Skocz do zawartości
smajl619

Lagi na serwerze Enderchest (Vanilla)

Polecane posty

Czołem kamraci,

Ostatnio (w poniedziałek 07.01.19r.) kupilem serwer, który na starcie instalował się baaardzo długo w stosunku do tego ile czasu instalował się zazwyczaj kiedy kupowałem serwer na tym hostingu (kilka godzin teraz, parę minut kiedyś). Serwer jest na 5 slotów, Vanilla. Rendering chunków ustawiony na minimum i nadal są lagi. Support też się obija niestety, czekam już dwie doby na odpowiedź (Messenger i ich Biuro Obsługi Klienta).

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Pewnie korzystasz z wersji 1.13.2, niestety ta wersja lubi lagować i trudno coś z tym zrobić, polecam granie na 1.12.2 aż do aktualizacji przez mojang.

@Endrju

Tak, poprosiłem dziewczynę, żeby weszła na serwer i sprawdziła. Wysłała mi nawet filmik na, którym blok zostaje w miejscu po jego zniszczeniu. Tego typu lagi są w różnym odstępie czasu, nie ma reguły. Najgorzej kiedy potwory stoja spokojnie, a nagle dostajesz obrażenia i mob magicznie teleportował się do Ciebie.

PS. 

Po edycji dodaje filmik od siebie - pająk zaprezentował jak można nagle zaatakować znikąd.

Edytowano przez smajl619
Chciałem dodać drugi film źródłowy

Są to lekkie lagi, może się serwer jeszcze ustabilizować. Jeśli nie korzystasz z wersji 1.13.2 to ewentualnie możesz napisać do hostingu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się