Skocz do zawartości

Blender

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Brak
 1. Blender

  Prośba o pomoc przy instalacji paczki modów.

  Jeśli mnie oczy nie mylą(a raczej nie mylą xD) to takiego moda tutaj nie ma :I
 2. Blender

  Prośba o pomoc przy instalacji paczki modów.

  Well, po usunięciu folderu "mods" wszystko się ładnie odpaliło. Jedynie na serwer nie można wejść bo brakuje jakichś plików od modów. Ale sam serwer się nie restartuje.
 3. Blender

  Prośba o pomoc przy instalacji paczki modów.

  To jest jedyne co wychwyciła konsola, a przynajmniej to co mogę przekopiować. http://www.wklejto.pl/707984
 4. Blender

  Prośba o pomoc przy instalacji paczki modów.

  Powiedzmy, że częściowo serwer postawiłem. Pojawił się teraz problem w postaci tego iż serwer uruchamia się i za chwilę pada, po czym ponawia to w kółko. Jakieś pomysły co może być przyczyną?
 5. Witam wszystkich serdecznie, Przychodzę tutaj z prośbą o pomoc z zainstalowaniem paczki modów na serwer na Hostandplay.pl Wykupiłem sobie dzisiaj serwer na owym hostingu i mam lekki problem z zainstalowaniem paczki. W chwili obecnej moja wiedza jest taka aby zainstalować odpowiednią wersję silnika i przenieść pliki paczki modów. No i tu pojawia się problem. Taki, że nie działa xD Tutaj też pojawia się prośba o pomoc was którzy znają się lepiej. Jak to zrobić aby działało? Paczka modów: HuśBox v2.0 1.12.2 (bez Biomes'O Plenty) Link: https://kenpack.pl/paczki-modow/husbox/pobierz/ (w razie czego nie mam na celu reklamowania tej strony, zwyczajnie podaję jak najwięcej informacji aby ułatwić rozwiązanie problemu) Parametry serwera: https://i.imgur.com/SO0tVyU.png Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)
×