Skocz do zawartości
Kefasos

Jak wyłączyć Battleeye na moim serwerze ze strony hostandplay.pl?

Polecane posty

Otóż mam problem bo postawiłem serwer i chciałem pograć z kolegami ale nie mogę gdyż oni nie mają battleeye i z pewnych względów nie mogą go mieć. I tu rodzi się moje pytanie : jak wyłączyć battleeye na moim serwerze? Bardzo proszę o pomoc!!!

Jak nie maja battleye moga go wlaczyc. Niech sproboja wchodzac w "biblioteka steam" prawy przycisk myszy na unturned "wlasciwosci" przegladaj pliki lokalne i tam jest ikonka  unturned battleye bedzie powiadomienie czy cos z strony unturned ze chcesz uruchomic gre z security battleye. a jezeli to nie dziala to jeszcze raz "prawy przycisk myszy na unturned" "wlasciwosci" "przegladaj pliki lokalne" "sprawdz spojnosc plikow" jezeli cos z tego brakuje ponownie steam to zaaktualizuje braki.

Czyli jak sam sobie włącze unturned bez Battle eye to będę miał serwer bez battle eye?

I Endrju serwer hostuje strona host and play i nie mam dostępu do takich plików, a w komenda w konfiguracji nie działa.

Zasadniczo 1 z moich kolegów nie chce battleeye bo uważa, że go szpieguje, a drugiemu, nie ważne co zrobi dostaje crasha kiedy używa battleeye. Poza tym i tak mi się już skończył serwer. Ale tak na przyszłość jakby ktoś podsunął rozwiązanie to będę wdzięczny. Ps.: Do hostowania serwera używałem host and play.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się