Skocz do zawartości

GepardG

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

GepardG wygrał w ostatnim dniu 8 Czerwiec

GepardG ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3 Brak

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. GepardG

  nether

  niezły z ciebie właściciel/administrator skoro nie umiesz podstawowych rzeczy ustawić
 2. GepardG

  [EasyHC] IP: godcraft.tasrv.com 1 Edycja

  LUDZIE jak chcecie robić reklamy serwerów to róbcie je chociaż normalne. Właśnie pokazałeś co zrobić by gracze nie wbili na serwer! TO jest reklama?! tak to ja bym nawet do kolegi nie napisał by wbił na serwer... Moim zdaniem reklamy powinny być zatwierdzane przez moderatorów forum czy coś w tym stylu i takie NIE POWINNY się pojawiać.
 3. GepardG

  Poszukuję mini youtuberów

  na jaki to typ serwera? mc ts czy co?
 4. Witajcie! Chciałbym was dziś zaprosić na nowy serwer survival. Zapraszam do prezentacji! Dlaczego my?! ● Doświadczona administracja ● Częste eventy ● Działki zakładane blokiem ● Unikalna waluta serwerowa dropiąca z mobów ● Skiny dla Premium & NoPremium ● Autorskie innowacje ● Autorski spawn ● Skrzynki jak w CsGo ● Strefa dla rang Premium ● Szybkie rozwiązywanie błędów Informacje: ✔ Start: Dziś18:00 tj sobota 26.05.2018 godzina 18:00 ✔ Wersja: 1.8 - 1.8.9 ✔ IP: KotCraft.eu ✔ Sklep: http://Sklep.KotCraft.eu/ Kilka zdjęć z serwera:
 5. GepardG

  OtherDrops Pomocy!

  co mają typie niestandardowe enchanty do otherdropsa skoro nie mogę zrobić raz zenchantowanego i nazwanego?!
 6. GepardG

  OtherDrops Pomocy!

  Siemka, czy mógłby ktoś podesłać regułkę jak zrobić w OtherDrops by dropił słonecznik o nazwia na żółto pogrubione, a zarazem był zenchantowany na ciernie 10 póki co mam taką regułkę do tego: - drop: [email protected]!~&6&lMoneta tyle, że gdy dodaję np thorns 10 to drop nie działa jak zrobić, by item był nazwany i zenchantowany jak dropnie?
 7. GepardG

  Nowy wygląd Wyspy

  Więc tak, wchodzisz w forder "worldedit' następnie 'schematics' i kopiujesz plik "nazwa.schematic" czy jakoś tak, do folderu ze schematami w folderze Askyblock
 8. GepardG

  Trailer

  Witam, poszukuję osoby która potrafi robić trailery serwerów minecraft, wkrótce startuje mój serwer, mam ogarniętych kilku Youtuberów, potrzebuję jeszcze tylko Trailera. W zamian za zrobienie trailera mogę dać rangę Vip lub Svip Proszę zgłąszać się pod postem lub w wiadomości prywatnej, dziękuję IP serwera jak by ktoś chciał: McGadajTu.pl
 9. Witajcie wszyscy, chciałbym was zaprosić na serwer Creative na wersję 1.8 Serwer powstał dość niedawno, lecz gdy się na nim buduje, to aż nie chce się odchodzić od klawiatury Ip: Mc.gold-elite.pl Co posiada serwer: Działki 100x100. Doświadczoną administrację. Kupno rang premium /vip oraz /svip Możliwość kupna własnej nazwy rangi która będzie posiadała to co ranga vip, ale własną nazwę przed nickiem. Możliwość kupna kolorowego nicku. Forum serwera. Serwer ts3. Innowacyjne menu główek dekoracyjnych /craftheads. Eventy! Ranga Youtuber od 50 subskrypcji oraz ranga youtuber+ od 200 subskrypcji. World Edit dla vip oraz svip. zwierzaki dla vip oraz svip. Aktualnie poszukujemy Youtuberów oraz YT+. Wszystko dot. YT oraz YT+ pod /yt /yt+
 10. Witam, chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na serwer McGadajTu.pl. Tryb Serwera - Creative. Działki 100x100. Urozmaicone dekoracje z główek /craftheads. Skiny dla premium oraz NoPremium. Własny Serwer Ts3. Rangi Vip oraz Svip które posiadają więcej działek, ustawianie warpów i kilka innych fajnych żeczy. Rangi YouTube Oraz Youtube+. Wymagania oraz co posiadają rangi pod /Yt oraz /Yt+. Doświadczona administracja. Nie wiesz czegoś? /pomoc Brak skryptów. Konkursy na najlepsze budowle. Aktualnie poszukujemy Youtuberów. Jesteśmy również w trakcie prac nad sewerem Jail z sektorami od a do z i różnymi nowościami jakich nie ma na innych serwerach tego typu. IP: McGadajTu.pl IP: McGadajTu.pl Co Kilka dni będę wstawiał tutaj Vouchery na Vipy, Svipy itp.
 11. Poszukujesz technika? jestem chętny
 12. Siemq, mam serwer na enderchescie, też skyblock, tyle że na 1.9.2, chcesz moe "połączyć siły" i zrobimy jeden serwer?
 13. GepardG

  Zdalna konsola serwera

  Witam, mam taki problem, otóż gdy gram na serwerze, potrzebuję dostępu do konsoli w danym momencie, ale zanim mi się włączy itp. Czy mógłby ktoś wytłumaczyć dokładnie jak połączyć serwer z enderchestu, tak aby moja konsola z windowsa tzw "cmd" mogła być normalnie konsolą z serwera, abym mógł wpisywać w niej komendy do serwera itp.
 14. GepardG

  Jak się nazywa plugin na cs:go?

  Pewnyś? a Itemcases?
×