Skocz do zawartości

[Essentials] Problem


Foeh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj próbowałem zmienić język Essentialsa w configu, ale nic się nie działo więc postanowiłem odinstalować plugin i zainstalować ponownie. Po ponownej instalacji pluginu do serwera żadna komenda. Po prostu zero reakcji. Na chacie się nić nie wyświetlało.  Na każdą komendę, z każdego pluginu był kompletny brak reakcji. Postanowiłem dać odpocząć serwerowi i spróbować ponownie wieczorem. Przed chwilą właśnie znów pobrałem Essentials i tym razem po wpisaniu komendy był komunikat "An internal error occured while attempting to perform this command". Gdy odinstaluję plugin wszystko jest okej, ale ten plugin jest dla mnie bardzo ważny na serwerze! Również przez to nie widać rang stworzonych w PermissionsEX, tylko widać chat podstawowej gry. (EssentialsX również instalowałem, ale nic z tego). Proszę o szybką pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Aron napisał:

Jeżeli chodzi o rangi:

 

Posiadasz plugin vault?

Posiadasz plugin essentials chat?

 

Pomogłem daj +

Mam Essentials Chat i Vault, Essentials Chat do tej pory używałem do pisania rang w różnych kolorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rafl435 napisał:

Eh usunołeś folder essentials? W jaki sposób zmieniałeś język? instalujesz taką samą wersje pluginu jak wcześniej?

Zmieniłem wersje serwera, zainstalowałem pluginy od nowa i nic się nie działo, ale dziś zainstalowałem EssentialsX i jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...