Skocz do zawartości
MikolajMK

[1.12.2] Sincraft <---- Najlepszy serwer w Polsce!

Polecane posty

Witam!

Jestem właścicielem powyższego serwera,w grze mam nick Sinesss. Zapraszam was Serdecznie! Miła administracja,ladny Spawn  i wiele więcej!

Strona: Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Discord: Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Cytat

"Najlepszy serwer na świecie! Serdecznie zapraszam!"

Napisał to jeden z naszych graczy!

Pozdrawiam,Sinesss

Edytowano przez MikolajMK

Spawn jest brzydki, nie napisałeś jaki to tryb, nikogo nie obchodzi co napisał jakiś gracz, serwer nie jest najlepszy w polsce i nigdy nie będzie. Nie polecam.

• Lubię to! 1

2 godziny temu, Pyniu333 napisał:

Spawn jest brzydki, nie napisałeś jaki to tryb, nikogo nie obchodzi co napisał jakiś gracz, serwer nie jest najlepszy w polsce i nigdy nie będzie. Nie polecam.

Nie da się zaprzeczyć. +1

Zagrałem na serwerze jakieś 30 minut i o to moje wrażenia:

Spawn: nie zachęca, minimalistyczny (to dobrze, ale mógłbyś ładniejszy);

Regulamin: pełno błędów - nie tylko ortograficznych, regulamin na serwerze różni się od tego na stronie;

Administracja: po wypowiedziach oraz zachowaniach administracji można stwierdzić, że serwerem zarządzają nie do końca odpowiedzialne osoby, m.in sam właściciel nie wie co znajduje się w regulaminie a administratorzy rzucają na prawo i lewo dziesiątkami jakiś skrzynek z op przedmiotami;

Zaplecze techniczne: roi się od skryptów oraz nie skonfigurowanych pluginów, w automatycznych wiadomościach jesteśmy informowani o komendach, których nawet nie ma na serwerze;

Kolorystyka (chatu, wiadomości, regulaminu itd.): zupełnie nie dopasowana, czat przypomina czasami zgromadzenie homoseksualistów.

tl;dr

Serwer do dopracowania, w tej chwili nie polecam - jest wiele innych, lepszych serwerów.

Edytowano przez KamiiQ
  • Lubię to! 1