Skocz do zawartości
Foeh

[Essentials] Problem

Polecane posty

Witam, dzisiaj próbowałem zmienić język Essentialsa w configu, ale nic się nie działo więc postanowiłem odinstalować plugin i zainstalować ponownie. Po ponownej instalacji pluginu do serwera żadna komenda. Po prostu zero reakcji. Na chacie się nić nie wyświetlało.  Na każdą komendę, z każdego pluginu był kompletny brak reakcji. Postanowiłem dać odpocząć serwerowi i spróbować ponownie wieczorem. Przed chwilą właśnie znów pobrałem Essentials i tym razem po wpisaniu komendy był komunikat "An internal error occured while attempting to perform this command". Gdy odinstaluję plugin wszystko jest okej, ale ten plugin jest dla mnie bardzo ważny na serwerze! Również przez to nie widać rang stworzonych w PermissionsEX, tylko widać chat podstawowej gry. (EssentialsX również instalowałem, ale nic z tego). Proszę o szybką pomoc!

Jeżeli chodzi o rangi:

Posiadasz plugin vault?

Posiadasz plugin essentials chat?

Pomogłem daj +

Edytowano przez Aron

Przed chwilą, Aron napisał:

Jeżeli chodzi o rangi:

Posiadasz plugin vault?

Posiadasz plugin essentials chat?

Pomogłem daj +

Mam Essentials Chat i Vault, Essentials Chat do tej pory używałem do pisania rang w różnych kolorach.

6 minut temu, Aron napisał:

daj config essentials chat : )

Przeczytałeś co napisałem? Nie mam aktualnie pobranego Essentialsa, ponieważ nie działa mi on.

Eh usunołeś folder essentials? W jaki sposób zmieniałeś język? instalujesz taką samą wersje pluginu jak wcześniej?

6 godzin temu, rafl435 napisał:

Eh usunołeś folder essentials? W jaki sposób zmieniałeś język? instalujesz taką samą wersje pluginu jak wcześniej?

Zmieniłem wersje serwera, zainstalowałem pluginy od nowa i nic się nie działo, ale dziś zainstalowałem EssentialsX i jest wszystko ok.

"An internal error occured while attempting to perform this command" wyswietla sie gdy np. mamy zla wersje essentials lub zle skonfigurowany plugin.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się