Skocz do zawartości

smajl619

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Brak

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. smajl619

  Lagi na serwerze vanilla

  @Endrju Tak, poprosiłem dziewczynę, żeby weszła na serwer i sprawdziła. Wysłała mi nawet filmik na, którym blok zostaje w miejscu po jego zniszczeniu. Tego typu lagi są w różnym odstępie czasu, nie ma reguły. Najgorzej kiedy potwory stoja spokojnie, a nagle dostajesz obrażenia i mob magicznie teleportował się do Ciebie. PS. Po edycji dodaje filmik od siebie - pająk zaprezentował jak można nagle zaatakować znikąd. video-1547060778.mp4 video-1547136907.mp4
 2. smajl619

  Lagi na serwerze vanilla

  @Endrju Serwer jest na wersji 1.12.2. Wgrywalem swoją mapę wcześniej, dokonałem później reinstalacji i grałem też na mapie stworzonej przez serwer. Wszędzie i ciągle są lagi.
 3. smajl619

  Lagi na serwerze vanilla

  Czołem kamraci, Ostatnio (w poniedziałek 07.01.19r.) kupilem serwer, który na starcie instalował się baaardzo długo w stosunku do tego ile czasu instalował się zazwyczaj kiedy kupowałem serwer na tym hostingu (kilka godzin teraz, parę minut kiedyś). Serwer jest na 5 slotów, Vanilla. Rendering chunków ustawiony na minimum i nadal są lagi. Support też się obija niestety, czekam już dwie doby na odpowiedź (Messenger i ich Biuro Obsługi Klienta). Z góry dziękuję za odpowiedź!
×