Skocz do zawartości

Serwer Minecraft 1.7- 1.8 Spigot serwer sam się resetuje


Adrian5063

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem mam serwer na EnderChest.pl problem polega na tym że po pewnym czasie wywala serwer próbuje wejść np o 17:00 a serwer działa 24h na dobę gdy wchodzę pisze ciągle logowanie a potem serwer się wyłącza i włącza od nowa co widać na tablicy serwerów multiplayer.

Dodam że pluginy mam ogólem na wersje 1.7.2 lub na 1.7.10 i każdy świeci się na zielono po wpisaniu /pl także w konsoli nie ma żadnych kompletnie błędów bo znam się na tym i umiem trochę Java.

Nie wiem czy to ważne ale gram na 1.8.9 na tym serwie.

Plugins (26): WorldEdit, HealthBar, CombatLog, Essentials, BloodParticles, AutoMessage, WorldGuard, NoCheatPlus, SkinsRestorer, CustomServerMessages, Shopkeepers, AntiAd, OtherDrops, EssentialsChat, PermissionsEx, JaszczuStone, TreeAssist, AntiJoinBot, RandomLocation, SuperVanish, ChairStairs, EssentialsSpawn, PlayerHeads, Info-Board, Smileychat, AuthMe.

Osobiście wydaje mi się że serwer się przeciąża ale sami coś poradzcie.

Specyfikacje serwera:

Typ serwa: Survival + Drop + Frakcje

Spigot 1.7 - 1.8

Procesor: 1 x 3,5 ghz

Ram: 1400 MB

 

Za wszelką pomoc będę wdzięczny :P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2017 o 23:31, Patrys003 napisał:

Odpal serwer, i podaj logi podczas jego włączenia. Folder 'logs'

Niestety nie moge bo enderchest ma taka zla konsole ze sama sie przewija na sam dol co mi uniemozliwia skopiowanie logow z konsoli a skopiowanie z folderu logs jest niemozliwe bo enderchest nie daje takiej mozliwosc w pakiecie Starter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...