Skocz do zawartości

Jaki VPS wybrać


radek503

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj ja potrzebuję pomocy od was. Chciałbym założyć serwer lecz każdy wie jakie są hostingi serwerów Minecraft więc kupię VPS i tu mój problem na jakim hostingu i w jakiej lokalizacji (eu/pl) kupić serwer tylko proszę nie odpowiadać bez sensu proszę o argumenty oraz też chciałbym by serwer był w rozsądnej cenie z góry dziękuję za odpowiedź.

PS. Co myślicie o titanaxe

Gdybym mógł prosić o szybką odpowiedź ponieważ dziś kupuję serwer od razu możecie napisać jaki hosting domeny wybrać :)

Edytowane przez radek503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam OVH, w tym przypadku cena = jakości. Zdecydowanie odradzam hostingów które wynajmują dedyki żeby tylko zrobić ofertę VPS. OVH ma swoje maszyny i to na nich znajdują się VPSy.

Najlepiej to Polska lokalizacja, jeśli jednak wybierzesz Francję to nic specjalnego nie stracisz. Tylko ping będzie nieco większy, ale w MC różnicy większej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Endrju napisał:

Polecam OVH, w tym przypadku cena = jakości. Zdecydowanie odradzam hostingów które wynajmują dedyki żeby tylko zrobić ofertę VPS. OVH ma swoje maszyny i to na nich znajdują się VPSy.

Najlepiej to Polska lokalizacja, jeśli jednak wybierzesz Francję to nic specjalnego nie stracisz. Tylko ping będzie nieco większy, ale w MC różnicy większej nie będzie.

A jaką ofertę polecasz? Na vps'ie będę miał serwer mc, TS3 i stronę www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer mc planuję na dość dużo osób ale nie wiem jak to będzie narazie max slotów zrobię 100 więc myślę że 6 GB ram starczy

Pluginów będzie max 40 i sporo skryptów

Myślę że ta oferta będzie spoko tylko 2 pytania jaka lokalizacja i jaki system według mnie Ubuntu lub Debian

Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

 

Edytowane przez radek503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy też ile kasy na to możesz wydać.

Aby zobaczyć link musisz się zalogować.  - Tutaj masz spoko ofertę, bo w Polsce też są.

Ewentualnie ten pakiet Aby zobaczyć link musisz się zalogować.  ale to bez dysku ssd, nigdy nie stawiałem jakiegoś większego serwera na zwykłym dysku, więc nie wiem jak to się spisze.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie mogę wykupić vps'a na ovh ponieważ nie tam opcji psc którym będę płacić (lub tego nie widzę) moglibyście podać mi inny z metodą płatności psc

Zaraz dopiero czytałem o opcji psc > skrill > paypal czy to jest nadal aktualne by takie coś wykorzystać? jeżeli tak proszę o instrukcje :P

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...