Skocz do zawartości
JkodGames

PermissionsEx - podstawy

Polecane posty

Witam w poradniku w którym nauczę cię podstawowych komend pluginu PemissionsEx . Mam nadzieję że ci pomoge ,  jeśli nie chcesz nie musisz dawać mi +  ale bym był bardzo szczęsliwy bo to mój pierwszy poradnik.

KOMENDY:

/pex group [nazwa_rangi] create - Tworzy rangę . PRZYKŁAD /pex group Admin create

/pex group [nazwa_rangi] prefix  [prefix] -  Daje prefix randze. PRZYKŁAD /pex group Admin prefix "&8&l[&4&lAdmin&8&l] "

/pex group [nazwa_rangi] add [permisja] - Daje permisje randze. PRZYKŁAD /pex group Admin add essentials.fly  (Permisje możesz znalezc tu: Aby zobaczyć link musisz się zalogować.

/pex user [nick] group set [nazwa_rangi] - Nadaje graczowi range. PRZYKŁAD /pex user Jkod group set Admin

/pex groups - Pokazuje rangi które stworzyłeś

To już koniec! Wiem że krótki ale chciałem tylko nauczyc robić rangi.  Jeśli chcecie napiszcie ocene tego poradnika od 0 do 10 ale pisałem że to mój pierwszy poradnik więc nie licze na dużą ocene. Mam nadzieję że chociaż jednej osobie pomogłem :)

JkodGames

(Proszę nie kopiować)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się