Skocz do zawartości
Cubixor

[Szukam] Plugin na serwer logowania

Polecane posty

Szukam pluginu do serwera bungeecord na serwer logowania. Na tym serwerze logowania byłby plugin authme reloaded (lub jeśli to konieczne to jakiś inny) + ten plugin którego szukam. Jeśli gracz posiadałby minecraft premium, po wejściu na serwer zostałby automatycznie umieszczony na głównym serwerze. Jeśli nie miałby premki zostałby umieszczony na serwerze logowania i tam musiałby się zalogować.

polecam plugin BungeeAuth. Link do jego pobrania i info masz tu: Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Edytowano przez NeerwiX

Jesli by ci nie dzialal to bedziesz zmuszony uzyc tego pluginu: Aby zobaczyć link musisz się zalogować. Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

1 minutę temu, Cubixor napisał:

@NeerwiX Plugin jest na 1.7/1.8 a ja potrzebuję na 1.9.4

Plugin mozesz przetestowac na wersji jakiej potrzebujesz tylko nwm czy ci bedzie dzialac. Jakby ci nie dzialal to podeslalem ci dl powyzej do innego pluginu.

10 minut temu, NeerwiX napisał:

Jesli by ci nie dzialal to bedziesz zmuszony uzyc tego pluginu: Aby zobaczyć link musisz się zalogować. Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

Plugin mozesz przetestowac na wersji jakiej potrzebujesz tylko nwm czy ci bedzie dzialac. Jakby ci nie dzialal to podeslalem ci dl powyzej do innego pluginu.

Szukam bezpłatnego pluginu i nie chcę ściągać płatnych z pirackich stron. BungeeaAuth nie działa. Jeszcze jakieś propozycje?

1 minutę temu, Cubixor napisał:

Szukam bezpłatnego pluginu i nie chcę ściągać płatnych z pirackich stron. BungeeaAuth nie działa. Jeszcze jakieś propozycje?

tak mam. Mozesz zrobic cos takiego jak ja mam czyli ze pobrac authme-reloaded wgrac go i pobrac plugin fastlogin. authme bedzie do logowania graczy nonpremium a fastlogin bedzie dawal stala sesje autologowania dla graczy premium i gracz jak sie zaloguje albo bedzie mial sesje autologowania wejdzie w portal i tepnie go na glowne lobby. Do stworzenia takiego portalu bedziesz potrzebowal pluginu bungeeportals. Innej opcji nie ma. Jakbys mial jakies zastrzezenia to poszukaj poradnikow na YouTube bo ja juz naprawde nie mam innego pomyslu. ja narazie uciekam z forum bede za godzine.

Przed chwilą, NeerwiX napisał:

tak mam. Mozesz zrobic cos takiego jak ja mam czyli ze pobrac authme-reloaded wgrac go i pobrac plugin fastlogin. authme bedzie do logowania graczy nonpremium a fastlogin bedzie dawal stala sesje autologowania dla graczy premium i gracz jak sie zaloguje albo bedzie mial sesje autologowania wejdzie w portal i tepnie go na glowne lobby. Do stworzenia takiego portalu bedziesz potrzebowal pluginu bungeeportals. Innej opcji nie ma. Jakbys mial jakies zastrzezenia to poszukaj poradnikow na YouTube bo ja juz naprawde nie mam innego pomyslu. ja narazie uciekam z forum bede za godzine.

Używam właśnie tego sposobu tylko brakuje mi tej teleportacji.

Przed chwilą, Cubixor napisał:

Używam właśnie tego sposobu tylko brakuje mi tej teleportacji.

To nwm najbezpieczniej bedzie jak zostawisz logowanie tak jak jest. Ja uciekam bede za godzine.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się