Skocz do zawartości

Polecane posty

Zacznijmy od tego, że nigdy nie byłem aktywnym użytkownikiem tego forum, a konto założyłem tutaj tylko dla napisania tego tematu, ponieważ w żaden inny sposób nie idzie skontaktować się z administracją.

Wymienię i krótko opiszę tutaj główne "grzechy" serwera survival/frakcje MPSpot, które mogłyby być poprawione, ale z różnych nieznanych graczom powodów nie są:

1. Brak aktywnej administracji
Niestety z 4 administratorów serwera na serwer okazjonalnie wchodzi może dwóch - parahaker i Povered. Niestety i z tej dwójki tak naprawdę "aktywnym" jest tylko parahaker, który czasami wejdzie i posiedzi na vanishu, Povereda w ciągu ostatnich kilku tygodni widziałem raz.
Zanim ktoś napisze, że administracja jest na vanishu chciałbym tylko przypomnieć, że sprawdzenie, czy ktoś jest na vanishu nie stanowi żadnego problemu, wystarczy najechać myszką na listę graczy w menu multiplayer, bądź użyć stron internetowych, takich jak ta: https://dinnerbone.com/minecraft/tools/status/

2. Brak moderacji
Niestety na serwerze jest tylko 1 moderator. Z nieznanych powodów Endrju otworzył podania na tylko 1 stanowisko moderatora serwera. Co ciekawe zdecydował się na nie dopiero w połowie aktualnej edycji, mimo wielu incydentów, które zachodziły wcześniej na czacie serwerowym(a.k.a inwazja trolli, wchodzących tylko po to, żeby powyzywać ludzi na czacie)

3. Słaby moderator
Otóż obecny kidmoderator - PaulinaPapi nie zasługuje na swoje stanowisko w najmniejszym stopniu. Udowodniła to swoimi zachowaniami wielokrotnie:
1. Faworyzowanie graczy, konkretnie Tymona z zaprzyjaźnionej frakcji

Aby zobaczyć spoiler musisz się zalogować.

5. Brak jakiegokolwiek pluginu anti-cheat
Tego nie jestem nawet w stanie pojąć, dlaczego na serwerze nie ma nawet darmowego pluginu anti-cheat. Jedyne cheaty blokowane na serwerze to te związane z renderem, tzn. X-Ray, ChestESP itp. Natomiast wszystkie inne działają bez żadnego problemu. Nie chodzi mi oczywiście o blokowanie każdego wspomagacza, ponieważ żaden plugin tego nie oferuje i najpewniej nigdy nie będzie, natomiast chodzi mi przede wszystkim o blokowanie najbardziej ekstremalnych cheatów, takich jak flyhack, reach, timer itp. Do tego starczy najprostszy NCP, który blokuje większość ekstremalnych funkcji darmowych clientów.

6. Marnowanie potencjału
Ten punkt jest bardziej ogólny, mam tu na myśli fakt, że serwer marnuje społeczność. Od startu serwera gracze stale uciekali, tak naprawdę, prawie nikt z obecnie grających na serwerze nie grał na nim na początku edycji. Serwer nie ma do zaoferowania nic, co by zatrzymało graczy na dłużej.
Co zmienić na serwerze? To już administracja musi sama ustalić z graczami, chociaż ciężko będzie, bo aktywność administracji leży, a słuchanie sugestii i krytyki też nie idzie za dobrze co potwierdzają powyższe screeny dot. parahakera.

Mam nadzieję, że moje wypociny coś zmienią, chociaż niestety nie zdziwię się, jeśli zostaną one pominięte.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się