Skocz do zawartości

Enderchest....


MrJajo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Korzystałem z enderchest'u 4 razy. Bez problemu, miałem wiedzę na temat całej tamtej roboty.
Aż dziś nadszedł 5 raz, totalny błąd. Zapłaciłem pieniądze, serwer długo się instalował ale ok, już mogę działać.
I pracowałem przy tym problemie już ponad 4h
Przy każdej wersji spigot'a (bo takie są dostępne, a mój zewnętrzny bukkit też nie zadziałał) i na każdej javie server nie działa.
W konsoli po włączeniu czaka informacja że wsparcie javy 8 dla Permsize zostało usunięte
A potem bardzo długie ładowanie bibliotek, nie tylko pierwszy raz ale po każdym restarcie
Jak się uda załadować, no to pojawia się jakby zwykły log tworzenia świata i albo na tym się skończy albo potem wyskakują w konsoli 15 linijkowe błędy.
Serweru na MC nawet nie wykrywa, korzystałem z wszystkich rodzajów ip i nic.
Pisałem do ich supportu, ale najpewniej nie odpowiedzą gdyż mają w regulaminie że nie mają obowiązku odpowiadać na pytanie konfiguracji gdyż sam użytkownik musi nabyć doświadczenie przed zakupem.
W tym się nie zgadzają parę rzeczy. Korzystałem u nich 4 razy bez takiego błędu, wprawiłem się. Oraz zakupiłem serwer "starter" gdzie jak opis pisze jest przeznaczony dla początkujących nie doświadczonych nigdy wcześniej z hostingiem

Robiłem dużo rzeczy, nie będę wymieniał ich tutaj, mimo wszystko proszę o wasze sugestie, mogę przecież powtórzyć każdą operację.


Tak z ciekawości: serwis "HostAndPlay" oferuje darmowe 2 dni. Sprawdziłem i tam wszystko działa. Niestety jest to przecież na 2 dni. Nie widzę wszystkich funkcji które były na enerchest'cie. A sam ich host jest bardzo drogi, a ja nie będę ponownie wykładał pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...