grepolis

[Propozycja] Regulamin

5 postów w tym temacie

Proszę o dodanie regulaminu w dziale publikacje serwerów. Większość publikacji to: "Zapraszam na serwer (IP) mamy skrypty i pluginy". Takim osobom się nie chce napisać na jaką serwer jest wersje czy dodać jakiegoś screena. Jeśli administrator chce to mogę taki regulamin napisać :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy sam odpowiada za reklamę swojego serwera, jeśli zrobisz słabą reklamę serwera to wiadomo, że nikt na niego nie wejdzie.

Mamy plany co do tego działu, jednak nie jest to do zrobienia w kilka dni. Jeszcze zobaczymy, może dodamy chwilowo taki regulamin.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Endrju napisał:

Każdy sam odpowiada za reklamę swojego serwera, jeśli zrobisz słabą reklamę serwera to wiadomo, że nikt na niego nie wejdzie.

Mamy plany co do tego działu, jednak nie jest to do zrobienia w kilka dni. Jeszcze zobaczymy, może dodamy chwilowo taki regulamin.

Bardziej mi chodzi o chaos tego działu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem ZA.

Małe forum. Ludzie (zapewnię ci młodsi, nie ogarnięci) tworzą te tematy z reklamą. 

Trzeba to poprawić raczej... :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie będziemy dodawać takiego regulaminu dla tego działu. Tak jak @Endrju napisał każdy publikujący temat odpowiada za jego treść i "wykonanie".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.