Skocz do zawartości
treloog

[Garry's mod] Dobry i tani hosting na serwer

Polecane posty

Witam poszukuje dobre i tanie hostingi ale nie moge ich znależć najlepiej żeby można byłoby wziąć darmowy serwer na naprzykład 2 godziny

@Senzo pukawka.pl nie hostuje garrys mod.

Jeszcze masz hostandplay.pl, z serwerem testowym na 2 dni, jednak z tego co widzę to aktualnie nie są one dostępne.

Napisz jakie parametry Cie interesują, bo na 1s1k.pl masz najmniejszy serwer 12 slotowy, prywatny za 36 złotych. Jak chciałbyś żeby był publiczny to 48zł. Do tego usunięcie dopisku i dedykowany adres za 2x5zł, więc w sumie moim zdaniem bez sensu. Na liveserver.pl masz publiczny 8 slotowy za około 28zł. No ja bym zastanowił się nad hostandplay, najmniejsze parametry za 25 zł, bez tych dopisków i z dedykowanym adresem, parametry ewentualnie możesz zmniejszyć, no ale najlepiej skorzystać z serwera testowego.

• Lubię to! 2

ta

10 godzin temu, Endrju napisał:

@Senzo pukawka.pl nie hostuje garrys mod.

Jeszcze masz hostandplay.pl, z serwerem testowym na 2 dni, jednak z tego co widzę to aktualnie nie są one dostępne.

Napisz jakie parametry Cie interesują, bo na 1s1k.pl masz najmniejszy serwer 12 slotowy, prywatny za 36 złotych. Jak chciałbyś żeby był publiczny to 48zł. Do tego usunięcie dopisku i dedykowany adres za 2x5zł, więc w sumie moim zdaniem bez sensu. Na liveserver.pl masz publiczny 8 slotowy za około 28zł. No ja bym zastanowił się nad hostandplay, najmniejsze parametry za 25 zł, bez tych dopisków i z dedykowanym adresem, parametry ewentualnie możesz zmniejszyć, no ale najlepiej skorzystać z serwera testowego.

Na Host&Play są serwery za punkty czyli 25 złotych to 15.75 punktów serwer kosztuje 25 punktów czyli 40 złotych myślę jeszcze nad HostPlay ale jest to mało znany hosting i niewiem jakie mają parametry

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się