Skocz do zawartości

rambo112

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Brak

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

628 wyświetleń profilu
 1. rambo112

  Problem z Dodawaniem modów

  Crashuje się czy nic się nie uruchamia?
 2. rambo112

  MPspot rekrutuje!

  Stanowisko: Moderator forum Imię: Dawid Nick: rambo Wiek: 15 Dostępność czasowa: Około 6h dziennie (w weekendy więcej) Doświadczenie: Tworzenie serwerów gier, tworzenie stron, konfiguracja forum itp. Dlaczego ja?: Ponieważ, na forum spędzam sporo czasu, mógłbym na bieżąco sprawdzać nowe tematy, na forum jestem już od ponad roku więc widziałem wiele błędów użytkowników.
 3. rambo112

  Skrypt na antyrozj** serwera

  Dokładnie, skrypt jest zbędny.
 4. rambo112

  Szukam skryptu na drop w GUI na plugin skript

  Wpisz po prostu w przęglądarkę "skrypt na drop w GUI" i poszukaj. Pełno tego jest.
 5. rambo112

  Mody

  Na silnik vanillia nie da się wgrać modów.
 6. rambo112

  Reklama serwera

  Był już taki temat niżej, link: Napewno nie reklamuj na innych serwerach, tak jak Endrju napisał. Optymalną opcją jest mclista.
 7. W tym poradniku zaprezentuję wam jak korzystać z programu FileZilla na przykładzie serwera FTP na hostingu enderchest. Program ten możemy pobrać z https://filezilla-project.org/download.php Co to jest FTP? FTP umożliwia przesyłanie plików z dysku komputera na serwer. Jak połączyć klienta FTP z serwerem? Zaprezentuję to na przykładzie szybkiego łączenia. Przepisujemy dane pokazane niżej do programu FileZilla. Adres IP przepisujemy do Serwera, a login do nazwy użytkownika, hasło do hasła. Następnie naciskamy przycisk "Szybkie Łączenie". Jak wgrywać pliki? Po zalogowaniu pojawia się nam okno w którym mamy wszystkie pliki serwerowe. Po lewej stronie mamy komputer, a po prawej nasz serwer. Aby wgrać plik na serwer przeciągamy plik z lewego okna na prawe. Otwieramy folder gdzie mamy plik do przesłania na serwer, a następnie przeciągamy go w wybrany folder. Przykładowo chcę wgrać plugin ClearLag, więc przeciągam z lewego pola na prawe w folder Plugins. Jeżeli zakończyliśmy wgrywanie plików możemy wyłączyć program.
 8. rambo112

  Jaka wersja serwera ?

  Co za problem wynająć kogoś kto napisze? Na inne wersje tez jest dużo pluginów.
 9. rambo112

  Polaczone dwa tryby

  Łączysz sie programem FileZilla lub innym do FTP i wgrywasz silnik. Gracza widzą, że ktoś kogoś zbanował lubk kickowal gdy masz plugin Essentials.
 10. rambo112

  Polaczone dwa tryby

  hmm, a enderchest? Oferta Professional także ma możliwość wgrania własnego silnika.
 11. VPS to Virtual Private Server -jaśniej: serwer wirtualny, na którym np. możesz postawić 3 serwery minecraft'a jednocześnie.
 12. Jak bez sensu? Sens w tym jest i to duży jeżeli posiadasz serwery na VPS.
 13. Musisz płacić za wszystkie serwery+bungeecord, ale także dodaj do tego lobby czyli kolejny serwer.
 14. Kupić 2 serwer i połączyć poprzez BungeeCord'a.
×