Shari

Shari_Podanie o range Helper

5 postów w tym temacie

Witam!,

Mam na imię Damian, mam 15 lat.Piszę ten temat z nadzieją na pozytywne rozpatrzenie podania i otrzymanie rangi helpera.

Na serwerze gram już prawie miesiąc, i chciałbym przyczynić się do rozwoju serwera.Jak na razie mam bardzo dużo wolnego czasu, więc jestem prawie cały czas na serwerze, i zauważyłem że gdy gracze notorycznie łamią regulamin, nie ma zazwyczaj kogoś kto mógł by temu zaradzić. Często na serwerze pomagam innym, oraz sam staram się nie przeszkadzać innym ( jestem raczej pacyfistą) kilka osób już mnie na serwerze zna, i uważam że można mi zaufać i wywiązuje się z obowiązków.

Mam discorda na którym jestem prawie cały czas dostępny ( chyba że jestem w szkole ale od 16 do 2/3 w nocy mogę być na serwerze prawie cały czas)

Pozdrawiam c: 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzisz, że na serwerze notorycznie ktoś łamie regulamin, a nie widzę żebyś zgłosił coś takiego na forum.

Jestem neutralny z większym naciskiem na nie.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem neutralny ale co do nieobecności osób mogących pilnować chat to się nie zgodzę. Z Arowem jesteśmy na serwerze praktycznie po pół doby.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak Endrju napisał, widzisz, że ktoś łamie regulamin, a tego nie zgłaszasz.

Zazwyczaj jak Parahaker napisał jest on lub Arow na serwerze.

Jestem na NIE, ze względu na pierwszy punkt.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na TAK. Im więcej helperów tym lepszą mam z nimi zabawę :D Te przekomarzanki na serwerze :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz