Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nemi

Pluginy Nie Działają

Polecane posty

Mam problem kupiłem Serwer TF2 za 60zł i nie działają pluginy MetaMod i SourceMod i wszystkie wgle. co z tym zrobić?

Opcje Startowe serwera: ./srcds_run -debug -usercon -console -game tf +sv_pure 1 +map trade_plaza_ox3_b4_fixed +maxplayers 12 +ip 0.0.0.0 -port 27015 -nohltv -strictportbind +servercfgfile

Sourcemoda i metamoda wgrałeś poprawnie? Załadowały się? Jakie pluginy nie działają? Podaj linki do nich i ogólnie więcej informacji na ten temat.

Narazie Nie wgrywam pluginow bo nie dziala MetaMod i SourceMod a dobrze je wgraałem, a jesli chodzi o informacje to jakie :P? Czy się załadowały to chyba nie bo nie ma zadnych komend ani "meta list" nic.

Ale szukam również "Technika" co sie zna na pluginach dałbym mu dostep do ftp i czego tam trzeba, ale to troszeczkę ryzykowne, jak chce znasz się na wgrywaniu pluginów itp to jak chcesz mozesz zostać Bo ja jestem zzielony w pluginach TF2.

Zazwyczaj trzeba wgrać jakieś pliki do plugins i scripts, ale każdy plugin to praktycznie inna instalacja go, dlatego musisz czytać instrukcje wgrania danego pluginu. Instrukcja ta znajduje się w opisie pluginu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować