Skocz do zawartości
MPspot
Libter

[1.12][P+NP][SV] fCraft.pl - Mniej administracji, więcej wolności!

Recommended Posts

fcraft.pl.png
Mniej administracji, więcej wolności!

Witaj w prezentacji serwera fCraft.pl dodającego już na początku automatyczne logowanie z możliwością bezstratnej zmiany nicku dla graczy premium oraz skiny dla graczy non-premium. 

Poniższa prezentacja wprowadzi Cię w podstawowe aspekty serwera - dalsze możliwości poznawania go oferuje kompletny system interaktywnej pomocy w grze dostępny pod komendą /pomoc, a także rozbudowane forum tworzone w głównej mierze przez społeczność graczy.

W przypadku jakichkolwiek problemów z dołączeniem na serwer warto zajrzeć w poniższy spoiler:

Spoiler

Access token cannot be null or empty. - Użyj konta premium lub jeśli grasz na non-premium wybierz jakiś wolny (AVAILABLE!) nick na podstawie strony https://iaero.me/mcchecker.
Your country is banned from this server! - Skontaktuj się z administracją (https://www.facebook.com/fcraftpl/ lub https://fcraft.pl/private.php?action=send&uid=1), aby Twoje konto zostało ręcznie zarejestrowane lub kraj dodany na listę dozwolonych.
Inny błąd. - Również zalecany jest kontakt z administracją (https://www.facebook.com/fcraftpl/ lub https://fcraft.pl/private.php?action=send&uid=1).

[Obrazek: hFreedom.png]

Zapewniona jest pełna wolność w budowaniu i handlu oraz równe szanse w rozgrywce niezależnie od rangi. Dodatkowo zgodnie z mottem serwera "Mniej administracji, więcej wolności!" poza właścicielem istnieje wyłącznie moderacja z minimalnymi uprawnieniami na potrzeby pomocy graczom - bez możliwości ich szpiegowania lub narzucania się w inny sposób. 

[Obrazek: hProperty.png]

Każda Twoja budowla może zostać zabezpieczona cuboidem, którym można bardzo łatwo zarządzać za pomocą komendy /c dostępnej w języku polskim. Dodatkowo dla bezpieczeństwa wszelkie zmiany bloków i skrzyń są zapisywane co pozwala na łatwe wycofanie szkód w przypadku kradzieży lub griefu.

Mapa w całości tworzona przez graczy jest bardzo ważnym elementem serwera. Obecnie nie są planowane jej resety, a nowe tereny gotowe do eksploracji pozyskiwane są przez powiększanie granicy świata.

Kilka budowli z serwera:

Spoiler

Pałac:
[Obrazek: jbUJV8H.png]

Przebudowana wioska:
[Obrazek: BvjZYnR.jpg]

Targowisko pod muchomorem:
[Obrazek: UXt7dHl.png]

[Obrazek: hEconomy.png]

Serwer zapewnia bardzo realistyczny system ekonomiczny tworzony wyłącznie przez graczy bez sztucznych ingerencji ze strony serwera. Serwerowa waluta ($) jest oparta na złocie wymienialnym komendą /bank. To gracze tworzą sklepy i oferty handlowe, a czasem nawet organizują konkursy jak np. parkoury z nagrodami lub pojedynki PvP. Dodatkowy atut stanowi stronicowana i pogrupowana historia wszelkich dokonanych transakcji, sprzedaży i zakupów dostępna pod komendą /historia.

[Obrazek: hSurvival.png]

Nowi gracze pojawiają się w losowym miejscu na mapie - ich pierwszym zadaniem jest przetrwanie, zdobycie jedzenia, osiedlenie się. Surowce na serwerze są oczywiście pozyskiwane z rud, a z kamienia wypada wyłącznie bruk (lub kamień w przypadku zaklęcia jedwabny dotyk).

[Obrazek: hTransport.png]

Eliminacja teleportacji z rozgrywki przyczyniła się do rozwoju bardzo rozbudowanego systemu transportu - gracze budują kilometry dróg, a czasem nawet torów kolejowych. Dzięki wykorzystaniu znanej mechaniki gry (1 kratka w netherze to 8 kratek w normalnym świecie) drogi i kolejki w netherze pozwalają szybko przedostać się nawet na drugi kraniec mapy.

Dodatkową ciekawostką jest system wagi uzależniający szybkość poruszania się graczy od ilości bloków i przedmiotów w ekwipunku. Stanowi to sporą zachętę do wykorzystywania mułów, osłów i lam czyli zwierząt zdolnych do transportu przedmiotów. Istnieje także możliwość podpisania siodła (Komenda: /podpisz) przed założeniem na konia lub innego wierzchowca, aby zachować możliwość wsiadania na cudzych cuboidach oraz ochronić go przed otrzymywaniem obrażeń.

Screeny kilku dróg na serwerze:

Spoiler

Główna droga w zaludnionym miejscu:
[Obrazek: AMgygXV.png]

Mosty na jednym z traktów:
[Obrazek: fLqme6u.png]

Skrzyżowanie w mało zaludnionym miejscu:
[Obrazek: GJrE4xS.png]

Portale połączone ścieżkami:
[Obrazek: r96fQrl.jpg]

Kolejka w netherze:
[Obrazek: pZcha3P.png]

[Obrazek: hAddons.png]

Na serwerze można znaleźć wiele dodatków znacznie polepszających jakość rozgrywki, a ich lista dynamicznie poszerza się wraz z każdą aktualizacją! Oto niektóre z nich:

• Możliwość zamiany głowy moba na jedną z niemal 300 główek dekoracyjnych komendą /head.
  • Dodatkowa możliwość zdobywania Elytr i Shulkerów.
  • Kolorowe pisanie na tabliczkach.
  • Tworzenie bram z płotków, krat lub szyb.
  • Czcionka z obsługą polskich znaków w Minecraftowym stylu.
  • Dobrowolne PvP włączane /pvp on lub wyłączane /pvp off.
  • Odpowiednia szansa na drop głowy z niemal każdego moba.
  • Zdobywanie głowy przeciwnika trzymając głowę moba w drugiej ręce podczas walki.
  • Zamiana [pos] na chacie w aktualną pozycję gracza.
  • Zdejmowanie właściciela z psów i kotów przez kliknięcie drewnianą siekierą.
  • Wkładanie przedmiotów do rąk stojaków na zbroję.
  • Siadanie na schodkach.
  • I wiele, wiele innych... to dopiero początek!

fcraft.pl.png

Dołącz do naszej społeczności!
IP: fCraft.pl     FB: fb.com/fcraftpl/     Discord: fcraft.pl/discord
Edytowane przez Libter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za opinię :)

Już od wczoraj serwer działa na wersji 1.12! Wraz z nią pojawiła się

2.2.0.png

Najważniejsze zmiany:

• Nowe logo serwera.
  • Zaplanowanie powiększania świata o 56% (16 km² => 25 km²) do 01.07.2017.
  • Dodanie systemu prac na cuboidach.
  • Dodanie 40% przyspieszenia przy poruszaniu się po betonie i zmniejszenie przyspieszenia na ścieżkach do 20%.
  • Zmiana silnika i jego konfiguracji na znacznie bardziej optymalną oraz kilka innych pomniejszych zmian i poprawek.

Szczegółowe informacje na temat aktualizacji można znaleźć na wiki: https://wiki.fcraft.pl/v2.2.0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 9.06.2017 o 16:03, Libter napisał:

Dziękuję za opinię :)

Już od wczoraj serwer działa na wersji 1.12! Wraz z nią pojawiła się

2.2.0.png

Najważniejsze zmiany:

• Nowe logo serwera.
  • Zaplanowanie powiększania świata o 56% (16 km² => 25 km²) do 01.07.2017.
  • Dodanie systemu prac na cuboidach.
  • Dodanie 40% przyspieszenia przy poruszaniu się po betonie i zmniejszenie przyspieszenia na ścieżkach do 20%.
  • Zmiana silnika i jego konfiguracji na znacznie bardziej optymalną oraz kilka innych pomniejszych zmian i poprawek.

Szczegółowe informacje na temat aktualizacji można znaleźć na wiki: https://wiki.fcraft.pl/v2.2.0

Typowy Serwer których jest miliony tyle, że prezentujecie to co jest na każdym serwerze jakby było tylko tu. :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12.06.2017 o 21:28, xN0MANDx napisał:

Typowy Serwer których jest miliony tyle, że prezentujecie to co jest na każdym serwerze jakby było tylko tu. :/

Ciężko dyskutować z ogólnikami bez argumentów, czy przed napisaniem bzdur na forum pojawiłeś się choć raz na serwerze?

Na poparcie twych słów proszę o podanie:

• Trzech innych serwerów (nawet nie musi być milion :P ) na których znajduje się przynajmniej 50% funkcjonalności opisanych na https://wiki.fcraft.pl/ wraz z listą funkcjonalności które się pokrywają.
  • Jednego serwera z systemem prac na cuboidach, przypominam że z popularnymi pluginami typu Jobs nie ma on nic wspólnego.
Spoiler

Nie znajdziesz. Większość serwerowych funkcjonalności obsługują pluginy pisane od zera, a nawet sam tryb "Wolność & Własność & Ekonomia & Survival" jest całkiem unikalny.

Edytowane przez Libter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Libter napisał:

Odświeżam, nadal oczekuję na uzasadnienie od @xN0MANDx.

Kiedyś wbiłem to widziałem "chyba" gui z efektami (ale to z 2 lata temu) + survival. Niczym się nie różnił od innych serwerów. Ale kto jak woli. Nie wnikam co tam jest. Z góry widać jakby było to co na wszystkich mimo, że "może" są autorskie pluginy. Ale prezentacja niezbyt się różni od tych co piszą ludzie, że serwery ich są nie zwykłe bo mają "swój autorski drop z stołna" itp. Nie wnikam co tam jest nie patrzyłem od 2 lat. Ale prezentacja nie mówi dokładnie co jest inne od innych wszystko wydaję się "przejedzone" i "zwykłe".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, xN0MANDx napisał:

Kiedyś wbiłem to widziałem "chyba" gui z efektami (ale to z 2 lata temu) + survival. Niczym się nie różnił od innych serwerów. Ale kto jak woli. Nie wnikam co tam jest. Z góry widać jakby było to co na wszystkich mimo, że "może" są autorskie pluginy. Ale prezentacja niezbyt się różni od tych co piszą ludzie, że serwery ich są nie zwykłe bo mają "swój autorski drop z stołna" itp. Nie wnikam co tam jest nie patrzyłem od 2 lat. Ale prezentacja nie mówi dokładnie co jest inne od innych wszystko wydaję się "przejedzone" i "zwykłe".

Pomyliłeś serwery (fCraft nie istnieje nawet od roku - żadnego GUI z efektami też nie ma) i nadal wypisujesz bzdury.
@xN0MANDx po raz ostatni wzywam do wymienienia:

• Trzech innych serwerów (nawet nie musi być milion :P) na których znajduje się przynajmniej 50% funkcjonalności opisanych na https://wiki.fcraft.pl/ wraz z listą funkcjonalności które się pokrywają.
  • Jednego serwera z systemem prac na cuboidach, przypominam że z popularnymi pluginami typu Jobs nie ma on nic wspólnego.
Edytowane przez Libter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Libter napisał:

Pomyliłeś serwery (fCraft nie istnieje nawet od roku - żadnego GUI z efektami też nie ma) i nadal wypisujesz bzdury.
@xN0MANDx po raz ostatni wzywam do wymienienia:

• Trzech innych serwerów (nawet nie musi być milion :P) na których znajduje się przynajmniej 50% funkcjonalności opisanych na https://wiki.fcraft.pl/ wraz z listą funkcjonalności które się pokrywają.

Wtedy też był jakiś fcraft czy coś, ale wtedy pirat prowadził forum itp.

Bynajmniej funkcje są takie same jak na innych serwerach tyle, że inne komendy

Aktualizacja Minecrafta do 1.12 i kilku zewnętrznych pluginów dla zgodności z nową wersją.
Zmiana silnika i jego konfiguracji na znacznie bardziej optymalną.
Zmiana logo serwera na nowe oraz dodanie osobnego dla easy.fCraft.pl.
Zaplanowanie powiększania świata o 56% (16 km² => 25 km²) do 01.07.2017.
Spisanie i zatwierdzenie Założeń serwera.

Bez jaj ale to co wyżej napisane to każdy serwer minecraft ma. Spigot paperspigot to nie wasze silniki więc inne serwery też je mają...

Zmiana logo serwera... aha gdyby to by coś znaczyło...

Limit świata... każdy serwer to ma...

Spisanie i zatwierdzenie założeń serwera - "Kolejny survival tyle, że na nowej wersji z lekkimi zmianami podobnymi do innych...

Scalenie pluginów FreeDirtPath do FreeBuild oraz FreeSpawn i FreeWeight do nowego FreeRealism.

Nikt tego nie zauważy.

Ja codziennie dodaje setki linijek kodów do serwerów z zmianami, a ludzie i tak często piszą, że "Dawno nie było zmian" aż zacząłem robić spis aktualizacji na forum serwera, jednakże nie chcę mi się już postować codziennie ich, aż przestałem. To co jest na serwerze to widać z twojej perspektywy może z mojej perspektywy wygląda jak kolejny zwykły survival którego opisu nie chcę się czytać bo to tylko "nazwy kodów" i "Spisanie i zatwierdzenie założeń serwera" - nic mi to nie mówi.

Nie, że się czepiam ja tylko se tak patrze i nie kumam co niby ten serwer ma bo z tekstu "zmiana silnika na silnik" "zatwierdzenie serwera" itp raczej nie wywnioskuje różnic od survivalu. Rób jak chcesz. Ja tylko tak se patrze opis i mam problem przy 1 zdaniu zrozumieć go - nie znaczące rzeczy dla strony graczy.

Nie będę podawał serwerów ponieważ ja nie gram w minecraft tylko programuje serwery RPG które mają kilkaset tysięcy linijek kodów. Nie wnikam w twój serwer.

Uznam, że na serwerze jest więcej wolności, animacji dołożonych do survivalu poprzez siadanie i "de-tamedowanie" zwierząt itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18.06.2017 o 19:17, xN0MANDx napisał:

Wtedy też był jakiś fcraft czy coś, ale wtedy pirat prowadził forum itp.

Nie był to mój serwer, ani tym bardziej fCraft.

Bez jaj ale to co wyżej napisane to każdy serwer minecraft ma.

Nadal nie odniosłeś się ani do systemu prac ani do reszty funkcjonalności opisanych na wiki, dalsze ignorowanie tematu pomimo wielokrotnych wezwań staje się bezczelne i na tym możemy zakończyć dyskusję.

Nie, że się czepiam ja tylko se tak patrze i nie kumam co niby ten serwer ma bo z tekstu "zmiana silnika na silnik" "zatwierdzenie serwera" itp raczej nie wywnioskuje różnic od survivalu. Rób jak chcesz. Ja tylko tak se patrze opis i mam problem przy 1 zdaniu zrozumieć go - nie znaczące rzeczy dla strony graczy.

Czepiasz się, przekręcasz zdania. Lista zmian w ramach aktualizacji nie jest prezentacją serwera, a v2.2.0 skupiała się przede wszystkim na dostosowanie wszystkiego do działania pod 1.12, więc nie można się spodziewać szczególnie spektakularnych zmian - od tego były inne aktualizacje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@xN0MANDx Twoje odpowiedzi mijają się z całkowitym celem. Napiszę porównanie, jakie ja odnoszę czytając twoje shitposty.

Po co oceniasz serwer, na którym (jak sam twierdzisz) nigdy nie byłeś? To tak, jakbym oceniał jakiś twój serwer sprzed 2 lat.

fCraft nie ma nic wspólnego z "serwerem kiedy jeszcze pirat panował". Wejdź i oceń, bo te "miliony serwerów" to kopie fCrafta. To po wyjściu fCrafta zaczęły powstawać kopie survivalowe. Brak zmian? Przeczytaj listę zmian tych aktualizacji:

Jak masz zamiar w taki sposób zaśmiecać temat, to lepiej wyjdź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Norbi napisał:

@xN0MANDx Twoje odpowiedzi mijają się z całkowitym celem. Napiszę porównanie, jakie ja odnoszę czytając twoje shitposty.

Po co oceniasz serwer, na którym (jak sam twierdzisz) nigdy nie byłeś? To tak, jakbym oceniał jakiś twój serwer sprzed 2 lat.

fCraft nie ma nic wspólnego z "serwerem kiedy jeszcze pirat panował". Wejdź i oceń, bo te "miliony serwerów" to kopie fCrafta. To po wyjściu fCrafta zaczęły powstawać kopie survivalowe. Brak zmian? Przeczytaj listę zmian tych aktualizacji:

Jak masz zamiar w taki sposób zaśmiecać temat, to lepiej wyjdź.

Se myśle "dlaczego oni piszą w zmianach 'zatwierdzenie zatwierdzeń' itp to zhejtowali i dali bana na *** aha xD Czy ja mówię że oceniam, hejtuje ja się tylko pytam co daje w zmianach serwera dużo napisów jak 'zatwierdzenie zatwierdzen' i czym tak bardzo się różni, że najmniejsze zmiany hiperbolujecie na nie wiadomo jakie jak przyśpieszenie speeda o 50% xD

A jak wy mnie hejtowaliście (wasza administracja) moje serwery które nawet często nie wyszły to było dobrze, że administracja to "nie doje*ane dzieci" lub "ch*jowy wygląd chatu" i że kolejny "zje*any serwer xnx bo robił xnx" aha xD

Czyli wy możecie wyzywać użytkowników "od "zje*ów i dzieci" oraz dzieła robione nawet rok codziennie po 10h hejtować od "zwalonych" zanim nawet wbiliście na serwer np: Derpy Hoves, boleknowak itp i jeszcze ja dostawałem warny za to zamiast administracja.

Ja postawiłem tu pytanie czym się różni to każecie mi czytać jakieś bez sensowne aktualizacje "zatwierdzenie zatwierdzeń "zmiana silnika na silnik" "szybsze bieganie" które zabijają przy 1 linijce i dajecie na dodatek bana pod tytułem szkodzenia forum na skript. Bardzo ogarnięta administracja xD

Edytowane przez xN0MANDx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
32 minuty temu, xN0MANDx napisał:

co daje w zmianach serwera dużo napisów jak 'zatwierdzenie zatwierdzen'

"Spisanie i zatwierdzenie Założeń serwera", przed korzystaniem z internetu proszę nauczyć się czytać. Założenia mają znaczący wpływ na regulaminy i decyzje administracyjne, a wiki jak najbardziej jest miejscem na spisanie wszystkich zmian w danej aktualizacji - bezczelne czepialstwo jest absolutnie nie na miejscu.

32 minuty temu, xN0MANDx napisał:

że najmniejsze zmiany hiperbolujecie na nie wiadomo jakie jak przyśpieszenie speeda o 50% xD

"Dodanie 40% przyspieszenia przy poruszaniu się po betonie i zmniejszenie przyspieszenia na ścieżkach do 20%", ponownie wykazujesz się brakiem umiejętności czytania czy raczej mieleniem precyzyjnych zapisów na swój prymitywny język. Zmiana również jest ważna - skutkuje budową wielu nowych, betonowych autostrad przez graczy, a wiki jak najbardziej jest miejscem na spisanie wszystkich zmian w danej aktualizacji - bezczelne czepialstwo jest absolutnie nie na miejscu.

34 minuty temu, xN0MANDx napisał:

A jak wy mnie hejtowaliście (wasza administracja) moje serwery które nawet często nie wyszły to było dobrze, że administracja to "nie doje*ane dzieci" lub "ch*jowy wygląd chatu" i że kolejny "zje*any serwer xnx bo robił xnx" aha xD

Czyli wy możecie wyzywać użytkowników "od "zje*ów i dzieci" oraz dzieła robione nawet rok codziennie po 10h hejtować od "zwalonych" zanim nawet wbiliście na serwer np: Derpy Hoves, boleknowak itp i jeszcze ja dostawałem warny za to zamiast administracja.

Żadni wy, swoje żale na użytkowników innego forum którzy często nie mają nawet wiele wspólnego z graczami serwera proszę wylewać gdzie indziej.

35 minut temu, xN0MANDx napisał:

Ja postawiłem tu pytanie czym się różni to każecie mi czytać jakieś bez sensowne aktualizacje "zatwierdzenie zatwierdzeń "zmiana silnika na silnik" "szybsze bieganie" które zabijają przy 1 linijce

Nikt ci nie każe czytać, zwłaszcza że wielokrotnie dowiodłeś braku tej umiejętności. Powtarzając raz jeszcze - przestań mielić precyzyjne zapisy na swój prymitywny język:

• Nie "zatwierdzenie zatwierdzeń" tylko "Spisanie i zatwierdzenie Założeń serwera."
  • Nie "zmiana silnika na silnik" tylko "Zmiana silnika i jego konfiguracji na znacznie bardziej optymalną"- czyli znacznie mniej lagów.
  • Nie "szybsze bieganie" tylko "Dodanie 40% przyspieszenia przy poruszaniu się po betonie i zmniejszenie przyspieszenia na ścieżkach do 20%" - czyli budowa nowych, betonowych autostrad i powolne wycofywanie się z ziemistych ścieżek.
39 minut temu, xN0MANDx napisał:

i dajecie na dodatek bana pod tytułem szkodzenia forum na skript. Bardzo ogarnięta administracja xD

Znów nie "wy", ale tym razem ja. Bana otrzymałeś słusznie i gdybyś umiał przeczytać kilka zdań w opisie zobaczyłbyś za co "ogarnięta administracja" ci go nadała, osobiście nie widzę przeszkód w nadaniu bana permanentnego w przypadku kontynuacji zachowań które powyżej reprezentujesz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2.2.1.png

Na serwerze pojawiła się Realistyczna Aktualizacja o numerze v2.2.1. Najważniejsze zmiany:

• Dodanie systemu pragnienia:
    • Poziom nawodnienia na pasku bocznym spadający zależnie od świata.
    • Spadek szybkości, nudności i obumieranie przy poziomie nawodnienia poniżej 50%.
    • 2 rodzaje wody, 4 soki i 4 luksusowe soki odnawiające nawodnienie w różnym stopniu.
  • Przebudowa systemu wagi:
    • Ciężar zależny od materiału lub przedmiotów użytych do craftingu - ponad 600 różnych wag!
    • Zmienna waga shulkerowych skrzyń zależna od ciężaru zawartości podzielonego przez 3.
    • Pięć progów skakania (100%, 75%, 50%, 25%, 0%) zamiast TAK lub NIE.
  • Dodanie flag bicie-mobów odpowiedzialnej za możliwość atakowania potworów oraz flagi tłoki.

Więcej szczegółów: https://wiki.fcraft.pl/v2.2.1 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2.2.2.png

Po kilku dniach dostępna jest już kolejna aktualizacja serwera, najważniejsze zmiany:

2.2.3.png

W ciągu czterech dni została wydana kolejna aktualizacja, jednak wcale nie oznacza to mniejszej ilości zmian :) Najważniejsze z nich:

• Zmiany w systemie cuboidów:
    • Automatycznego usuwanie cuboidów nieaktywnych, trzydniowych graczy.
    • Dodanie komendy /c -zaznacz i udostępnienie komendy /c zaznacz dla graczy.
    • Dodanie pokazywania objętości w komendzie /c info.
  • Dodanie komendy /namierz zgon do namierzania miejsca ostatniej śmierci.
  • Dodanie informacji o statystykach z bieżącego miesiąca obok całkowitych statystyk w komendzie /info.
  • I kilka innych zmian - więcej szczegółów: https://wiki.fcraft.pl/v2.2.3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2.2.5.png

Dziś na serwer została wdrożona kolejna aktualizacja, najważniejsze zmiany:

• Nowy system podpisywania siodeł w celu ochrony koni: można dopisać lub usunąć dowolnego gracza, podpisy zawierają nicki i są bardziej estetyczne, a dodatkowo można podpisać także dywan i ochronić nim lamę.
  • Dodanie sposobu pozyskania grzybni.
  • Dodanie wyświetlania atrybutów szybkości i wysokości skoku wierzchowca na pasku akcji po wejściu na niego.
  • Dodanie limitów dojenia krów oraz krów grzybowych: 10 minut ze 100% szansą aktywacji dla wiader i 50% szansą dla butelek.
  • Dodanie tagów [hp] wyświetlającego ilość punktów życia oraz [$] wyświetlającego liczbę dolarów na koncie.
  • Zmiana wpływu żywności na poziom nawodnienia w systemie pragnienia poprzez jego znaczne złagodzenie.
  • Naprawa kilku błędów związanych głównie z ostatnią aktualizacją.

Więcej informacji jak zawsze można znaleźć na wiki: https://wiki.fcraft.pl/v2.2.5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz