Adrian

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Brak

O Adrian

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Chciałbyś, aby Technik zrobić cały serwer minigame i lobby, bo sam nie umiesz ;| Nie umiesz sam nic zrobić to sobie nie poradzisz z takim serwerem w przyszłości... Mam pytanie ile Ty masz lat, że chcesz aby Technik był taki 16+ ?
 2. Pierwszy raz widzę taki skrypt. Może przetestuję w najbliższym czasie
 3. Nie palisz się w lawie za "spawnem" ? Jeżeli posiadasz plugin WorldGuard (w co nie wątpie) sprawdź czy wersja jego jest aktualna. Sprawdź jakie masz flagi na serwerze i wyślij tutaj. Komenda: /region flag list
 4. Moim zdaniem ten błąd spowodowany pluginem do logowania/rejestracji na serwerze. Spróbuj usunąć ten plugin na chwilę, zrestartuj serwer i sprawdź czy działa. Jeżeli to przez to daj znać, a postaram się pomóc jak to naprawić.
 5. Ten temat to żart, prawda? @VAPOREONUUS ->
 6. Widzę, że gotowiec z neta, więc nie pisz, że nie. W wolnym czasie wbije sprawdzić
 7. Jestem ZA. Małe forum. Ludzie (zapewnię ci młodsi, nie ogarnięci) tworzą te tematy z reklamą. Trzeba to poprawić raczej...
 8. Nic specjalnego. Skrypt na Administracje też najłatwiej na świecie zrobione. Skrypt na sprawdzenie zrobiony Ctrl+C, potem Ctrl +V i zmieniona komenda oraz tekst. Zapewnię gracz może używać komend itp. ?
 9. Szczerze? Jest wiele innych "autorskich" skryptów, które posiadają wyłączenie, włączenie i czyszczenie czatu, więc ten skrypt jest tak trochę bez sensu, ale może się komuś przydać.