Skocz do zawartości

Takasugi

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Brak

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Takasugi

  Kit/Lagi/coins

  Wszystko tutaj jest już rozwiązane dawno temu ?
 2. Takasugi

  Szukam osoby z którą założe serwer+forum

  Reff nadal poszukuję osoby do współpracy. Chętni PW ! ;D
 3. Takasugi

  Prezentacja serwera Earise.pl

  Jeżeli jest taka prezentacja to i serwer musi być do kitu ? Pozdrawiam
 4. Witam Na samym wstępie chce powiedzieć, że mam wykupioną domenę + hosting serwera na dłuższy okres. Sam stworzyłem od samego zera praktycznie wszystko, lecz nie potrafię do końca poradzić sobie z forum i oprogramowaniem mybb chociaż jest łatwe to i tak zajmuje mi to dużo czasu by ogarnąć do ostatniej nitki a więc poszukuje osobę, która by mi pomogła. Poszukuję osoby, która poświęci więcej czasu niż 2h dziennie ! Co do zarobków osoby, która by czyniła tą funkcje to jest pewny % z przychodów serwera. Nie szukam osoby, która zna się tylko na pluginach czy takich innych. Głównie chodzi mi o "Forum", które trzeba doprowadzić do ładu ! Pamiętaj, że jeżeli Cie to zainteresowało i masz możliwości, które pozwolą Ci rozwinąć te serwery to zapraszam ! Na pewno nie pożałujesz ? Potrzeba czasu by stworzyć coś, co uwiedzie ludzi ! Więcej informacji udzielę na pw.
 5. Takasugi

  Unconomy Utility - Unturned

  Witam. Posiadam nie mały problem ponieważ chce dodać na swój serwer sell/buy no i nie mogę otworzyć pewnie znanego wam "Unturned Unconomy Utility" gdzie moge sobie utworzyć, bądź zmienić ceny przez mysql czy tam heidisql. Czy ktoś może wiedzieć też czemu wyskakuje w phpmyadmin błąd 1044, gdzie nie mogę stworzyć nowej bazy danych? Ktoś najlepiej zaawansowany ?
 6. Takasugi

  Kit/Lagi/coins

  Witam Pierwszym problemem jest to, że gdy napisze pierwszą wiadomość to jest ok, do drugiej muszę odczekać nie wiadomo ile czasu od 3-7sekund jakby był ustawiony czas na wiadomość. Drugi problem jest z kitami, gdy wgrywam plugin to mam wiadomość o "3 standardowych" kitach, które były w paczce już zrobione. Gdy próbuje zmienić nazwę oraz itemy id nic nowego się nie pokazuję. Trzeci problem wgrywam zaupshop oraz unconomy, która posiada bibliotekę, gdy wrzucę bibliotekę to nie można wejść na serwer. Również jest tak, że wpisując w permisji komendy do tego plugina pokazuje, że ich nie ma. Prosiłbym o pomoc jest to mój pierwszy serwer ?
×