Skocz do zawartości

Server kickuje co jakiś czas.


FironeX

Rekomendowane odpowiedzi

Internal Exception: io.netty.handler.codec.DecoderException:com.google.gson.JsonSyntaxException:com.google.gson.stream.MalformedJsonException: Use JsonReader.setLenient(true) to accept malformed JSON at line 1 column 1 <-- to mi wyskakuje po jakimś czasie grania na serwerze powiem jest to dość irytujące i chciałbym poznać Przyczyne błędu i jak go rozwiązać, z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automessage, shopkeepers. WE. massivecore vault clearlag permissionsex healtbar Holographic displays, mobarena, enchantmentapi, WG, stonegenerator, essestials, randomteleport, nocheatplus, otherdrops, essestialsspawn, chestcommands, sighshop, treasurechest, essestialschat, killermoney, authme, factions

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FironeX napisał:

automessage, shopkeepers. WE. massivecore vault clearlag permissionsex healtbar Holographic displays, mobarena, enchantmentapi, WG, stonegenerator, essestials, randomteleport, nocheatplus, otherdrops, essestialsspawn, chestcommands, sighshop, treasurechest, essestialschat, killermoney, authme, factions

 

Ile masz ramu ? I jaki hosting ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FironeX napisał:

Ok odpisze jeśli zadziała, moim zdaniem w tym bugu pisało -  sonReader.setLenient(true) to accept malformed JSON at line 1 column 1 myśle że musze coś zmienić w configu servera by akceptowalo?? nwm też czy tylko mnie wywala z servera bo sam go robie xD

 

To zrób multi-konto :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu kolejna sprawa, probowalem ale jest limit 1 per IP cnie i zrobilem /authme register Fironex12 ****** niby wszystko ok ale potem loguje sie i an error occured i potem cale authme sie walilo i nie moglem sie z main konta zalogowac ani z 2 bo /authme register

 

Niestety enderchest jest gownem i ma same outdated pluginy, może te kickowanie spowodowane jest wieloma pluginami ktore są na wersje 1.8 jak mam 1.11.2 (ale działają wszystkie oprócz częsciowo authme)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, FironeX napisał:

I tu kolejna sprawa, probowalem ale jest limit 1 per IP cnie i zrobilem /authme register Fironex12 ****** niby wszystko ok ale potem loguje sie i an error occured i potem cale authme sie walilo i nie moglem sie z main konta zalogowac ani z 2 bo /authme register

 

Niestety enderchest jest gownem i ma same outdated pluginy, może te kickowanie spowodowane jest wieloma pluginami ktore są na wersje 1.8 jak mam 1.11.2 (ale działają wszystkie oprócz częsciowo authme)

Jeśli ci nie działa authme to wgraj Login Security :)

Edytowane przez Luki133q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 28.08.2017 o 19:00, FironeX napisał:

Niestety enderchest jest gownem i ma same outdated pluginy, może te kickowanie spowodowane jest wieloma pluginami ktore są na wersje 1.8 jak mam 1.11.2 (ale działają wszystkie oprócz częsciowo authme)

To wgrywaj pluginy pobrane ze strony Bukkita/spigota poprzez FTP, a nie webFTP na Enderchest ;p

i Enderchest nie ma przestarzałych pluginów tylko Ty masz problem z tym że masz serwer na 1.11.2 a pobierasz na 1.8... poszukaj na 1.11.2 i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za słaby serwer na taką ilość pluginów. Polecam zwiększyć parametry serwera lub ograniczyć ilość pluginów i zmniejszyć sloty na serwerze. Gracze bardzo obciążają serwer więc jeśli chcesz żeby ktoś tam grał i nie wywalało serwa to zwiększ parametry, a jeśli chcesz tylko dla siebie i kolegów to wystarczy zmniejszyć ilość pluginów. Możliwe, że jakiś plugin/y nie są kontatybilne  z wersją silnika twojego serwera co może powodować lagi. Zobacz błędy swojego serwera tutaj: Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Rozwiązanie ich powinno zmniejszyć obciążenie twojego serwera. Pamiętaj, że wersje serwera 1.7 bardzo obciążają serwer więc jeśli masz słabe parametry i tą wersje serwera to ją zmień.

Edytowane przez Quernop
zapomniałem o wersji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.08.2017 o 18:15, FironeX napisał:

Internal Exception: io.netty.handler.codec.DecoderException:com.google.gson.JsonSyntaxException:com.google.gson.stream.MalformedJsonException: Use JsonReader.setLenient(true) to accept malformed JSON at line 1 column 1 <-- to mi wyskakuje po jakimś czasie grania na serwerze powiem jest to dość irytujące i chciałbym poznać Przyczyne błędu i jak go rozwiązać, z góry dzięki

Możliwe ze masz Wadliwy plugin jakiś Opowiem swoja Historie: zainstalowałem plugin SurvivalGames WYWALIŁ SERW XDDDDDD Pozdrawiam mam Nadzieje ze pomogłem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...