Skocz do zawartości

MOJ SERWER UZYWA PROCESOR


SzybkiHacker

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne by było gdyby serwer nie zużywał procesora ^_^.

Dlaczego enderchest jest beznadziejny ?:

- Maszyny nie działają czasem nawet 2 tygodnie, a support ma w dupie i odpowiada po 3 tygodniach, że właśnie zauważyli ten problem... (w wyniku czego ja przeszedłem na vps'y kvm pro GAME-3 na lvlupie)

- Blokuje wstęp dla niektórych graczy ich zapora.

- Fałszywe parametry.

- Bungeecord strasznie drogi choć osobiście mogę mieć na vps go za darmo a na hostingu nawet 1000 zł za miesiąc (xD).

- Ciągłe zmiany serwera na inną maszynę (w wyniku czego często serwery tracą stabilność i przestają działać czasami nawet na tydzień, trzeba przepisywać adresy wszędzie nowe i wiele innych pierd...ń)

- Kiedyś mieli ofertę nieskończona ilość RAM czyli 16GB (dziwne, że jak miałem serwer wyłączony to nawet zużywał 8GB RAM xD - współdzielenie każdego megabajta jak cholera - słaba stabilność)

- Sprzedają domeny po czym się dowiadujesz, że domeny nie dostaniesz tylko subdomenę. (W wyniku czego ja straciłem 200 zł)

 

Plusy enderchest:

- Nie blokują zarabiania na serwerów - rcon ^_^

- Dają własny sklepik na utrzymanie serwera.

- Dość tanie oferty (prócz bungecorda) i subdomenę (.ench)

Edytowane przez xN0MANDx
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...