Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie,

Nadszedł czas w którym to MPspot otwiera rekrutację. Rekrutujemy na takie stanowiska jak Moderator forum(1 miejsce), Redaktor forum(2 miejsca).

Wymagania:

• Mikrofon i zainstalowany program Discord,
  • Dostępność czasowa (minimum 2 godziny dziennie),
  • Nieposzlakowana opinia,
  • Niekaralność (brak aktywnych banów permanentnych).

Wzór podania:

Stanowisko: Moderator forum/Redaktor forum

Imię: 

Nick: 

Dostępność czasowa:

Doświadczenie: 

Dlaczego ja?: 

Najczęściej zadawane pytania przy rekrutacji:

Gdzie napisać podanie?

Podanie należy napisać w tym temacie dodając nowy post.

Kiedy koniec rekrutacji?

Jak tylko znajdziemy odpowiednie osoby, dlatego warto jak najszybciej napisać podanie.

Nie spełniam któregoś z wymagań, co teraz?

Napisz do mnie w prywatnej wiadomości, może da się coś z tym zrobić.

Edytowano przez Povered
  • Lubię to! 4

Stanowisko: Moderator forum

Imię: Dawid

Nick: rambo

Dostępność czasowa: Około 6h dziennie (w weekendy więcej)

Doświadczenie: Tworzenie serwerów gier, tworzenie stron, konfiguracja forum itp.

Dlaczego ja?: Ponieważ, na forum spędzam sporo czasu, mógłbym na bieżąco sprawdzać nowe tematy, na forum jestem już od ponad roku więc widziałem wiele błędów użytkowników.

• Lubię to! 1

Witajcie, mam na imię Paulina i chciałabym zostać moderatorem serwera. Mam 18 lat, czasowo jestem dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 16 do 19 a w weekendy zazwyczaj od 10 do 19. W minecrafta gram już bardzo długo, kiedyś miałam nawet własny mały serwer ale upadł bo nie zapłaciłam za niego :P Dlaczego ja ? Otóż chciałabym pomagać innym moderatorom w dbaniu o serwer a z racji, że jestem często na Waszym serwerze miałabym baczne oko na cheaterów lub źle zachowujących się graczy. ( często zauważam jak niektórzy przeklinają a przecież grają tu też młodsi w tym moja młodsza siostra ). Jestem również kreatywna i pomysłowa więc na przykład tworzenie eventów czy też wybudowanie czegoś będzie dla mnie wspaniałą chwilą.
Mój nick w grze: PaulinaPapi

Pozdrawiam :D 

Stanowisko: Moderator serwera MC

Imię:  Krystian

Nick:  100PLN

Dostępność czasowa:  3-4h Dziennie w zależności od zmiany w pracy.

Doświadczenie:  Kilka krotnie miałem rangi admina/moda/ miałem dostępy do Panela. Jedynie ostatnimi czasy miałem range na 1.5.2 .

Dlaczego ja?:  Jestem ogarnięty, potrafię się dogadać bez zbędnej spiny. Posiadam mikrofon inne duperelki które ułatwiłyby szybki kontakt.

Jestem Ambitny w tym co robię widać po samej grze na serwerze.

Stanowisko: Moderator serwera minecraft

Imię: Tomek

Nick: Equartez

Dostępność czasowa: 2-4

Doświadczenie: Posiadałem na kilku serwerach administratora bądź moderatora.

Dlaczego ja?: Grałem na wielu serwerach I wiem jakie jest zadanie administratora I jak powinien się zachować w odpowiedniej sytuacji. Również budowanie całkiem nieźle mi wychodzi, myśle że odnajdę sie jako administrator.

Edytowano przez Equartez

Stanowisko: Moderator forum

Imię: Mateusz

Nick: Aron

Dostępność czasowa: 3-5h

Doświadczenie: Posiadanie własnego serwera minecraft , posiadanie własnego forum

Dlaczego ja?: Myśle , że ja bym mógł zostać moderatorem forum , ponieważ jestem aktywnym użytkownikiem I mógłbym szybko sprawdzać posty innych użytkownikiów Posiadam również włsane forum , więc wiem wszystko co i jak.Posiadam starszego moderatora na jednym serwerze chociaż była toranga , gidzie miała uprawnienia na forum takie jakie ma moderator forum.Lubię wspólpracować z innymi i często znajde sposób na jakąś kłótnie pomiędzy dwoma użytkownikami.

Stanowisko: Moderator forum.

Imię: Patryk

Nick: Patryk5813

Dostępność czasowa: Od 2 do 3 godzin dziennie.

Doświadczenie: Spore, niejednokrotnie byłem Moderatorem, bądź Administratorem forum, posiadałem też kilka swoich forów, które bazowały na najnowszych silnikach MyBB/IP Board.

Dlaczego ja?: Myślę, że podołałbym stanowisku Moderatora forum. Jestem aktywny na forum, znam większość użytkowników. Mogę też sporo czasu poświęcić na moderowanie forum. Staram się nie wdawać w jakieś kłótnie, tak samo jak ich nie rozpoczynać. Znam regulamin forum, oraz szybko się uczę. Jestem bezstronny, umiem rozwiązywać jakiekolwiek kłótnie.

Coś o Sobie (dodam coś od Siebie): Jestem Patryk. Mam 15 lat, oraz mieszkam w Węgrowie. Na co dzień uczęszczam do 2 klasy gimnazjum. Codziennie staram się wychodzić z kolegami pokopać w piłę, bądź robić jakieś dymy (oczywiście, z rozsądkiem). Moim hobby jest sport, wręcz uwielbiam grać w piłkę ręczną. Rodzaj muzyki, jakiej słucham to: hip hop, disco polo, pop, bądź rap. Mój ulubiony klub to Real Madryt, a piłkarz to R. Lewandowski, oraz L. Messi. Moim ulubionym przedmiotem jest W-F, a najgorszym Matematyka. W wolnych chwilkach pykam w cska, lub bawię się z siostrami. Znak zodiaku to Ryba. Mam brązowe oczy, oraz ciemne włosy. Mam 178-180 cm wzrostu. Staram się regularnie chodzić na siłownie (poniedziałek, środa, piątek). Staram się zawsze dążyć do celu.

Imię: kamil

Nick: KamilosTV

Dostępność czasowa: zwykle od godziny 16 do godziny 18

Doświadczenie: byłem adminem dwóch małych serwerów lecz oba zostały zamknięte [ nie z mojej winy ] 

Dlaczego ja?: ponieważ interesuje się serverem i chce mieć wkład w jego rozwój

Edytowano przez KamilosTV

Stanowisko

Moderator forum/Redaktor forum/Moderator serwera MC/Developer serwera MC

Imię

Karolina

Nick

Tutaj chyba nie obowiązkowe, aczkolwiek napiszę ten z forum: Jeonggukie97

17

Dostępność czasowa

Mam sporo wolnego czasu, myślę, że ponad 5-7 godzin będzie, w weekendy mam oczywiście więcej. Obecnie chodzę do technikum informatycznego, więc dlatego jest mniej czasu w dni robocze.

Doświadczenie

(Pracowanie na tym silniku) 

Korzystałam z tego silnika forum, więc punkty wymienione w zadaniach moderatora w regulaminie, nie są mi obce. Zajmowałam się kiedyś właśnie takimi rzeczami, na starym forum, lecz jednak z forum zrezygnowano (było ono do serwera Minecraft) 

Dlaczego ja? 

Staram się o to stanowisko, ponieważ interesuję się tak zwaną "opieką forum". Czynności w tym regulaminie, są dla mnie proste, oraz lubię z nich korzystać. Pomimo iż dzisiaj założyłam konto, stwierdzam, że będę aktywna tutaj codziennie. Lubię współpracować w grupie/z innymi, oraz jestem miła dla innych. 

Wzór podania:

Stanowisko: Moderator serwera MC

Imię: Michał

Nick: Pioruno

Dostępność czasowa: 3-4h dziennie

Doświadczenie: Byłem HeadAdminem w dość dużym serwerze, ale serwer padł po kilku latach...

Dlaczego ja?: Myślę że jestem miły, pomocny, oraz ogarnięty, wiadomo że przy znajomych zachowuje się trochę inaczej. Znam większość komend, te częściej używane i te troszkę mniej. Wydaje mi się że moja opinia wśród graczy/administracji jest dobra. Na serwerze jestem również aktywny w godzinach nocnych oraz po rannych, myślę że każdy wie wtedy, że wtedy administracji brak, a gracze łamią regulamin. Moja ortografia jest okej nie mam z nią żadnych problemów. Często przebywam na forum, discordzie, serwerze przez co łatwo się ze mną skontaktować. Jestem osobą którą trudno wyprowadzić z równowagi, chętnie pomagam graczom nie tylko w problemach  np. ''Jak Grać?'', ale i też jak stworzyć np. działkę. Na serwerze gram dość długo więc znam regulaminy itp serwera.

@rambo112 Odrzucono ze względu na małą aktywność w ostatnim czasie.

@PaulinaPapi Witamy w ekipie serwera MC

@Aron Ostatnio słaba aktywność, zobaczymy co będzie za jakiś czas.

@Patryk5813 Wkrótce skontaktuje się z Tobą w prywatnej wiadomości.

@Jeonggukie97 1 post który jest podaniem

Co do osób które składały podanie na moderatora serwera MC tzn. @Pioruno @KamilosTV @Equartez @100PLN to aktualnie muszę odrzucić wasze podania, ponieważ nikogo nowego na ten moment nie potrzebujemy. Zapraszam do nowej rekrutacji już wkrótce, lub do składania podań na inne stanowiska.

• Lubię to! 3

@Endrju

Stanowisko: Chcę się zgłosić na moderatora forum.

Imię: Mam na imię Dawid.

Nick: Mój nick w grze minecraft jak i forum - grepolis.

Dostępność czasowa: Czas posiadam w dni szkolne od 16. do mniej więcej 22. zaś w weekend praktycznie cały dzień.

Doświadczenie: Jestem od trzech lat w administracji dosyć dużego serwera minecraft, były momenty, że grało tam po 800. osób. Myślę, że dzięki temu mam ogromne doświadczenie. Jeśli chodzi o silniki forum, to znam ich wiele oraz potrafię się nimi posługiwać.

Dlaczego ja?: Chcę pomóc w rozwoju forum, ponieważ zauważyłem w nim potencjał. Dodatkowo posiadam dużo wolnego czasu, który mógłbym przeznaczyć do pilnowania forum. Moim głównym celem byłoby doprowadzenie do zwiększenia użytkowników którzy używają forum. Dodatkowo nie byłem na forum karany, oraz znam regulamin.

Edytowano przez grepolis

Imię: Radek

Nick: HalfArmyMan

Dostępność czasowa: 3-4 godziny

Doświadczenie:  Posiadałem własny serwer i forum, miałem administratora na innej serwerowni (inna gra)

Dlaczego ja?: Ze względu na to że jestem osobą doświadczoną i mam sporo wolnego czasu który chętnie poświecę na pilnowanie serwera.

Jestem także charyzmatyczny i potrafię dogadać się z ludźmi przez co czasami rozmowa wystarczy żeby dana osoba zaprzestała swoich wyczynów. Nie miałem także banów oraz ostrzeżeń.

• Lubię to! 3

Stanowisko: Moderator serwera  Unturnde

Imię: Mateusz

Nick: Milo123

Dostępność czasowa: codzienie

Doświadczenie:  Posiadałem własny serwer i forum, miałem administratora na innej serwerowni (inna gra)

Dlaczego ja?: Ze względu na to że jestem osobą doświadczoną i mam sporo wolnego czasu który chętnie poświecę na pilnowanie serwera.

Jestem także charyzmatyczny i potrafię dogadać się z ludźmi przez co czasami rozmowa wystarczy żeby dana osoba zaprzestała swoich wyczynów. Nie miałem także banów oraz ostrzeżeń.

Edytowano przez Milo123

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się