Skocz do zawartości

Opinie Hostingu Minecraft


AlexxPompa

Rekomendowane odpowiedzi

Co do samego hostingu to nie korzystałem, jednak wydaje mi się, że sporo ludzi myśli, że jest to taki najtańszy hosting, jednak tylko im się wydaje.

Weźmy sobie np. w ich ofercie serwer minecraft w europejskiej lokalizacji, 2GB ramu, bo to jest taka podstawa jeśli chcesz już jakiś serwer tworzyć. Wychodzi cena 3,79 za tydzień, czyli razy 4, wychodzi nam 15,16 złotych, za 28 dni. Czyli płacisz ponad 15 złotych za 28 dni, czyli cena podobna do ceny innych hostingów. Biorąc natomiast serwer w Polskiej lokalizacji wychodzi 19,48 złotych. Nie chcę tutaj mówić który hosting jest lepszy, a który gorszy, bo tak naprawdę jest to kwestia indywidualna, jednemu będzie bardziej się podobał serwer na tym hostingu, a komuś innemu na innym. Jednak chciałem przedstawić, że nie do końca jest tak jak hosting to przedstawia, ceny nie są mega mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy nie zawsze znaczy najlepszy :)

Co do teamspeaka to odradzam, teraz popularniejszy jest discord i do tego darmowy, dlatego też przenieśliśmy się na niego. Ewentualnie jak ts'a chcesz to na hostingu który w tym się specjalizuje i jest hostingiem typowo głosowym.

Od jakiegoś czasu jako forum współpracujemy z hostingiem enderchest.pl i hostandplay.pl, jednak już wcześniej podobał mi się hosting enderchest. Ale od jakiegoś czasu zainteresował mnie hosting hostandplay, każdy parametr sam dostosujesz, własny silnik możesz wgrać, jak wybierasz np. polską lokalizację to nie płacisz więcej. Oczywiście jest to tylko moje zdanie, pamiętaj, że MC może Ci się znudzić, więc kasę którą zarobisz z takiego serwera możesz wydać na serwer z innej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam ten hosting od kilku miesięcy i nie miałem z nim większych problemów :)

Na moim serwerze gra po 30 osób i śmiga bardzo dobrze.

support odpowiada  w ciągu 20 minut

darmowa strona www

TS3 również mogę polecić. W ciągu miesiąca mają dodać boty muzyczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne titanaxe to najgorszy hosting mam 9gb ram i przy 20 osobach jest zajęte 6GB ram, polecam Ci enderchest.

Dodam że przy 90 osobach wypaliło serwer z czego pokazuje że utrzyma 140 graczy, pluginy miałem bardzo wydajne.

Jeśli pomogłem daj reputację :)

Edytowane przez Matiqu
Źle napisane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...