Skocz do zawartości

Cubixor

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Cubixor

 1. Szukam pluginu do serwera bungeecord na serwer logowania. Na tym serwerze logowania byłby plugin authme reloaded (lub jeśli to konieczne to jakiś inny) + ten plugin którego szukam. Jeśli gracz posiadałby minecraft premium, po wejściu na serwer zostałby automatycznie umieszczony na głównym serwerze. Jeśli nie miałby premki zostałby umieszczony na serwerze logowania i tam musiałby się zalogować.
 2. Cubixor

  [Szukam] Plugin na serwer logowania

  Używam właśnie tego sposobu tylko brakuje mi tej teleportacji.
 3. Cubixor

  [Szukam] Plugin na serwer logowania

  Szukam bezpłatnego pluginu i nie chcę ściągać płatnych z pirackich stron. BungeeaAuth nie działa. Jeszcze jakieś propozycje?
 4. Cubixor

  [Szukam] Plugin na serwer logowania

  @NeerwiX Plugin jest na 1.7/1.8 a ja potrzebuję na 1.9.4
 5. Komendy które podałeś są z pluginu essentials - wystarczy skopiować odpowiednie permisje umożliwiające korzystanie z nich. Pełną listę permisji z essentials znajdziesz tutaj. http://wiki.mc-ess.net/doc/permissions
 6. Cubixor

  Serwer

  Musisz podać tu logi z konsoli, bez nich nic nie wiadomo o twoim problemie.
 7. Cubixor

  Problem ze światem minecraft

  Jeśli nie korzystasz z pluginu multiverse folder świata musisz nazwać world - chyba że zmieniłeś domyślną nazwę świata w server.properties. Jeśli używasz pluginu multiverse i nie możesz się do niego teleportować to powinieneś przed tym importować świat komendą chyba /mv import.
 8. Cubixor

  Problem ze spawnem

  Podaj jakiego pluginu na spawn używasz, pokaż jaką komendą ustawiasz spawn. Spróbuj też w miejscu spawnu wpisać komendę /setworldspawn. Możesz też podać listę zainstalownych pluginów - może w którymś masz ustawione aby gracz teleportował się w losowe miejsce po wejściu na serwer.
×