Skocz do zawartości

Lobuz21

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Lobuz21 wygrał w ostatnim dniu 3 Sierpień 2019

Lobuz21 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Brak

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Lobuz21

  Oczekuje na instalacje...

  Oczekuj na instalacje XD, jeżeli już długo oczekujesz to zgłoś się do supportu.
 2. Lobuz21

  Failed to bind to port

  Zmień port serwera na inny, bądź napisz do supportu aby Ci o tym porcie serwer wyłączyli.
 3. Lobuz21

  Enderchest - lagi na serwerze

  Zrób restart serwera :)
 4. Lobuz21

  spanie w minecrafcie na hoście enderchest

  Wgraj pierwszy lepszy plugin.
 5. Lobuz21

  spanie w minecrafcie na hoście enderchest

  Można tak ustawić.
 6. Lobuz21

  Jak wgrać paczkę modów na serwer

  Ziomek, forge sam wygeneruje sobie pliki, po wygenerowaniu nie usuwaj ich bo wgrywane przez Ciebie pliki mogą być niekompatybilne z wersją forge'a. Zainstaluj odpowiednią wersję forge'a pod modyfikacje które chcesz wgrać i po wygenerowaniu plików przez forge'a nie usuwaj ich tylko dodaj swoje modyfikacje do folderu mods, jeżeli tego folderu nie ma to go dodaj.
 7. Lobuz21

  Problem ze stworzeniem kilku światów

  Możesz spróbować zainstalować nowszą wersję (v5.2.8), aczkolwiek raczej to nic nie da, plugin nie jest już wspierany, więc nie dostaniesz aktualizacji poprawiającej ten błąd. Proponuję wrócić do multiverse'a, który jako tako jest jeszcze wspierany. Możesz również sprawdzić jak działa plugin WorldSystem Klik.
 8. Lobuz21

  Próba wgrania Forge EnderChest

  "Próbowałem na każdej wersji Javy, reinstalowałem serwer również, akutalnie jest na Spigot 1.12.2" - Na spigocie mody nie będą Ci działać, wgraj forge'a 1.12.2, niech sam utworzy pliki, wyłącz i wgraj mody.
 9. Miałem ten sam problem z ram'em i mogę Ci napisać, że masz źle skonfigurowane konfiguracje od silnika dlatego tak się dzieje. Sam rozmyślałem godzinami dlaczego tak się dzieje, lecz znalazłem ustawienie odpowiedzialne za to coś i jeżeli nie chcesz tak jak ja siedzieć i szukać rozwiązania tego problemu godzinami to za drobną kwotę mogę Ci napisać co źle skonfigurowałeś :P
 10. Posiadam swój serwer i nie będę jakoś koloryzował wersji 1.14.4 bo mówiąc szczerze pochłania mi to wiele czasu aby doprowadzić tą wersję do użytku, ale nie zgodzę się z faktem "zoptymalizowanym serwerem" gdyż, to nie możliwe, że 6 graczy zjada ci 10GB, musisz sprawdzić głębiej, najlepiej popatrzyć po pluginach, porobić timingi itd, nie sądzę aby to była wina wersji.
 11. Lobuz21

  problem z serwerem professional

  No jak nie idzie nic wywnioskować xD? Jeżeli chodzi o geolite.nie: Plugin twój na logowanie czyli AuthMe nie może pobrać pliku ponieważ nie rozpoznał hostu, wpierw co powinieneś zrobić to zainstalować najnowszą wersję, link podeślę niżej, a jeżeli to nie pomoże to zgłoś się do autora pluginu, gdyż ty tego błędu nie rozwiążesz, chyba, że wgrasz go ręcznie. :P KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ
 12. Lobuz21

  Wgrywam plugin (java) i nie otwiera się folder.

  Pobierz skrypt'a z tego linku poniżej i wgraj na serwer, powinien działać :V
 13. Lobuz21

  PermisionsEx nie działa.

  PermissionEx to aktualnie syf, pobierz i wgraj plugin luckperms, działa od wersji 1.7+ :)
×