Skocz do zawartości

Polecane posty

Cześć mam skarge na jednego z helpera napisałem na chacie 2 razy albo 3 o kurw a typek dał mi mute XDo kurw to nie przekleństwo ?    ss może i mnie ostrzegał że dostane mute ale za takie słowa serio?image.thumb.png.f029a9ab7cae8ad2b9c2f40bc0eda4e4.png

Edytowano przez Igs_Diaxmen

Mute jest jak najbardziej słuszny.

Po 1 robisz zbędny spam i wiadomo co masz na myśli pisząc to.

Po 2 łamiesz punkt regulaminu 2.2.2 serwera Minecraft mc.mpspot.pl "2.2.2. Powtarzania tej samej wiadomości (inaczej: floodowania) oraz pisania wiadomości posiadających znikomą wartość merytoryczną (inaczej: spamowania) na chacie w grze;"

• Dzięki 1

tak wgl z kąd miałem wiedzieć że łamie regulmin jak go nie czytałem mordo? aa dla mnie mute jest nie słuszny elo benc

Wyciszenie zostało zdjęte przed zakończeniem czasu trwania. Jego długość wynikała z tego, że karający członek administracji uznał Twoje zachowanie za trolling, ponadto nie dostosowałeś się do Jego polecenia - co tylko pogorszyło sytuację. Co do znajomości regulaminu - nieznajomość tegoż nie zwalnia z obowiązku przestrzegania jego postanowień. Dotyczy to KAŻDEGO użytkownika, który wchodzi na serwer. 

Edytowano przez Ventac
  • Lubię to! 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.