Skocz do zawartości

Nie można połączyć się ze światem


XavrasPL

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer działa, jest aktywny ale mam problem z połączeniem (może coś źle robię)
Fakty
zainstalowany serwer
1. Vanilla 1.8.9 Pozwala na połączenia z Minecraft: 1.8, 1.8.1, 1.8.2, 1.8.3, 1.8.4, 1.8.5, 1.8.6, 1.8.7, 1.8.8, 1.8.9
2. konfiguracja domyślna bez żadnych zmian użytkownicy premium i no-premium
3. Posiadana gra Microsoft Minecraft  windows 10 z Microsoft Store wersja v1.8.1 na tablecie również ta sama wersja

4. Dodałem użytkownika jako operatora.
5. Po dodaniu w grze w komputerze na zakładce serwera z danymi: prawidłowy adres i port (po ip również ten sam komunikat)
6. Serwer pokazuje się z czerwoną kropeczką
7. przy próbie połączenia z serwerem pisze "nie można połączyć się ze światem"

Próbowałem łączyć się również z Androida, z innego komputera , z innych sieci , LAN, GSM , wyłączony firewall i niestety za każdym razem "nie można połączyć się ze światem"

Proszę o wsparcie lub naprowadzenie co źle zrobiłem.

na jakim serwerze działającym online mam sprawdzić czy się w ogóle połączę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odpowiedź

na enderchest.pl pisze   Vanilla 1.8.9 Pozwala na połączenia z Minecraft: 1.8, 1.8.1, 1.8.2, 1.8.3, 1.8.4, 1.8.5, 1.8.6, 1.8.7, 1.8.8, 1.8.9

i nie ma możliwości zmiany na 1.8

Czy problemem nie jest próbą łączenia się z Minecraft  windows 10 edition na serwery Java  na enderchest.pl  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Endrju zmienił tytuł na Nie można połączyć się ze światem

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...