Skocz do zawartości
Wallan

Lagi i opóźnienia.

Polecane posty

Witam wszystkich, 

dzisiaj zakupiłem serwer w Enderchest, vanille dla 5 graczy, wersja 1.13.2. Nie jest to mój pierwszy zakup w tym hostingu, lecz z takimi problemami nie spotkałem się nigdy. Ale do rzeczy.

Podczas biegu/latania w trybie creative jak i w survivalu gra zaczyna bardzo mocno lagować. W konsoli na stronie zaczynają masowo wyskakiwać komunikaty:

[15:10:04] [Server thread/WARN]: NICK moved too quickly! 7.220235460488254,0.0,7.180926241693328

oraz

[15:12:39] [Server thread/WARN]: Can't keep up! Is the server overloaded? Running 208960ms or 4179 ticks behind

co nie ukrywam jest dość nieprzyjemne i miejscami wręcz uniemożliwia grę. 

Na serwerze przebywają 2 osoby, żadna z nich nie posiada modów czy czegoś w tym stylu, sam czysty Minecraft. 

Po przeinstalowaniu serwera na wersje 1.12.2 intensywność problemu maleje, aczkolwiek powyższe komunikaty jak i cofki też się zdarzają. 

Mapa również jest czysta, świeżo wygenerowana przez serwer bez błędów, czy warnów.  Jak wcześniej wspominałem, posiadając uprzednio serwer (było to w marcu 18`) na wersji 1.12.2 ani razu nie było mi dane zobaczyć takich komunikatów (wersja zamówionego serwera różniła się tylko ilością graczy, w marcu była to vanilla dla 2 graczy).

Nadmienię, że w grze jednoosobowej żadne problemy z wydajnością gry nie występują. 

Tak właśnie podejrzewaliśmy. Zmniejszenie wartości poprawia działanie ale jednak nie na poziom nas satysfakcjonujący. Po prostu wrócimy do 1.12.

Dziękuję za odpowiedź. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się