Skocz do zawartości

Long02PL

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Long02PL wygrał w ostatnim dniu 26 Kwiecień 2017

Long02PL ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Brak

Ostatnio na profilu byli

183 wyświetleń profilu
 1. Long02PL

  Hostandplay - "Non-Premium"?

  @Patrys003 Za czasów gdy ja grałem w Minecraft rozróżniało się 2 typy Minecraft: "Non-Premium" czyli tych którzy nie mieli wykupionej gry tylko korzystali z innych laucherów i "Premium" czyli tych którzy mieli wykupioną grę.
 2. Long02PL

  Hostandplay - "Non-Premium"?

  Wybaczcie iż zakładam kolejny temat lecz nasuneło mi się kolejne ważne pytanie: Czy na serwerach "Hostandplay" mogą grać gracze "Premium" i "Non-Premium"? Być może jest to gdzieś napisane, a ja poprostu dego niedopatrzyłem, z góry przepraszam i dziękuję za odpowiedzi! Pozdrawiam Long02PL Król Saxonii i Riverhelm, Prawowity Władca Branderburgii, Brat-Rycerz Zakonu Krzyżackiego, Pan na zamkach Osklivif i Riverhelm!
 3. Wybaczcie że tak poźno odpisuję, lecz sprawa wygląda iż na hostingu który podałem w pytaniu muszę wybrać "paczkę instalacyjną"* , a nie "paczkę plików". Pierwszy raz będę stawiał serwer dlatego też pytam: Mam wybrać paczkę: "Minecraft - Vanilla 1.7.10" czy też inną paczkę, albowiem nie mogę ustawić silnika Forge (a zgaduję że trzeba go zainstalować po wykupieniu serwera na danej wersji)?
 4. Witam was drodzy Przyjaciele! Ostatnimi dniami podczas zagrywania się w Minecraft oraz rozmowy z mym przyjacielem naszedł mnie pomysł aby zagrać w większą ilość osób na serwerze Minecraft i modyfikacji "Minecraft Lord of the Rings"(http://lotrminecraftmod.wikia.com/wiki/The_Lord_of_the_Rings_Minecraft_Mod_Wiki). Albowiem kiedyś, zdarzyło już nam się zagrać pułkowo w "MLOTR" i bardzo fajnie się bawiliśmy zagrywając się w RP. Lecz nasz przyjaciel "Peterov" który wykupił host ze strony craftserv (chyba, mogę się mylić) miał wykupione tylko 2gb pamięci RAM, no i nie powiem, gdy na serwerze było 20 osób naprawdę mocno lagowało. Aktualnie Ja chcę takowy serwer postawić, a jak można się domyślić taki Mod wymaga dość dużej mocy obliczeniowej i pamięci RAM. Akrualnie upatrzyłem sobię następujący hosting: https://www.hostandplay.pl/oferta/1?komunikat=nGcbV6A/BSxyxY5VL56MYrztvxgGsHSQxQHBQFZ94Np/IWH8lTiZ4IAm3tyRfTon6IcJ1m32dXojmZVqEZkR+hk6gnJ1dvLBGK1G3UkMEzHgaPh3B8IG0LPLoDTs9e0ki7oH1CVMV3TTJZ9C1Y/e/+dZRw/FULSE6lmXHfQgWpI= . 10GB RAM, 2x 3,5 Ghz oraz 8GB SSD Lecz wolę nie strzelać w ciemno i zapytać się tutejszej społeczności o następujące informacje (oczywiście wszystkie dotyczą tej modyfikacji): Jaki hosting jest najlepszy pod modyfikację i można na nim grać "non-premium"? W jaką moc pamięci obliczeniowej (Ghz) należy się zaopatrzyć aby gra działała płynnie przy ok. 20 (ta liczba może się zwiększyć!) osobach na serwerze? Jaką ilość pamięci RAM muszę wykupić aby serwer działał płynnie przy ok. 20 graczach? Ile GB (gigabajtów) pamięci SSD potrzebuję aby nie było problemów z serwerem? Na jakich "paczkach plików" tzn. Bukkit, Spigott, Paper Spigott, Vanilla mogę wgrać śilnik Forge a potem moda? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! Jeżeli przypomni mi się jakieś pytanie (a zapewne tak będzie, albowiem piszę na telefonie) napewno je dopiszę! Pozdrawiam Long02PL Król Saxonii i Riverhelm, prawowity Władca Branderburgii, Brat-Rycerz Zakonu Krzyżackiego, Pan na Zamkach Osklivif oraz Riverhelm!
×