Skocz do zawartości

Kamcio23

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Brak

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witajcie! Administracjo, czy jest szansa na powrót starego systemu powera? Jeżeli ktoś nie dodaje byle randomów, ma mniejszą ilość członków we frakcji to szansa na utrzymanie, (I DOBICIE DO WYMAGANEJ ILOŚCI POWERA) jest praktycznie zerowa... + Jakiś cheater (nie znam nicku...) wkopywał mi się kilka razy centralnie na skrzynkę. Bądź gdy miałem claima, najbliżej jak się da skrzyni. Czy można go jakoś namierzyć? Pozdrawia zirytowany fan waszego serwera.
 2. Kamcio23

  Problem z powerem frakcji (edycja 9.5)

  Totalna głupota takie coś, to nie realne by obronić frakcje na początku gry... plus, jakiś idiota wkopuje się nam centralnie na skrzynki. Dziękuję za zajechanie tegoż serwa.
 3. Witam serdecznie! Zauważyłem dziwny błąd, dlaczego gdy mam spędzone kilkadziesiąt minut na serwerze to power nie rośnie? Za odpowiedź dziękuję. Kamcio23
 4. Kamcio23

  Nowa edycja opóźniona?

  Stwierdzenie stąd, że wielu ludzi pisało o tym na serwie, i dodatkowo liczba graczy spada, gdyż nie ma już co robić :(
 5. Kamcio23

  Nowa edycja opóźniona?

  Witajcie! Czy czekacie na 1.15? Czy jest jakiś inny powód opóźnienia startu? Pozdrawiam!
 6. Kamcio23

  Jakie zmiany czekają nas na 9 edycji?!

  Dobrze, dzięki za info. Dlaczego nie działa Fan Page mpspota?
 7. Czołem! Pytanie do administracji spota, czy możecie już powiedzieć jakie zmiany czekają na nas na 9 edycji tegoż serwa? I kiedy dokładnie można się spodziewać startu? Pozdrawiam!
 8. Witam, słyszałem że 1.14.4 jest wręcz dramatycznie zoptymalizowane. Moje pytanie brzmi następująco, kiedy możemy spodziewać się normalnej, przyjemnej gry na serwerze? będzie to w jakimś mniejszym patchu do 1.14? Np: 1.14.5? Czy już raczej w 1.15? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie!
×