krzychu5225

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Brak

1 obserwujący

O krzychu5225

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 19.06.1999

Ostatnie wizyty

79 wyświetleń profilu
 1. Jestem na TAK. Im więcej helperów tym lepszą mam z nimi zabawę Te przekomarzanki na serwerze
 2. Jestem na tak. Na pohybel administracji KoJot!!!! Jestem z tobą chłopie
 3. Musisz mieć dowód w postaci screena, na którym widoczny jest gracz jak lata. Sama treść nie wystarcza, ponieważ mógł się z Ciebie nabijać. Sam bym tak robił.
 4. skkf ma flyhack
 5. To moje ziomki
 6. Cóż miałbym tu napisać o rambo112? To bardzo miły, pomocny i przede wszystkim normalny gracz. Według mnie zasługuje na tą rangę. Mimo, że ma 14 lat (nawet nie wiedziałem, bo myślałem, że jest starszy) zachowuje się jakby miał ich coś więcej . Jest ogarnięty. Tak jak wyżej wspomniał Masta często jest widziany na serwerze oraz jego pisownia jest niezła (ortografia itd.). To, że mało udziela się na forum można zmienić, ponieważ myślę, że gdy obejmie funkcję helpera weźmie się za to. Z najświętszym poważaniem, uznaniem, szacunkiem i poszanowaniem dla administracji Wasz ulubieniec krzychu5225
 7. Dziękujemy Ci Masto!
 8. Nie wygląda, żeby strasznie spamował, nagabywać każdy może, a co do przeklinania to było do mnie. Nagabywałem go, żeby pokazał bazę (w celu oczywistym).
 9. Postarali się Povered i Endrju
 10. No dobra niech ci będzie Pover.
 11. No ja myślę, że najlepiej w piątek. Człowiek może sobie trochę pograć (do późna) i na drugi dzień się wyspać. I jeszcze jedno do Masty nie dawaj mi mute jak będę obrażał ajgorra albo członków mojej gildii oni nie mają nic przeciwko tylko tak sobie piszemy.
 12. Co już wybudowaliście?
 13. Dołączam się do pytania.
 14. Nic dodać, nic ująć. Też mnie wkurzał targ, gdyż każdy miał zbyt łatwo.
 15. Gdy będzie wszystko w porządku nie będę drążyć, bo niby do czego miałbym się wtedy doczepić?