Skocz do zawartości

Povered

Ekipa serwera Minecraft
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

Povered wygrał w ostatnim dniu 28 Grudzień 2018

Povered ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

33 Brak

6 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

840 wyświetleń profilu
 1. Povered

  7. edycja serwera - lista zmian i nowości

  Aktualizacja 7.2 (17.04.2019) 1. Zmiany 1.1. Dodano — Tabliczka posiada wytrzymałość 2 eksplozji. 1.2. Naprawiono — Błąd z wysadzaniem TNT na wrogiej frakcji po wyjściu z gry obrońców. 1.3. Poprawiono — Regulamin serwera.
 2. Povered

  7. edycja serwera - lista zmian i nowości

  Aktualizacja 7.1 (14.04.2019) 1. Zmiany 1.1. Dodano — System zabezpieczania skrzynek (poradnik - klik).
 3. Aktualizacja 7.0 (nowa edycja serwera): 1. Nowości 1.1. Dodano — System niszczenia bloków przez eksplozje (TNT, Creeper). Każdy 1 punkt wytrzymałości bloku jest równy 1 wysadzeniu TNT lub wybuchu Creepera, Obsydian, żelazne drzwi, żelazna klapa posiadają wytrzymałość 5; Stół do zaklęć, shulkerowa skrzynia, kowadło, skrzynia kresu, zwykła skrzynia, magiczna latarnia posiadają wytrzymałość 2; Pozostałe bloki posiadają wytrzymałość 1; Wszystkie bloki umieszczone dodatkowo za osłoną wody są chronione podwójnie (przykładowo: obsydian 10); Stan wytrzymałości bloku resetuje się każdego dnia w nocy po restarcie serwera. Stan wytrzymałości bloku można sprawdzić, klikając na niego prawym przyciskiem myszy, trzymając w ręku króliczą łapkę. 1.2. Dodano — Czat wrogów dla frakcji mających wrogi stosunek do siebie (użycie: /f c e). 1.3. Dodano — Ranga „Przyjaciel” dla osób szczególnie zasłużonych dla serwera. 1.4. Dodano — Granica mapy powiększa się o 250 bloków w każdą sobotę. 1.5. Dodano — Na terenie swojej frakcji gracz otrzymuje 10% mniej obrażeń od atakujących. 1.6. Dodano — Spolszczenie całego systemu frakcji. 1.7. Dodano — Informacja o koordynatach śmierci na czacie (tylko dla gracza, który zginął). 1.8. Dodano — Sesja logowania. 1.9. Dodano — Automatyczna cenzura wulgaryzmów na czacie. 1.10. Dodano — Strona WWW (mc.mpspot.pl) i lista kar dostępna z poziomu przeglądarki (mc.mpspot.pl/bany). 2. Zmiany 2.1. Poprawiono — Wydajność serwera. 2.2. Poprawiono — Działanie systemu wykrywania oszustw. 2.3. Poprawiono — Wygląd czatu i brak polskich liter w niektórych odpowiedziach zwrotnych. 2.4. Naprawiono — Łódki można było stawiać na bloku i przenikać za ich pomocą przez ściany. 2.5. Naprawiono — Losowy teleport czasami teleportował poza granicę mapy i w lawę. 2.6. Usunięto — Ranga VIP.
 4. Povered

  Czy jest możliwość instalacji modów ?

  Na hostandplay jest taka możliwość.
 5. Povered

  MPspot rekrutuje!

  @OneArmyMan Odezwij się do mnie na Discordzie.
 6. Povered

  Grzechy MPSpota

  @Kaputnik Administratorów serwera jest 3. Wszyscy mamy swoje zajęcia, prace. Serwer jest tylko naszym dodatkowym zajęciem. Została otwarta rekrutacja na kolejnego Administratora, powinno to coś zmienić. Rekrutacje były prowadzone niejednokrotnie, większość kandydatów była trollami lub nie spełniali wymagań. Ciężko kogokolwiek wybrać. Będziemy to weryfikować i w najbliższym czasie zobaczymy co dalej. Polecam pisać na prywatnych wiadomościach, ja osobiście nie czytam całego chatu na głównym kanale Discorda. Co do parahakera - niech on się wypowie. @parahaker NCP wyrządzał więcej problemów niż korzyści. Bardzo mocno obciążał serwer. Na kolejnej edycji jest to już rozwiązane. Jak w pierwszym punkcie - brak czasu. Teraz okres wakacyjny, postaramy się to trochę rozkręcić.
 7. Ogłaszamy nabór na Administratora serwera Minecraft sieci MPspot. Nasze wymagania: wiek minimum 16 lat mikrofon i zainstalowany program Discord głos po przejściu mutacji (jeżeli nie, to nie piskliwy i irytujący) doświadczenie w obsłudze pluginów umiejętność edytowania i konfigurowania pluginów umiejętność zarządzania serwerem mile widziana umiejętność pisania pluginów i skryptów dostępność czasowa nieposzlakowana opinia niekaralność (brak aktywnych banów permanentnych) Jeżeli spełniasz te warunki, napisz podanie pod tym tematem używając poniższego wzoru: Imię: Nick: Wiek: Dostępność czasowa: (ile czasu możesz przeznaczyć na serwer) Doświadczenie: (czy byłeś kiedyś w ekipie serwera, jeśli tak - opisz) Umiejętności: (co potrafisz w zarządzaniu serwerem) Pomysły: (jaki masz pomysł na serwer) Dlaczego Ty: (w kilku słowach opisz dlaczego masz być wybrany) Rekrutacja rozpoczyna się z dniem dzisiejszym (tj. 22.06.2018) i potrwa do 06.07.2018 lub do wcześniejszego wyłonienia kandydata.
 8. Wersja gry: 1.13.2 IP serwera: mc.mpspot.pl Discord: klik
 9. Povered

  [$] [Wykonam] Grafiki

  Nie obraź się ale to jest okropne
×