Arekkku

Ekipa serwerów MPspot Minecraft
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

20 Brak

2 obserwujących

O Arekkku

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

122 wyświetleń profilu
 1. Tak jak Endrju napisał, widzisz, że ktoś łamie regulamin, a tego nie zgłaszasz. Zazwyczaj jak Parahaker napisał jest on lub Arow na serwerze. Jestem na NIE, ze względu na pierwszy punkt.
 2. Także, jestem na NIE, ponieważ praktycznie nikt cie nie zna na serwerze, administracja też nie mogła cie lepiej poznac.
 3. To był taki mały żarcik
 4. Poprostu jednym słowem podanie jest napisane brzydko.Jestem na NIE, zawarte są tam niepotrzebne informacje.
 5. Niby dlaczego? Gm3 oraz vanisha uzywam tylko wtedy gdy patrze na graczy a nie podczas normalnej gry na serwerze. Gdybym mial nie grac na survivalu nie miał bym fun'u z gry,myśle, że poprstu chcesz abym stracił stanowisko bo uważasz, że mam twoje kordy z tepania sie, otóż nie, byłem w endzie i szedłem po moście z myślą, że znajde jakąś expiarke, wpisałem /f map i pokazała mi się wasza gildia WIN więc zapisałem kordy i potem do was poszedłem. A helper zalicza się do administracji, jeżeli ma komende którą może karać graczy to czemu nie ma być w administracji? Ja już bym nie ciągnął dyskusji tu tylko stworzył osobny temat, nie będę już tu odpisywać, chodź teraz zmusiłeś mnie do tego. Pozdrawiam :^)
 6. Dawid gdy miał gamemode'a 1 nie gral na survivalu lecz pilnował chat'u.
 7. Niby dlaczego?
 8. +Często grasz na serwerze. +Pomagasz innym. -Mało udzielasz się na forum.
 9. Gracz zostanie ukarany, zamykam.
 10. Trudno mi to ocenić, ponieważ tak jak @Endrju napisał krótko jesteś na serwerze i nie moglismy cie poznać. Jednak po twojej wypowiedzi, jestem na tak ale na okres próbny.
 11. Nad tymi frakcjami jeszcze się zastanowimy, ale nic nie objecuje. Większość pomysłów, tak jak napisał @Povered podchodzi pod RPG, RP.
 12. Jeżeli była taka potrzeba, to musiał dać. Wyobraz sobie, że ktoś do ciebie mówi, że jesteś głupia? Nie poczułabyś się urażona? Ja bym się poczuł,ale jak ty nie wiem. Można to uznać za błąd, i dawać mute. Generalnie moim zdaniem nie ma potrzeby go o to prosić, ale zawsze możesz napisać do niego na priv.
 13. Raczej nie, na obecnej edycji daliśmy drugą szanse wszystkim zbanowanym graczom, ale na nowej raczej już się tak nie stanie.
 14. Raz? Raczej kilka razy bo to nie był jedyny. Po twoich wypowiedziach moim zdaniem nie nadajesz się do administracji tego serwera.
 15. Jestem na nie z jednego poważnego powodu :