Endrju

Administrator
 • Zawartość

  257
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

61 + 5 punktów na hostandplay.pl lub enderchest.pl

O Endrju

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

1129 wyświetleń profilu
 1. A jest taki piękny poradnik:
 2. Do konfiguracji serwera dodaj: tv_port "27020" tv_enable "1" Masz jakąś swoją własną stronę? Sam ją robiłeś czy jest to jakiś gotowiec?
 3. Sprawdzałeś ten plugin skript? Potrzebne Ci aż tyle pluginów? Jakie masz parametry tego serwera?
 4. Bo enerchest.pl automatycznie podmienił port w pliku konfiguracyjnym, jak serwer był by np. na twoim komputerze to musiałbyś się z tym ręcznie bawić, a usunięcie pliku to taka najłatwiejsza opcja.
 5. Daj listę pluginów, jednak obstawiam ze problem powoduje plugin skript.
 6. Zły port przypisałeś w pliku konfiguracyjnym serwera, najlepiej to usuń plik server.properties.
 7. Serwer pewnie się crashuje, daj więcej logów.
 8. Najtańszy nie zawsze znaczy najlepszy Co do teamspeaka to odradzam, teraz popularniejszy jest discord i do tego darmowy, dlatego też przenieśliśmy się na niego. Ewentualnie jak ts'a chcesz to na hostingu który w tym się specjalizuje i jest hostingiem typowo głosowym. Od jakiegoś czasu jako forum współpracujemy z hostingiem enderchest.pl i hostandplay.pl, jednak już wcześniej podobał mi się hosting enderchest. Ale od jakiegoś czasu zainteresował mnie hosting hostandplay, każdy parametr sam dostosujesz, własny silnik możesz wgrać, jak wybierasz np. polską lokalizację to nie płacisz więcej. Oczywiście jest to tylko moje zdanie, pamiętaj, że MC może Ci się znudzić, więc kasę którą zarobisz z takiego serwera możesz wydać na serwer z innej gry.
 9. Co do samego hostingu to nie korzystałem, jednak wydaje mi się, że sporo ludzi myśli, że jest to taki najtańszy hosting, jednak tylko im się wydaje. Weźmy sobie np. w ich ofercie serwer minecraft w europejskiej lokalizacji, 2GB ramu, bo to jest taka podstawa jeśli chcesz już jakiś serwer tworzyć. Wychodzi cena 3,79 za tydzień, czyli razy 4, wychodzi nam 15,16 złotych, za 28 dni. Czyli płacisz ponad 15 złotych za 28 dni, czyli cena podobna do ceny innych hostingów. Biorąc natomiast serwer w Polskiej lokalizacji wychodzi 19,48 złotych. Nie chcę tutaj mówić który hosting jest lepszy, a który gorszy, bo tak naprawdę jest to kwestia indywidualna, jednemu będzie bardziej się podobał serwer na tym hostingu, a komuś innemu na innym. Jednak chciałem przedstawić, że nie do końca jest tak jak hosting to przedstawia, ceny nie są mega mniejsze.
 10. Serwer się crashuje. Masz więcej logów? Podaj listę pluginów.
 11. Plugin "Parties" to coś zupełni innego, na przyszłość to zachęcam do czytania opisów
 12. Prze format: '{DISPLAYNAME} &8»&r {MESSAGE}' daj # Powinno pomóc
 13. Pewnie jakieś zmiany na serwerze w ostatnim czasie wprowadzałeś? Co dokładnie zmieniałeś?
 14. Plugin możesz wyłączyć tak, że np. wchodzisz w katalog plugins, odszukujesz skript.jar i zmieniasz nazwę na skript.jar_ wtedy po restarcie serwera plugin nie wczyta się.
 15. Dziwne, bo żaden plugin nie odpowiada za tablistę, próbowałeś je wyłączać? Najlepiej zacznij od pluginu skript i sprawdź czy po jego wyłączeniu problem nadal występuje.