Skocz do zawartości

xN0MANDx

Użytkownik
 • Zawartość

  267
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  17

xN0MANDx wygrał w ostatnim dniu 6 Maj 2018

xN0MANDx ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

90 + 5 punktów na hostandplay.pl lub enderchest.pl

7 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

1070 wyświetleń profilu
 1. xN0MANDx

  serer nie działa

  Give me logs & used ip to connect pls ?
 2. xN0MANDx

  BungeeCord - Podstawy - Konfiguracja i Łączenie!

  Forced default server na true ustaw (tak jak napisane było)
 3. xN0MANDx

  WYWALA MI SERWA NA ENDERCHEST

  Backup zrób lub aktualizacje i przywróć znowu tą wersje wg tego co mówisz że brakuje ci pliku co enderchest regeneruje. Ale to pewnie inna sprawa - daj logi.
 4. xN0MANDx

  Błąd w konsoli

  Te pluginy nie mają nic wspólnego prawdopodobnie z tym błędem. Tak jak pan admin pisał wyżej może to być wina skript, a dokładniej pan autor tematu bawił się zmiennymi (i uszkodził plik z zmiennymi - ten główny lub;) i configiem w skript. (Należy usunąć w skript config.yml i zmienne główne (varabiales.csv), aby od nowa się zregenerowały, ale najpierw niech podane dane by była 100% pewność o które pisałem wyżej, albo niech po prostu sprawdzi czy nie zmienił typowania plików np; zamiast .csv lub .sk nie dal .txt wszędzie - bez tamtych danych nie powiem 100% co jest przyczyną na pewno.)
 5. xN0MANDx

  Błąd w konsoli

  Może tak więcej danych ? Cały plik logów (cały). Lista pluginów. Czy pluginy masz kompatybilne. Ile masz ramu. Co ostatnio zmieniales.
 6. xN0MANDx

  Serwer wyłącza się po włączeniu

  Skutek Przyczyna Przyczyna Skutek Ewentualne możliwości. Coś zmieniałeś w plikach serwera zanim się zaczął crashować ? (Pokaż całe logi z logs) Lista pluginów (lub logi z logs)
 7. xN0MANDx

  Strzelanie do celu

  skoro jest none to nie ustawiasz zmiennej a tak w ogóle - loop all blocks - Chcesz żeby skrypt ci zapętlił miliardy bloków ? Zapisz zapisane bloki do zmiennej/yml i z nich odczytuj zamiast z całego świata (crash, error, bugi itp). PS: Ten kod nie wygląda jak kod ponieważ są zmienne których nawet nie ustawiasz a potem dajesz sprawdzanie czy zmienna ktorej nie ustawiales nigdy, czy ma funkcję "true"
 8. xN0MANDx

  Potężne lagi na serverze

  Napisz do boku aby naprawili (numer gs twojej maszyny). To za 2 tygodnie nie będzie lagów. Bo mają pewnie maszyne uszkodzoną ale nawet nie raczą naprawić. Ja tak miałem setki razy u nich dlatego przeszedłem na vps'y tak jak wspominałem post wyżej.
 9. xN0MANDx

  Potężne lagi na serverze

  Ile ramu, jeżeli można wiedzieć posiadasz oraz jaki silnik - Spigot/PaperSpigot/Bukkit/CraftBukkit/Vanilla/Inne ? Jeżeli masz na enderchest.pl to za pewne mają uszkodzoną maszynę i stąd te lagi - typowy enderchest - opisywałem dziś na forum tym to mimo, że nie korzystam z ich usług od paru miesięcy. Więc jaki masz hosting ?
 10. xN0MANDx

  Strzelanie do celu

  TU MASZ POPRAWIONY KOD W LINKU: https://pastebin.com/xvgNrXtf Zazwyczaj były problemy aby z bloku/powietrza w kierunku "direction" wystrzeliwało obiekt, ale możesz próbować się pobawić - może zadziała. ~ Pozdro
 11. xN0MANDx

  Strzelanie do celu

  skoro blok to czemu wpisałeś from player ? (i jaki event) Przed blokiem zalecam postawić punkt lokalizacyjny {loc::1} i w tym punkcie kreować pocisk.
 12. xN0MANDx

  MOJ SERWER UZYWA PROCESOR

  Dziwne by było gdyby serwer nie zużywał procesora ^_^. Dlaczego enderchest jest beznadziejny ?: - Maszyny nie działają czasem nawet 2 tygodnie, a support ma w dupie i odpowiada po 3 tygodniach, że właśnie zauważyli ten problem... (w wyniku czego ja przeszedłem na vps'y kvm pro GAME-3 na lvlupie) - Blokuje wstęp dla niektórych graczy ich zapora. - Fałszywe parametry. - Bungeecord strasznie drogi choć osobiście mogę mieć na vps go za darmo a na hostingu nawet 1000 zł za miesiąc (xD). - Ciągłe zmiany serwera na inną maszynę (w wyniku czego często serwery tracą stabilność i przestają działać czasami nawet na tydzień, trzeba przepisywać adresy wszędzie nowe i wiele innych pierd...ń) - Kiedyś mieli ofertę nieskończona ilość RAM czyli 16GB (dziwne, że jak miałem serwer wyłączony to nawet zużywał 8GB RAM - współdzielenie każdego megabajta jak cholera - słaba stabilność) - Sprzedają domeny po czym się dowiadujesz, że domeny nie dostaniesz tylko subdomenę. (W wyniku czego ja straciłem 200 zł) Plusy enderchest: - Nie blokują zarabiania na serwerów - rcon - Dają własny sklepik na utrzymanie serwera. - Dość tanie oferty (prócz bungecorda) i subdomenę (.ench)
 13. xN0MANDx

  wzrastający RAM

  Rozumiem, że chcesz wyłączyć metrykę ? Poszukaj w configu pluginów coś o metryce i wpisz false jeżeli nie ma to poszukaj PluginsMetrics w plugins i tam odznacz na false jeżeli dobrze pamiętam. Ale metryka nie wpływa na zużycie ramu (zużycie jest nie widoczne wręcz). Polecam restarty serwera w nocy to o 2GB ramu nawet mniej będzie serwer zużywał, albo o wyeliminowanie wszelkich błędów [ERROR] [WARN] które budzą nie pokój.
 14. xN0MANDx

  Technik

  Nie da się połaczyć 2 serwerów w jeden. Możesz splątać ich połączenia bungeecordem bungeecord--->lobby--->wybór trybu lub bungeecord--->random tryb + komenda na wejścia w inny tryb (serwer). Tak czy owak wystarczy podać ip maszyny i port serwera w configu bungeecorda - co w tym za problem ? Wynagrodzenie - "a co to ?"~xFazzzi
 15. xN0MANDx

  Kolorowy nick operatorów

  Masz kolorowy nick po opie ? WNIOSEK - Masz Essentials Jak to usunąć ? ODPOWIEDŹ - Wejdź w config essentials i na samej górze masz tam i usuwasz barwienie nicku. 1 Werset wyboru z ops-name-color: '4' na ''
×