Skocz do zawartości

xN0MANDx

Użytkownik
 • Zawartość

  267
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  17

xN0MANDx wygrał w ostatnim dniu 6 Maj 2018

xN0MANDx ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

89 + 5 punktów na hostandplay.pl lub enderchest.pl

7 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

920 wyświetleń profilu
 1. xN0MANDx

  serer nie działa

  Give me logs & used ip to connect pls ?
 2. (Ojej na forum troszkę jest zablokowane wszystko - więc prezentacja inaczej wygląda) » IP: E-Craft.PL » Tryb: Mieszanka RPG + Wojen Gildii + Survivalu + FreeBuild » Rejestracja: NonPremium Co się robi ? Co tylko pragniesz. Od kopania oryginalnych bloków w kopalni, poprzez zdobywanie itemów z mobów, budowaniu działek, zdobywaniu rang, wypełnianiu wyzwań aż po chwalebne autorskie wojny gildii rodem z gry Metin2. Kto tworzył serwer ? Serwer był tworzony przez zaawansowaną administrację w obecności wielu graczy i to ich pomysły, a nawet zaangażowanie tworzyło ten serwer. Kiedy premiera ? 12 lipiec 2018 roku o 17:00 (czwartek) » Dozwolone Wersje: 1.7.2-1.8.9 (Sieć 1.7-1.12.2) Dlaczego taka wersja ? Wersja została wybrana przez 80% graczy, gdyż narzekali na słabe pvp w nowszych wersjach. Osobiście planowałem 1.7-1.12.2, jednakże liczy się głos społeczności, a nie jednego admina.
 3. xN0MANDx

  BungeeCord - Podstawy - Konfiguracja i Łączenie!

  Forced default server na true ustaw (tak jak napisane było)
 4. xN0MANDx

  WYWALA MI SERWA NA ENDERCHEST

  Backup zrób lub aktualizacje i przywróć znowu tą wersje wg tego co mówisz że brakuje ci pliku co enderchest regeneruje. Ale to pewnie inna sprawa - daj logi.
 5. xN0MANDx

  Błąd w konsoli

  Te pluginy nie mają nic wspólnego prawdopodobnie z tym błędem. Tak jak pan admin pisał wyżej może to być wina skript, a dokładniej pan autor tematu bawił się zmiennymi (i uszkodził plik z zmiennymi - ten główny lub;) i configiem w skript. (Należy usunąć w skript config.yml i zmienne główne (varabiales.csv), aby od nowa się zregenerowały, ale najpierw niech podane dane by była 100% pewność o które pisałem wyżej, albo niech po prostu sprawdzi czy nie zmienił typowania plików np; zamiast .csv lub .sk nie dal .txt wszędzie - bez tamtych danych nie powiem 100% co jest przyczyną na pewno.)
 6. xN0MANDx

  Błąd w konsoli

  Może tak więcej danych ? Cały plik logów (cały). Lista pluginów. Czy pluginy masz kompatybilne. Ile masz ramu. Co ostatnio zmieniales.
 7. xN0MANDx

  Serwer wyłącza się po włączeniu

  Skutek Przyczyna Przyczyna Skutek Ewentualne możliwości. Coś zmieniałeś w plikach serwera zanim się zaczął crashować ? (Pokaż całe logi z logs) Lista pluginów (lub logi z logs)
 8. @Ref Dziś aktualizacja wprowadzająca otwartą mapę z dodatkową fabułą zaawansowaną.
 9. xN0MANDx

  [1.8.8] [MegaEnchant] ]MagicMC.PL]

  Tfu. Pluje na ten shit. Administracja okrada dzieci. Administracja kradnie domeny. Administracja kradnie hasła. Pozdro ~ Nomad
 10. xN0MANDx

  Strzelanie do celu

  skoro jest none to nie ustawiasz zmiennej a tak w ogóle - loop all blocks - Chcesz żeby skrypt ci zapętlił miliardy bloków ? Zapisz zapisane bloki do zmiennej/yml i z nich odczytuj zamiast z całego świata (crash, error, bugi itp). PS: Ten kod nie wygląda jak kod ponieważ są zmienne których nawet nie ustawiasz a potem dajesz sprawdzanie czy zmienna ktorej nie ustawiales nigdy, czy ma funkcję "true"
×