Skocz do zawartości

Norbi

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

1 Brak
  1. Dziś na serwer została wprowadzona aktualizacja pod nazwą Powolna Aktualizacja, wprowadzająca między innymi powiększenie mapy o 500 kratek w każdą stronę. Powiększanie będzie trwało do końca października. Każdego dnia mapa zostanie powiększona o około 20 kratek. Całe powiększenie spowoduje powiększenie mapy aż o 77%!
  2. Dziś na forum serwera został ogłoszony konkurs, w którym do wygrania jest 4000$ za dokończenie projektu centrum sklepowego, które zostanie wybudowane na koordynatach (X: 0, Z: 0). Teren na owych koordynatach został wylicytowany za kosmiczną sumę pieniędzy, bo aż 37250$! Przypomnę, że 1 sztabka żelaza to 9$ - czyli pole zostało zakupione za prawie 360 bloków żelaza. Więcej informacji o konkursie: https://fcraft.pl/temat-4000-konkurs-na-doko%C5%84czenie-projektu-centrum-sklepowego-1109 - zapraszam budowniczych do wzięcia udziału. A tutaj link do licytacji wykupionego cuboida: https://fcraft.pl/temat-licytacja-cuboida-nad-spawnem-najlepsze-miejsce-w-centrum-serwera-1005
  3. @xN0MANDx Twoje odpowiedzi mijają się z całkowitym celem. Napiszę porównanie, jakie ja odnoszę czytając twoje shitposty. Po co oceniasz serwer, na którym (jak sam twierdzisz) nigdy nie byłeś? To tak, jakbym oceniał jakiś twój serwer sprzed 2 lat. fCraft nie ma nic wspólnego z "serwerem kiedy jeszcze pirat panował". Wejdź i oceń, bo te "miliony serwerów" to kopie fCrafta. To po wyjściu fCrafta zaczęły powstawać kopie survivalowe. Brak zmian? Przeczytaj listę zmian tych aktualizacji: https://wiki.fcraft.pl/v2.1.5 https://wiki.fcraft.pl/v2.1.6 https://wiki.fcraft.pl/v2.1.7 Jak masz zamiar w taki sposób zaśmiecać temat, to lepiej wyjdź.
×