Endrju

Administrator
 • Zawartość

  155
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

44 Brak

O Endrju

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

813 wyświetleń profilu
 1. Samo nic się nie robi Sprawdziłeś logi serwera po restarcie serwera? Podaj je. Podaj również listę pluginów.
 2. Tylko ten jeden plugin masz? Logi czyli zawartość konsoli, dokładnie to co podałeś, tylko całą zawartość konsoli.
 3. Wejdź w plugins\PermissionsEx\config.yml i wklej tam: permissions: backend: sql backends: sql: uri: mysql://localhost/databasename user: username password: password Domyślam się, że wiesz jak wypełnić wszystkie te pola. Gdy już tego dokonasz to zrestartuj serwer i twórz rangi za pomocą komend.
 4. Podaj logi serwera i listę pluginów.
 5. W jakim sensie 3 uprawnienia więcej? Tak się nie da To działa tak, że masz jedną bazę mysql, pod nią jest podłączony plugin PemissionsEx, więc w takiej bazie znajdują się rangi, ich uprawnienia, prefixy itp. Jeśli do tej bazy dodasz jakieś uprawnienie jakiejś randze, to automatycznie jest one dodawane na obu serwerach. Jeśli np. chcesz na jednym serwerze randze gracza dać essentials.spawn, a na drugim nie chcesz dawać tego uprawnienia, to jest problem. Jeśli jednak na jednym serwerze chcesz dać uprawnienie do pluginu który nie znajduje się na drugim serwerze, to nie będzie problemu.
 6. Nie można połączyć plików serwera. Jest jednak rozwiązanie twojego problemu. Mianowicie, plugin PermissionsEx łączysz z bazą mysql, 2 serwery, ale jedna baza. Minusem tego rozwiązania jest to, że na każdym serwerze muszą być te same rangi i upewnienia. Jeśli chodzi o bany to musisz jakiś dodatkowy plugin na bany zainstalować i również połączyć go z jedną bazą mysql.
 7. Spróbuj zainstalować OtherDrops z wersją 2.8b.582 Jeśli nie pomoże to daj konfigurację OtherDrops, bo możliwe, że tam znajduje się jakiś błąd.
 8. Skrypt działa tak jak chciałeś, czyli /glowa {nick} wykonuje komendę /ph spawn {nick}
 9. @pat277 Napisz jaki to błąd, jeśli ktoś kiedyś będzie miał taki problem to będzie wiedział na co zwrócić uwagę. Nie ukrywam, ale również jestem ciekaw gdzie popełniłeś błąd.
 10. Coś na pewno musi się różnić, nie ma opcji, że na serwerach wszystko jest tak samo, a plugin nie działa. Średnio też chce mi się wierzyć, że na obu serwerach masz to samo, bo kto i po co konfiguruje identycznie dwa serwery. Jeśli na obu serwerach jest ta sama konfiguracja tego pluginu, to rozumiem też, że łączą się z tą samą bazą, sprawdź więc czy połączenia nie są blokowane. Na którym serwerze nie działa ten plugin? Na tym który powinien połączyć się z bazą mysql drugiego serwera?
 11. Na pewno wszystkie dane do mysql poprawnie wypełniłeś? Sprawdź je jeszcze raz. Jeśli to nie to, to jakiś inny plugin musi gryźć się z tym pluginem.
 12. 2k kasy? Z tego co mi wiadomo to PlotMe jest od działek.
 13. Daj/sprawdź logi serwera, bo najprawdopodobniej crashuje się on.
 14. A wykryło Ci wgl. w minecrafcie ten serwer?
 15. Sam musisz zweryfikować ten problem, my Ci jedynie w tym możemy pomóc, jeśli tak łatwo podajesz byle komu email i hasło to nie dziwię się, że jakiś "haker" włamał się na serwer.