Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Povered

Rekrutacja na Administratora - czerwiec 2018

Polecane posty

Ogłaszamy nabór na Administratora serwera Minecraft sieci MPspot.

Nasze wymagania:

• wiek minimum 16 lat
  • mikrofon i zainstalowany program Discord
  • głos po przejściu mutacji (jeżeli nie, to nie piskliwy i irytujący)
  • doświadczenie w obsłudze pluginów
  • umiejętność edytowania i konfigurowania pluginów
  • umiejętność zarządzania serwerem
  • mile widziana umiejętność pisania pluginów i skryptów
  • dostępność czasowa 
  • nieposzlakowana opinia
  • niekaralność (brak aktywnych banów permanentnych)

Jeżeli spełniasz te warunki, napisz podanie pod tym tematem używając poniższego wzoru:

• Imię:
  • Nick:
  • Dostępność czasowa: (ile czasu możesz przeznaczyć na serwer)
  • Doświadczenie: (czy byłeś kiedyś w ekipie serwera, jeśli tak - opisz)
  • Umiejętności: (co potrafisz w zarządzaniu serwerem)
  • Pomysły: (jaki masz pomysł na serwer)
  • Dlaczego Ty: (w kilku słowach opisz dlaczego masz być wybrany)

Rekrutacja rozpoczyna się z dniem dzisiejszym (tj. 22.06.2018) i potrwa do 06.07.2018 lub do wcześniejszego wyłonienia kandydata.

Edytowano przez Povered

Imię: David

Nick: Vampir707

Dostępność czasowa: 2h-8h 

Doświadczenie: Chyba żadnego innego gracza administracja tak dobrze nie zna i nie lubi : ) 
Trzy razy dzierżyłem berło kidmoda, raz bobixa. Jako kidmod miałem najmniejszy wspólczynnik źle podjętych decyzji do przegranego czasu, czyli calutkie 0 złych decyzji. 

Umiejętności: Zarządzałem serwerem własnym kilka lat temu, mając zerowe doświadczenie i młody wiek i tak zdołałem go rozkręcić do niezłych rozmiarów (40 osób non-stop w okresie szkolnym, po szkole). Zajmowałem się absolutnie wszystkim - rekrutacją, byłem jednym z głównych budowniczych, jedynym technikiem (pluginy, sklep, obsługa minecraftowego świata), pomysłodawcą, marketingowcem (ja robiłem reklamy), policjantem, tworzyłem dosyć często różne eventy. 

Co do pluginów, wszystkie konfigurowałem ja, wszystko ładnie śmigało, PEXa na 11 rang skonfigurowałem w jakies 20 minut, przy abosulutnie zerowym doświadczeniu. Sądze, że jest nieźle. 

Pomysły: Serwer nie powinien uciekać od swoich cech charakterystycznych, czyli drop'u z rud i systemu frakcyjnego. Uważam natomiast, że serwer powinien stworzyć warunki do tego, by gracze zaangażowali się bardziej w rozrywkę. Można ku temu poczynić następujące kroki:

1) Stworzyć/znaleźć atrakcyjniejszy plugin do frakcji niż factions. Factions w żadnym stopniu nie zachęca graczy do angażowania się w grę. Można tworzyć, disbandowac, dołączać, wychodzić.. ile dusza zapragnie. Wolałbym raczej widzieć plugin, który zawiera w sobie "itemy na gildie". Przez owe itemy, trzeba się troche napracować, żeby stworzyć gildię (przez co ludzie będą nieco dłużej grać) , handel by ruszył między graczami. Ponadto, moim zdaniem, gildie powinny mieć określony teren, który można byłoby powiększać jakąś formą płatności, a nie powerem, którego można zdobyć grając na kilku multikontach, co również wydłuży czas gry na serwerze.

2) Tworzyć więcej tzw. "eventów", które urozmaiciłyby grę. Dzięki różnorakim nagrodom, można by wyrównać nieco przepaść między słabszymi a lepszymi graczami. Ponadto, eventy zwykle zachęcają graczy do gry. I nie mam tu na myśli parkourów, które potrafią strasznie irytować, ale jakieś mobareny, podbijanie zamku adminów, TeamPvP.. zawsze lepiej jak graczom sie wydaje, że administracja się stara ; ) 

3) Uważam, że pomysł stworzenia "helperów" też jest całkiem niezły. Można bardziej zaangażować ludzi do tworzenia lepszego community w ten sposób.

4) I ostatnia kluczowa rzecz - marketing. Serwer ma potencjał, tylko trzeba go wykorzystywać. Serwer kompletnie nie jest reklamowany oprócz mclisty, a rynek polskiego minecrafta dalej jest niezły, a mpspot na tle konkurencji nie wygląda źle. Tylko trzeba odpowiednio zareklamować serwer, to community sie znacząco poszerzy. 

(więcej pomysłów mam, nie chce się nimi tutaj aż tak dzielić

Dlaczego Ty: Bo gram całkiem często, z pewnością długo, większość osób też mnie zna. Potrafię być naprawdę miły i pomocny, jak się mnie nie drażni. Ponadto, mam można by powiedzieć niezły talent przywódczy, z nieszczególnym wysiłkiem potrafię wzbudzić szacunek i poważanie. (Rzesza + sojusznicy to dobry przykład). Zawsze lepiej jest mieć charyzmatycznego admina, aniżeli kogoś, kto nie wzbudza szacunku wsród graczy, którzy na niego naskakują jak wściekłe psy. Lepiej jest argumentacja uciszyć graczy, niż wyłączać czat, bo brak argumentów (kto wie o co chodzi, ten wie. wiecej wyjasnien moge dac na pw). 

Mam mikrofon, discorda, głos po mutacji, minecrafta, premium, skina, peleryne optifine'a. 

Edytowano przez Vampir707
  • Lubię to! 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować