ustaw tylko wersje 1.8
 7. Expowiska od lvl z mobów

  Sprawdze czy działa O widze że xN0MANDx Z evolutioncraft To raczej zadziała Mam jeszcze pytanie ten obszar expowiska robi się wandem? Tylko coś nie pyka. Nwm jak zrobić ten region czy we czy wg. A może jeszcze inaczej Dobra trochę przerobiłem skrypt też działa ale daje + bo bez tego bym nie dał rady command /Olimp1: trigger: if player's level is more than or equal to 5: execute player command "/warp Olimp" send "Olimp" else: send "&c&lNiemasz 5 poziomu."
 8. Pluginy

  Pobierz ten plik: https://dev.bukkit.org/projects/permissionsex/files/882992 to jest na wersje 1.8
 9. Expowiska od lvl z mobów

  Witam chciałbym zapytać czy wie ktoś jak zrobić expowiska od lvl z mobów np. Trzeba mieć 5lvl z mobów i możesz wejść do expowiska. Proszę o odpowiedź !
×