Skocz do zawartości

xN0MANDx

Użytkownik
 • Zawartość

  267
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  17

Wszystko napisane przez xN0MANDx

 1. Poniższy poradnik nie jest żadną reklamą i służy jedynie do poradnika jak zarabiać na własnym serwerze minecraft na enderchest.pl i nie tylko! Potrzebne będzie: - Port RCON - Hasło RCON - Włączone RCON - Hosting www (Trzeba wykupić jakiś drobny pakiet zależnie od parametrów i czasu zależy kwota (ja za rok zapłaciłem 150 zł choć mogłem byle 80 zł - nasz wybór)) - Kod na sklepik (np: od www.bojawiem55.pl) (za 20 zł z tego co mi wiadomo) - Port Serwera ( :****** ) - Adres Hosta Serwera ( gs**.enderchest.pl ) - Usługodawca SMS Premium (np www.Homepay.pl - Klient Indywidualny) - (Możemy też odblokować IP Hosta www w enderchest.pl w zaporze sieciowej jeżeli nie działa) Tworzymy własny sklep! - Jak mieć PORT RCON ? Port RCON trzeba dopisać (enderchest.pl automatycznie przy instalacji serwera go dodaje - jest on w "Informacje" oraz server.properties). Wygląda to przykładowo tak: - Jak mieć Hasło RCON ? Trzeba je samemu dopisać w server.properties (obojętne jakie wpisujemy to zabezpiecza przed włamaniami przez RCON (do konsoli)) - Jak mieć Włączone RCON ? Jeżeli go nie mamy w server.properties to dopisujemy i ma to wyglądać tak: - Skąd mieć hosting www ? Możemy wykupić go na przykład na www.proserwer.pl Logujemy się do niego po przez np: WinSCP którego można pobrać z https://winscp.net/eng/download.php (metoda FTP) (Poradnika o logowaniu się do niego nie będzie - wykorzystujemy adres hosta www który mamy napisany w usłudze w panelu (zależnie od hostingu polecam powyższy). Wrzucamy w folder public_html po zalogowaniu sklepik np od bojawiem55.pl , ale wcześniej wpiszmy dane hostingu www w config.php (Jak wypełnić dane poniżej) - Skąd mieć kod sklepiku do www ? Tak jak pisałem można kupić na www.bojawiem55.pl (dostajemy licencje i możliwość pobrania pliku) - Skąd mieć port serwera ? Chyba oczywiste mamy w server.properties (to co jest po dwukropku w IP serwera) - Skąd mieć adres hosta serwera ? Jeżeli mamy od enderchest to wpisujemy te swoje gs24.enderchest.pl (bez portu) czy jakie tam mamy (po gs te liczby). - Skąd mieć usługodawce SMS Premium ? Wchodzimy np: na homepay.pl i tworzymy konto klient indywidualnego (np na rodzica). Potem mamy SMS Premium i tworzymy konta (smsy) które podpisujemy w naszym admin.php i w usługach itp EFEKT KOŃCOWY - http://evocraft.xaa.pl/enchant/
 2. xN0MANDx

  serer nie działa

  Give me logs & used ip to connect pls ?
 3. (Ojej na forum troszkę jest zablokowane wszystko - więc prezentacja inaczej wygląda) » IP: E-Craft.PL » Tryb: Mieszanka RPG + Wojen Gildii + Survivalu + FreeBuild » Rejestracja: NonPremium Co się robi ? Co tylko pragniesz. Od kopania oryginalnych bloków w kopalni, poprzez zdobywanie itemów z mobów, budowaniu działek, zdobywaniu rang, wypełnianiu wyzwań aż po chwalebne autorskie wojny gildii rodem z gry Metin2. Kto tworzył serwer ? Serwer był tworzony przez zaawansowaną administrację w obecności wielu graczy i to ich pomysły, a nawet zaangażowanie tworzyło ten serwer. Kiedy premiera ? 12 lipiec 2018 roku o 17:00 (czwartek) » Dozwolone Wersje: 1.7.2-1.8.9 (Sieć 1.7-1.12.2) Dlaczego taka wersja ? Wersja została wybrana przez 80% graczy, gdyż narzekali na słabe pvp w nowszych wersjach. Osobiście planowałem 1.7-1.12.2, jednakże liczy się głos społeczności, a nie jednego admina.
 4. xN0MANDx

  BungeeCord - Podstawy - Konfiguracja i Łączenie!

  Forced default server na true ustaw (tak jak napisane było)
 5. BungeeCord [Pobierz] [Konfiguracja I Łączenie] Podstawowe informacje: - BungeeCord sluży do laczenia serwerów z silnikiem Spigot. - Polaczenie serwerów wymaga co najmniej 2 serwerów - lobby (serwer lączący) i tryb (serwer z którym będziemy się laczyć przez lobby). Konfiguracja: 1. Wchodzimy w pliki serwera każdego którego chcemy podlączyć i otwieramy spigot.yml i bukkit.yml. 2. W spigot.yml linijka okolo/lub 32 - bungeecord: false ---> true (Zmieniamy na true aby nie można bylo wbijać na serwer omijając bungeecord) 3. W bukkit.yml linijka okolo/lub 23 - connection-throttle: 4000 ---> -1 (Zmieniamy na -1 aby normalnie można bylo laczyć się z serwerem bez dolączania co pewien czas itp) 4. Czas na konfiguracje bungeecord skoro serwery są gotowe, czyli wchodzimy w pliki bungeecord. 5. W spoilerze poniżej (rozwiń): (Konfiguracja mniej więcej z moich serwerów dlatego napisalem 123.123 itp w ip itp (tam wpisujecie swoje)) 6. Teraz restartujemy wszystkie serwery i bungeecord aby zapisalo się wszystko. 7. Teraz wystarczy bawić się pluginami, skryptami itp aby wszystko funkcjonowalo) standardowa komenda dla admina do laczeń się z serwerami to na lobby poprzez zalogowanie bungeecord'em /server NazwaSerwera np: /server Serwer1 (Ja na swoich serwerach robilem w skript+wildskript laczenie się z serwerami tak aby graczowi nie trzeba bylo dawac uprawnień do komendy /server) INFO: Niektóre pluginy wgrywamy na lobby, a niektóre do bungeecord (w folderze plugins) ,żeby ktoś przykladowo nie wgral pluginu skript + wildskript do bungeecord'a zamiast do lobby I tak oto bungeecord już dziala w zakresie podstawowym.
 6. Prezentacja obrazowa zrobiona przez Kitek Art PS: Naszą specjalizacją nie są prezentacje, lecz robienie serwerów Wbij a się przekonasz! IP Serwera: E-Craft.PL Tryb: Metin2 Stworzenie serwera kosztowało nas dużo czasu i ponad 1000 zł (maszyna, domeny itp). Oficjalnie prace trwały 4 lata. Serwer jest na podstawie Metin2. Wchodząc na serwer masz do wyboru 4 klasy (w trakcie gry można zmienić u handlarza rożności). Każda klasa ma inne skille i moce cząsteczkowe które ranią stworzenia i graczy zależnie od mapy i miejsca. Serwer zawiera ciekawą główną kampanię (fabułę - misje) oraz dodatkowe przygody ciągle dodawane razem z nowymi otwartymi jak i zamkniętymi mapami. Znajdziesz tu również gildie i wojny odzwierciedlone jak w metinie. Do tego dochodzi wiele opcji handlu, targów (tobułków), szkatułek, lochów, expowisk, miast, poziomów, bronii i wiele więcej. Chcesz wiedzieć więcej ? Czekamy na ciebie 23 grudnia o 16:00 2017 roku w dniu otwarcia serwera! Szykuj się na przygody i bardzo klimatyczną atmosferę świata RPG. Serwer po 4 latach znany jako EvolutionRPG został odnowiony (mapy, kody, styl itp). Staraliśmy się zachować jak najlepszy klimat i stare rzeczy i jednocześnie, aby wszystko było ponad standardy dzisiejszych serwerów. Krew jest blisko! Czekamy! START TRYBU 23 GRUDNIA 16:00 (SOBOTA)
 7. xN0MANDx

  WYWALA MI SERWA NA ENDERCHEST

  Backup zrób lub aktualizacje i przywróć znowu tą wersje wg tego co mówisz że brakuje ci pliku co enderchest regeneruje. Ale to pewnie inna sprawa - daj logi.
 8. xN0MANDx

  Błąd w konsoli

  Te pluginy nie mają nic wspólnego prawdopodobnie z tym błędem. Tak jak pan admin pisał wyżej może to być wina skript, a dokładniej pan autor tematu bawił się zmiennymi (i uszkodził plik z zmiennymi - ten główny lub;) i configiem w skript. (Należy usunąć w skript config.yml i zmienne główne (varabiales.csv), aby od nowa się zregenerowały, ale najpierw niech podane dane by była 100% pewność o które pisałem wyżej, albo niech po prostu sprawdzi czy nie zmienił typowania plików np; zamiast .csv lub .sk nie dal .txt wszędzie - bez tamtych danych nie powiem 100% co jest przyczyną na pewno.)
 9. xN0MANDx

  Błąd w konsoli

  Może tak więcej danych ? Cały plik logów (cały). Lista pluginów. Czy pluginy masz kompatybilne. Ile masz ramu. Co ostatnio zmieniales.
 10. xN0MANDx

  Serwer wyłącza się po włączeniu

  Skutek Przyczyna Przyczyna Skutek Ewentualne możliwości. Coś zmieniałeś w plikach serwera zanim się zaczął crashować ? (Pokaż całe logi z logs) Lista pluginów (lub logi z logs)
 11. @Ref Dziś aktualizacja wprowadzająca otwartą mapę z dodatkową fabułą zaawansowaną.
 12. xN0MANDx

  [1.8.8] [MegaEnchant] ]MagicMC.PL]

  Tfu. Pluje na ten shit. Administracja okrada dzieci. Administracja kradnie domeny. Administracja kradnie hasła. Pozdro ~ Nomad
 13. xN0MANDx

  Strzelanie do celu

  skoro jest none to nie ustawiasz zmiennej a tak w ogóle - loop all blocks - Chcesz żeby skrypt ci zapętlił miliardy bloków ? Zapisz zapisane bloki do zmiennej/yml i z nich odczytuj zamiast z całego świata (crash, error, bugi itp). PS: Ten kod nie wygląda jak kod ponieważ są zmienne których nawet nie ustawiasz a potem dajesz sprawdzanie czy zmienna ktorej nie ustawiales nigdy, czy ma funkcję "true"
 14. xN0MANDx

  Potężne lagi na serverze

  Napisz do boku aby naprawili (numer gs twojej maszyny). To za 2 tygodnie nie będzie lagów. Bo mają pewnie maszyne uszkodzoną ale nawet nie raczą naprawić. Ja tak miałem setki razy u nich dlatego przeszedłem na vps'y tak jak wspominałem post wyżej.
 15. xN0MANDx

  Potężne lagi na serverze

  Ile ramu, jeżeli można wiedzieć posiadasz oraz jaki silnik - Spigot/PaperSpigot/Bukkit/CraftBukkit/Vanilla/Inne ? Jeżeli masz na enderchest.pl to za pewne mają uszkodzoną maszynę i stąd te lagi - typowy enderchest - opisywałem dziś na forum tym to mimo, że nie korzystam z ich usług od paru miesięcy. Więc jaki masz hosting ?
 16. xN0MANDx

  Strzelanie do celu

  TU MASZ POPRAWIONY KOD W LINKU: https://pastebin.com/xvgNrXtf Zazwyczaj były problemy aby z bloku/powietrza w kierunku "direction" wystrzeliwało obiekt, ale możesz próbować się pobawić - może zadziała. ~ Pozdro
 17. xN0MANDx

  Strzelanie do celu

  skoro blok to czemu wpisałeś from player ? (i jaki event) Przed blokiem zalecam postawić punkt lokalizacyjny {loc::1} i w tym punkcie kreować pocisk.
 18. xN0MANDx

  MOJ SERWER UZYWA PROCESOR

  Dziwne by było gdyby serwer nie zużywał procesora ^_^. Dlaczego enderchest jest beznadziejny ?: - Maszyny nie działają czasem nawet 2 tygodnie, a support ma w dupie i odpowiada po 3 tygodniach, że właśnie zauważyli ten problem... (w wyniku czego ja przeszedłem na vps'y kvm pro GAME-3 na lvlupie) - Blokuje wstęp dla niektórych graczy ich zapora. - Fałszywe parametry. - Bungeecord strasznie drogi choć osobiście mogę mieć na vps go za darmo a na hostingu nawet 1000 zł za miesiąc (xD). - Ciągłe zmiany serwera na inną maszynę (w wyniku czego często serwery tracą stabilność i przestają działać czasami nawet na tydzień, trzeba przepisywać adresy wszędzie nowe i wiele innych pierd...ń) - Kiedyś mieli ofertę nieskończona ilość RAM czyli 16GB (dziwne, że jak miałem serwer wyłączony to nawet zużywał 8GB RAM - współdzielenie każdego megabajta jak cholera - słaba stabilność) - Sprzedają domeny po czym się dowiadujesz, że domeny nie dostaniesz tylko subdomenę. (W wyniku czego ja straciłem 200 zł) Plusy enderchest: - Nie blokują zarabiania na serwerów - rcon - Dają własny sklepik na utrzymanie serwera. - Dość tanie oferty (prócz bungecorda) i subdomenę (.ench)
 19. xN0MANDx

  wzrastający RAM

  Rozumiem, że chcesz wyłączyć metrykę ? Poszukaj w configu pluginów coś o metryce i wpisz false jeżeli nie ma to poszukaj PluginsMetrics w plugins i tam odznacz na false jeżeli dobrze pamiętam. Ale metryka nie wpływa na zużycie ramu (zużycie jest nie widoczne wręcz). Polecam restarty serwera w nocy to o 2GB ramu nawet mniej będzie serwer zużywał, albo o wyeliminowanie wszelkich błędów [ERROR] [WARN] które budzą nie pokój.
 20. xN0MANDx

  Technik

  Nie da się połaczyć 2 serwerów w jeden. Możesz splątać ich połączenia bungeecordem bungeecord--->lobby--->wybór trybu lub bungeecord--->random tryb + komenda na wejścia w inny tryb (serwer). Tak czy owak wystarczy podać ip maszyny i port serwera w configu bungeecorda - co w tym za problem ? Wynagrodzenie - "a co to ?"~xFazzzi
×