Skocz do zawartości
PigY

Mody na Enderchest.pl

Polecane posty

Występuje do was z pytaniem , jak wgrać modyfikacje na hostingu enderchest.pl

Hosting zapewnia mi zmianę silnika w pakiecie proffesional , niestety słabo się na tym znam.

W internecie nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi więc pisze tutaj, proszę o konkretne odpowiedzi.

Na pewno musi mieć serwer z pakietu professional.

Napisz jeszcze na jaką wersję chcesz plugin. Musisz na niego wgrać silnik forge, pobierzesz go z Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Daj znać czy masz serwer z tego pakietu, oraz jaka wersja Cię interesuje, wtedy dam dokładniejsze info jak wgrać ten silnik.

Jak napisałem, posiadam pakiet professional ,chciałbym mieć pluginy i mody 1.12.2

Tak BTW , nie ogarniam instalacji modów w ogóle jest to moja pierwsza styczność z tym tematem, więc tą instalacje z góry proszę tak szczegółowo i na temat

Sprawdz silnik cauldron obsluguje mody i pluginy tylko nie jestem pewien czy obsluguje wersje 1.12.

Edytowano przez pepq_
  • Lubię to! 1

W zakładce "konfiguracja" masz opcję własnego silnika, włącz ją. Wtedy pojawi Ci się informacja jak masz nazwać wgrany plik/silnik. Zdecyduj się na jakiś konkretny silnik, pobierz go, wgraj na serwer za pomocą jego FTP i zmień nazwę na odpowiednią.

• Lubię to! 1

7 godzin temu, Endrju napisał:

W zakładce "konfiguracja" masz opcję własnego silnika, włącz ją. Wtedy pojawi Ci się informacja jak masz nazwać wgrany plik/silnik. Zdecyduj się na jakiś konkretny silnik, pobierz go, wgraj na serwer za pomocą jego FTP i zmień nazwę na odpowiednią.

Dzięki bardzo, temat do zamknięcia 

4 godziny temu, Beniobatman napisał:

Niestety ale mi niedziała =( serwer sie nie włącza.

Coś więcej  nam powiesz czy mamy wróżyć z kuli?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się