Skocz do zawartości

RadekTv

Użytkownik
 • Zawartość

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Wszystko napisane przez RadekTv

 1. RadekTv

  Liczymy do 1000

  Liczymy do 1000. Nie możemy pisać sami pod rząd np 1 potem post od razu 2 wymagany jest jeden post odstępu który napisze inny użytkownik forum. Więc zaczynam: 1
 2. RadekTv

  Bot na discorda

  Witam dawno tu nikogo nie było to będę pierwszy od wielu miesięcy. Otóż pisze ten post po to aby trochę ożywić tę kategorię. Mianowicie chciałbym stworzyć ankiete dla was czy chcielibyście abym stworzył bota na discorda, całkowicie z polskimi komendami, 24/7 itp. Ankiete daje po to żebym miał motywację do działania. Ewentualnie potem zrobię jeszcze parę np jaka nazwę bota byście chcieli itp. Ankieta https://www.strawpoll.me/17925554
 3. RadekTv

  .... Czy ....

  Zabawa tzw. Forumowa Chodzi o to że ja piszę post np. Cola czy Pepsi ty odpowiadasz poniżej i sam tworzysz ... Czy.... Ja zaczynam: Minecraft czy Unturned
 4. RadekTv

  Problem z Java

  Zrobiłeś może backup serwera ? Sprawdzałeś czy twój silnik jest kompatybilny ?
 5. RadekTv

  Brak możliwości dołączenia na serwer

  Nie wież temu że coś jest "nielimitowane" ;) Ten błąd jest dość powszechny, spróbuj wyłączyć router na kilkanaście minut.
 6. RadekTv

  Serwer samoczynnie się rozłącza

  Wyświetla się coś w zakładce błędy ? Wyślij log z konsoli jeżeli to możliwe
 7. RadekTv

  Serwer się nie uruchamia

  Pojawia się coś w konsoli serwera ? Próbowałeś reinstalować serwer?
 8. RadekTv

  Problem z Kitami

  Nie lepiej użyć pluginu Uessentials do kitów ? Tam masz wszystko w jednym
 9. RadekTv

  Pomoc przy modach w miencraft.

  No na athernosie to ciężko ;/ Dziś postaram się nagrać odcinek jak takie coś zrobić i wrzucę na forum. Hosting będzie się różnić ale myślę że ogarniesz bo praktycznie zawszę jest podobnie.
 10. RadekTv

  phpMyAdmin

  Gdzie masz hosting ? I umiesz się w tym bawić nie zalecam nic tam zmieniać jeżeli nie posiadasz o tym wiedzy.
 11. RadekTv

  K-Kity w gui

  Widzę że ostatnio sporo tego wstawiasz chyba... nie testowałem bo zajmuję się innymi sprawami ale masz reputacje na zachętę ;)
 12. Witam jestem Mateusz w internetach znany jako RadekTv ;) Jestem dość młodą osobą która interesuję się informatyką w szerokim pojęciu. Przechodząc do rzeczy wykonam dla ciebie Forum internetowe za małe pieniądze, chciałbym sobie po prostu sobie dorobić, Forum robię na mybb oraz mogę edytować dla ciebie edytować .css według twoich potrzeb Kontakt najlepiej Discord/Forum Discord: RadekTv#9999
 13. RadekTv

  [$]Wykonam Forum za małe pieniądze

  Refresh
 14. RadekTv

  Mapa się nie zmniena

  i czy pobierałeś ją po ID czy przez FTP pliki wrzucałeś
 15. Byłbym wdzięczny za podarowanie mi punktu reputacji ;)
 16. Dzieje się tak, gdy używasz innego pakietu (lub innej wersji pakietu) niż serwer. Jeśli uruchamiasz 1.7 Pack v1.0.2, podobnie jak obecnie zalecana wersja, ale serwer nadal działa w wersji 1.0.1, nie będziesz mógł się połączyć.
 17. A posiadasz wszystkie mody na serwerze które posiadasz na kliencie lub odwrotnie ?
 18. Masz zainstalowany wgl silnik obsługujący pluginy ?
 19. A co ci piszę na tym krzyżyku w liście serwerów ?
 20. Dodam kolejny poradnik za niedługo w takim razie, nawet dziś prawdopodobnie
 21. RadekTv

  Jak zainstalować Modyfikacje Na HostandPlay?

  Wchodzisz w FTP na Servers>Unturned>Servers>WorkshopDownloadIDs.json i edytujesz dodajesz tam id modyfikacji z warsztatów tak: [ 1238126732, 2387293812, 3891237912 ] Oczywiście to przykład i pamiętaj że ostatnie id ma być bez przecinka! Pomogłem ? Liczę na punkt reputacji ;)
 22. RadekTv

  Odwołanie od bana

  Znaczy teoretycznie nie powinienem się mieszać ale Endrju ma rację to co napisałeś to pisałem w 4 klasie szkoły podstawowej jako wytłumaczenie. Mogłeś się rozpisać ;)
 23. RadekTv

  Jak odpalic cheaty w konsoli?

  Nie da się tego wykonać musisz wejść na FTP w commands.dat i dodać linijkę Cheats Enabled I zrestartuj serwer. Pomogłem liczę na punkt reputacji!
 24. Witam, częściej pomagam niż proszę o pomoc ale nie wiem jak sobie z tym poradzić... Konkretnie to bloki wysokiej trawy na mapie z wersji 1.11.2 po wgraniu na serwer na starszej wersji podmienily się na całym świecie na rury z modów. Da się jakoś to zniwelować?
×