Skocz do zawartości
VOJTAZ1994

Serwer SKiny

Polecane posty

siema potrzebuje pomocy ze skinem na serwer (hostandplay) problem jest taki ze nw jak to zrobić. Wykonaliśmy wszystko według pewnego poradnika lecz to nie pomogło. (wybraliśmy na start skina " thresha" z warsztatu wszystko szło idealnie tylko ma serwerze skin jest widziany jako error ale znajduje się w plikach  wiec uważamy że to problem po stronie ścieżki , po prostu ją źle ustawiliśmy) proszę o szybką pomoc jestem dostępny na discordzie więc jest możliwość porozmawiać i omówić mój problem.( mój dicord: Kamila69#6647)

Podaj link do poradnika z którego korzystałeś, oraz link do tego skina z warsztatu.

Sprawdź czy w konsoli serwera pojawia się jakaś informacja o błędzie.

Adding Filesystem Addon '/home/s19509/files/garrysmod/addons/pointshop-master to sie pojawia w konsoli 

Poradnik: Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Model w warsztacie: Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Na pewno wszystko zrobiłeś według poradnika? W katalogu /garrysmod/addons/ stworzyłeś katalog z tym modelem? Jaką ścieżkę do pliku ustawiłeś w tym pliku .lua?

Jeśli na pewno wszystko zrobiłeś poprawnie, a problem cały czas występuje, to spróbowałbym dodać ten model do jakiejś kolekcji i wczytać go za pomocą komendy. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się